To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot R Rat's Troop

L. - Sob Maj 31, 2008 22:23

sachma, a robiłas rtg ?

Dziś 20 dzień tak ?
Ale przecież samiczki przed samym porodem tracą na wadze? Może są 3-4 klusie tyle... ech... :|

Justka1 - Nie Cze 01, 2008 01:20

Ech..moje wnusiatko biedne :( .Kciukam jeszcze 4 dni.Jezeli nic z tego nie wyjdzie,moze niech lepiej samiec do ciebie przyjedzie.
L. - Nie Cze 01, 2008 01:22

Justka1, tylko Nemezis w czerwcu 8 miesięcy kończy :|
Justka1 - Nie Cze 01, 2008 01:38

:| -no comment.
Anonymous - Nie Cze 01, 2008 08:42

Cytat:
8 miesięcy kończy :|

No nie :| Eh, ja też kciukam jeszcze :kciuki: , może to taka mała ciąża :wink:

sachma - Nie Cze 01, 2008 10:56

Zaraz zaraz, prosze mi tu nie minkowac. Samiec przyjezdza w tym tygodniu czas mamy od 23 czerwca. a dzis jest 1. a w poniedzialek idziemy na usg, albo rtg zalezy co wetka bedzie uwazala ze bardziej miarodajne (wiadomo ze duzo zalezy od posiadanego sprzetu)
Anonymous - Nie Cze 01, 2008 11:31

No to podwajam (albo potrajam :P ) kciukanie i mantrowanie :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Justka1 - Nie Cze 01, 2008 13:24

sachma napisał/a:
Zaraz zaraz, prosze mi tu nie minkowac. Samiec przyjezdza w tym tygodniu czas mamy od 23 czerwca. a dzis jest 1. a w poniedzialek idziemy na usg, albo rtg zalezy co wetka bedzie uwazala ze bardziej miarodajne (wiadomo ze duzo zalezy od posiadanego sprzetu)


Samiec ma kryc moja samice,ktora juz jest u niego, wiec jezeli jej nie pokryje w tym tyg to jak sobie wyobrazasz,ze w tym tygodniu ma do ciebie jechac? :roll:
No chyba,ze ja czegos nie wiem i juz ja pokryl.

sachma - Nie Cze 01, 2008 20:28

Justka1, nie ten samiec, musialam zmienic plany, wlasnie przez wzglad na jego nie dostepnosc ;) wszystkiego sie dowiecie z czasem.. bo widze ze mi ktos zle zyczy z tym miotem, dlatego do poki krycia nie bedzie nic wiecej nie powiem ;)
Anonymous - Nie Cze 01, 2008 20:32

sachma napisał/a:
dlatego do poki krycia nie bedzie nic wiecej nie powiem ;)

No nie, niepewność jest dla mnie zabójcza ;( sachma, nic a nic nie powiesz? :wink:

Dory - Nie Cze 01, 2008 21:26

No co ja poradzę, że nie wyszło? Robiłam wszystko jak należy, krycie było :|
Anonymous - Nie Cze 01, 2008 21:34

Off-Topic:
Dory, ale to przecież nie Twoja wina i nikt nie ma nawet najmniejszych pretensji do Ciebie... :glaszcze: Ale napomstować na złośliwość losu zawsze można :wink:

magnes - Pon Cze 02, 2008 13:01

Off-Topic:
Dory, oczywiste że nic nie poradzisz. Zrobiłas wszystko co mogłaś :glaszcze: i nikt nie ma do ciebie pretensji bo Ty nie możesz nic na to poradzić

sachma - Wto Cze 03, 2008 19:01

mamy ruje!!!

szkoda tylko ze Vaniliowa a nie Nemezowa :P Nemezis zlala faceta.. a w klatce szaleje mi goraca kobieta w wieku srednim ktora pragnie seksu bardziej niz "ta nie doswiadczona i glupia malolata!" :P

:wink:

wuwuna - Wto Cze 03, 2008 19:13

sachma napisał/a:
Nemezis zlala faceta..

Nemi jak mogłaś :P
Taki przystojniak, a Ty co tam kombinujesz :wink:
Jak chcesz,żebym Ci doradziła to bierz go(taka okazja.Chyba nie pozwolisz,żeby przeleciała Ci koło nosa) widzisz Vani chce, a nie może :lol: :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group