To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowane letnie mioty: Oli -Mamy ciążę. ;)

wuwuna - Śro Lip 02, 2008 20:05

http://www.fotosik.pl/sho...c83dc35140a0436 jakie cudowne.Widać, że sie kochają :serducho: A ile ważą przyszłe mamusie? :P
Natalia - Śro Lip 02, 2008 20:53

nezu, przyszła zagorzała fanka Viśni, to i się pozachwyca! :D .

Viśnia jest absolutnie cudowna, śliczna, piękna, ładna i co tam jeszcze :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: . No i po prostu super pozuje do fotek :mrgreen: . Mam wielką nadzieję, że w miocie będzie jakaś dziewuszka taka sama jak Viśnia, lub podobna (masked) wtedy to mamie chyba zagrożę, żeby się tylko zgodziła na trzeciego szczurka :rotfl: .

Kciukam za Viśnię, żeby była w ciąży, a nie że to tylko tłuszczyk :kciuki: :kciuki: :kciuki: .

nezu - Śro Lip 02, 2008 20:58

gratis, nie chcę wydzielać tematów, temat miał być z założenia wspólny dla obu samic.


wuwuna, obie były ważone przed kryciem i Visnia ważyła wtedy prawie 350 gram, a Oliwka 294 (przepraszam, pomyłka, wklikałam 7 zamiast 9 >_<) niestety nie posiadam na stanie wagi kuchennej, a nie będę co 3 dni tachać Visni do weta tylko po to, żeby kontrolować jej wagę.

PALATINA, Maverick i Wendelin kiedy do mnie przyjechali, byli szczupli, z relacji Marty wiem, że byli podziębieni i po leczeniu stracili trochę na wadze. Do mnie przyjechali już z czystymi noskami i przystąpiłam do podkarmiania. Przed kryciem Wendelin ważył 440 gram, teraz na pewno ma więcej, Mavericka, przyznaję, jeszcze nie ważyłam, weci go tylko obmacali, osluchali i obejrzeli przy okazji wizyty domowej, jest nieco krótszy, ale za to masywniejszy od Wendelina, więc nawet jeśli waży mniej, to niewiele.
Przypominam, chłopcy to jeszcze młodzieńcy, na pewno jeszcze urosną, Waldo pełne rozmiary ciała osiągnął dopiero około roku.

wuwuna - Śro Lip 02, 2008 21:04

o to spore panny.Wymiziać prosze :tummykiss:
Anonymous - Czw Lip 03, 2008 13:13

Mrówkojad, uwaga, wciąga nosem! :serducho: :serducho: :serducho:
Nadzieja :kciuki:
Jak bracia

Cudowna czwórka!!

L. - Czw Lip 03, 2008 13:53

oooo jaaa. Ależ oni już duuuuzi :shock: A ja wciąz ich pamiętam jako takie brzdące :P
nezu - Pon Lip 07, 2008 19:43

Wszystko wskazuje na to, że Visienka zaszła w ciążę, wszystko wskazuje też na to, że niestety dla chętnych Visnia wdała się w mamę w stu procentach, również w kwestii ilości potomstwa.

Brzuszek ciążowy, jak na 5 dni przed pierwszym terminem, jest mały..

A oto przyszła mamusia:


Jakby nie było, w ciąży jest. Wystarczy popatrzeć.
Prosimy w takim razie o kciuki za bezproblemowy poród...

AngelsDream - Pon Lip 07, 2008 19:44

nezu, więc kciukamy za taki. :kciuki:
pituophis - Pon Lip 07, 2008 19:46

I ja! :kciuki:

Szkoda ze malo, no ale zawsze mozna kryc drugi raz.

nezu - Pon Lip 07, 2008 19:46

Nie można, bo Visienka ma tylko odpis z KW.
Cóż, nic straconego, przecież będą jej dzieci..

pituophis - Pon Lip 07, 2008 19:49

A jak beda same samce? :)
nezu - Pon Lip 07, 2008 19:50

A zapomnialeś że DU to cecha dominująca i nie wyginie, choćby się miało urodzić i 5 samców?
Visienka visienką, ale ta Oliwka...

Może byś tak swoją "prawnuczkę" zaocznie ponamawiał na tę ruję w końcu?... ;)

Anonymous - Pon Lip 07, 2008 20:39

nezu, kciukam za bezproblemowy poród :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Bulletproof - Pon Lip 07, 2008 21:04

Piękny łaciaty brzuszek :serducho: :) Mi tam aż tak strasznie mały się nie wydaje, no ale ja tam się nie znam :P

Również kciukam za łatwy i bezproblemowy poród :kciuki: :kciuki:

I przy okazji za rujkę panny Oliwki :kciuki: , bo jej dzieciaki też z chęcią bym sobie pooglądała :wink:

Natalia - Wto Lip 08, 2008 11:22

Kciukam za poród bez komplikacji słodkiej Visienki ;) :kciuki: :kciuki: :kciuki: .

Off-Topic:
A mnie nie będzie, bo jutro wyjeżdżam, a nie będę tam miała neta - buu, nie zobaczę od razu fotek dzieciaczków Viśni ;( .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group