To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Targi Zoo Botanica 2009

Azi - Pią Maj 01, 2009 19:58

tamiska, to jest WYSTAWA :) w zeszłym roku był POKAZ, który też miał pewne inne cele - m.in. propagowanie szczurów nie z zoologów.

szczurki nierodowodowe mogą być dlatego, że:
a) nie każdy rodowodowe ma, a chciałby się swoimi pieszczochami pochwalić
b) często ludzie mają i rodowodowce i kundelki i na wystawę ciężko pojechać z całym stadem,a jednego zostawić samego w domu.
c) część faunaboxów jest dwuszczurowa i patrz punkt b ;)

Anonymous - Pią Maj 01, 2009 20:54

Acha no i wszystko jasne :) Okazuje sie teraz, ze zglasza sie wiecej kundelkow niz rasiakow :P heh

Jesli bede mogla wystawic tylko jednego szczurzastego to sie zastanowie, bo Rydzyk bez starego bedzie sie bardzo stresowal sam w transporterze.

Azi - Pią Maj 01, 2009 22:57

tamiska napisał/a:
Okazuje sie teraz, ze zglasza sie wiecej kundelkow niz rasiakow :P heh
? ale z czego Ty to wnioskujesz? Nic takiego się raczej nie zdarza oO'

a ja gdzieś tam licze ciuchutko, że może kilku czeskich hodowców przyjedzie :D

L. - Pią Maj 01, 2009 23:39

tamiska napisał/a:
Okazuje sie teraz, ze zglasza sie wiecej kundelkow niz rasiakow :P heh


lol, właśnie, z czego to wnioskujesz?

a ja Ci podam dowód liczbowy ;]
łódź 09
57 szczurów: 52 rasowce ; 5 kundelków
olsztyn 08
42 szczury: 39 rasowców ; 3 kundelki

i proporcje zawsze są podobne :}

Anonymous - Sob Maj 02, 2009 09:15

Tak wywnioskowalam, z tego ze w tym temacie zaczeli zglaszac sie ludzie co wezma swoje pociechy ;) w liczbie zwykle dwoch i, ze to sa kundelki.

Ale jesli stosunek ma sie tak jak przedstawia L. to fajnie. Poogladam sobie blekitnej krwi szczurki :D

sachma - Sob Maj 02, 2009 09:41

tamiska, bo my się nie zgłaszany w temacie, ale wysyłamy zgłoszenia ;) i bierzemy ze sobą po 5-8 szczurów rasowych na raz :P a nie 1-2 :P
Anonymous - Sob Maj 02, 2009 09:49

Rozumiem :) Takie moze banalne pytania zadaje, bo jestem w tym temacie nowicjuszem i chcialam sie dowiedziec :)
maris - Pon Maj 04, 2009 20:53

Ja na pewno będę na wystawie, tylko nie wiem czy ze szczurem czy bez. Nie mam rasowych i nie wiem czy do czasu wystawy takowego będę miała, ale chciałabym się pochwalić kundelkową Claire (silvered black irish):) Muszę to jednak jeszcze przemyśleć, bo pierwszy raz będę na tego typu imprezie. Nie umiem doczytać, w jaki sposób odbywają się zapisy (gdzie i jakie dokumenty wysłać)?
Anonymous - Pon Maj 04, 2009 21:21

Jeszcze sie nie odbywaja. Pozniej serendipity (ales sobie nicka wybrala :P ) albo Azi pewnie beda zbierac zgloszenia. ;)
Azi - Pon Maj 04, 2009 21:49

jak zapisy będą, to wołami ogłosimy ;] Pewnie w lipcu zaczniemy zbierać.

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 22:05 ]
proszę o zamkniecie, ale nie usunięcie ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group