To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot P Rat`s Troop - WAŻNE!

nezu - Śro Kwi 16, 2008 01:32

Przedstawię wam całą gromadkę... Mają już swoje imiona, na razie tymczasowo, choć przy Pralince będę się upierać i z jej przyszłym domkiem bić o zachowanie tego imienia dla malutkiej..
Przepraszam was jednocześnie za takie spowolnienie reakcji, jakie przejawiam ostatnio...
Trochę za dużo złego dzieje się teraz w moim domu i zbyt wiele zmartwień mam na głowie...Tych złych, przerżających wydarzeń jest więcej niż dobrych, i troszkę z tym sobie nie radzę, dlatego przepraszam was, ale na razie to będą ostatnie zdjątka w najbliższym czasie...Poza tym muszę odpocząć, od forum i internetu też... Kontakt ze mną będzie telefoniczny. Kilka osób z tego forum posiada numer. Oczywiście, wrócę i umieszczę tu wtedy kolejną sesję, pewnie również informację o zdrowiu maluszków i zgłoszę się do domków w kolejności rezerwacji, ale na kilka dni mówię papa i mam nadzieję, że się nie pogniewacie..

A teraz przejdę do przedstawienia wam moich Pchełek...

Na początek Padmé, księżniczka (dumbo, black, bekrshire - biała bródka, rex).
Ta mała pchła jest bardzo ruchliwa i wścibska, dużo biega po klatce i często napastuje mamę przy posiłku lub "wodopoju". Wampir mlekopój skrajny... Wyrośnie na typową, rozbrykaną kobietkę, przypomina mi zachowaniam trochę swoją mamusię. Dla mnie bardzo całuśna. Mały gryzak paznokciowy... Do tego ma urok osobisty i śliczny berkie brzuszek z białą błyskawicą i śliczną czarną kropką na jego środku...


Następna w kolejności jest Panda(dumbo, blazed, banded, rex), cud miód blaziczka, przez którą domki czekające na maluchy muszą czekać z rezerwacjami tak długo, za co te domki bardzo przepraszam... Na razie (TFU!), nie widzę objawów biegunki, w ogóle nic nie widzę. A że może pojawić się najpierw zaparcie, to nadal pilnie, z uwagą i strachem obserwuję...
Mały śmigacz, a zarazem nakolanny śpioch. Można ją schrupać, nic tylko łazić po babci i zwiedzać nowe miejsca... To mały owsik a nie szczurek..


Kolejna malutka to Penelope, a`ka wilkołaczek (dumbo, berkshire - fartuszek, rex). Małe ADHD i śmigacz, a także niesamowity czyścioch. Jak na malucha w tym wieku przejawia zadziwiające zdolności biegacze. Jest przy tym długodystansowcem. Bedzie kochała ruch i swawole kiedy dorośnie. Na razie najbardziej nieśmiała z rodzeństwa, co wcale nie znaczy, że tchórzliwa. Będzie z niej superkompan do zabaw i przyjaciel dla czyjegoś stadka..
Tak jak Padme, ma śliczną czarną kropkę na środku berkie brzusia. Ich mama też tak ma. Widać to rodzinne.


Pequena (dumbo, siamese seal point, berkshire)
Kawałek słodkiego ciągutka. Mała przyjazna paskuda z diablikami w oczkach. Wyrośnie z niej kobietka z charakterem. Przeodważna i wszędobylska za 5 szczurków. Doskonale wie jaka jest piękna i korzysta z tego bez skrupułów.Wejścia na pięterko jeszcze nie opanowała, w odróżnieniu od Pralinki i Phoebe.. Ale zapewne wkrótce to nadrobi. Niestety, ma tylko 3 fotki, na widok aparatu śmiga jak szalona. Chyba go nie lubi.


Phoebe (Fibi) (dumbo, black, irish)
Można ją najlepiej opisać jednym słowem. Śpioch. I to śpioch niezwykły, bo potrafi zasnąć w pozycjach których pozazdrościłby jej mistrz jogi. Lubi dobrze zjeść, a po jedzonku najlepsza jest sjesta.
Najlepiej na poduszkach z rodzeństwa. Wyrośnie na leniwca z brzuszkiem. Konesera dobrego, kalorycznego jedzonka. Jej jedynym minusem jest brak lubienia się z obiektywem, chyba że śpi.


Pralinka (dumbo, rex, "self" z jedną białą rękawiczką i bez białej końcowki ogonka). Moja niekwestionowana ulubienica. Chrakterologiczna kopia taty(lizawka, miziun wszechczasów i mały leniwiec, kocha obiektyw z wzajemnością, a człowiek jest super), najcudowniejszy miziak we wszechświecie. Gdybym mogła, nie oddałabym jej, ale ponieważ zdecydowałam się wysłać te maluchy w świat, również ona powędruje do czyjegoś domku. Pod jednym warunkiem. Wybiorę ten domek bez względu na kolejność zgłoszeń, a inne mam nadzieję się na mnie za to nie obrażą. I pod żadnym pozorem i żadnymi groźbami i prośbami nie zmienie jej imienia. Pralinka pasuje do niej jak druga skóra. Pralinka to ona, ona to Pralinka. Wraz z siostrzyczką Fibi jako pierwsze wspięły się na półkę a potem z niej nawet zeszły. Strzyga już nigdzie nie jest bezpieczna.


Pyza (dumbo, rex, "self" z białą końcowką ogonka). Można powiedzieć, ze to imię do niej pasuje. Ona pierwsza spróbowała suchego jedzonka i podskubuje je na okrągło, z przerwami na zabawę z rodzeństwem lub męczeniem mamy. Fajny pasibrzunio i kochana, odważna panna z cudownie poskręcanym futerkiem. Ma duże, czarne, jakby w wiecznym zdziwieniu i fascynacji obserwujące świat oczy (na zdjęciach miała jeszcze dopiero co otwarte...).


No i jedyny mężczyzna w tym sfeminizowanym gronie, czyli Pysio (dumbo, rex, siamese seal point)...
Wiercipupa a zarazem całuśny kawał misia. Z cudowny, mięciutkim karakułowym futerkiem. Kiedy ładuję łapę w kłębowisko puchatych ciałek, on pierwszy do mnie odbiega i przytula się do dłoni, a potem przystępuje do intensywnego manicure. Cudo chłopak. Pacyfka będzie miała z niego wiele radości, mówię wam..


To fotki sprzed 3 dni prawie... A teraz zbiorcze z dziś na rękach nezowego, zszokowanego ich szybkością...




Jeszcze raz bardzo przepraszam za zwłokę w wklejaniu zdjęć i za moją nieobecność na forum przez kilka dni... Muszę odpocząć.. Po tych wszystkich przeżyciach muszę.. Zwłaszcza że jutro czeka mnie sekcja ogonka, którego bardzo kochałam...

Andzia - Śro Kwi 16, 2008 04:06

nezu, myśle że każdy zrozumie... :przytul: :serducho:
Pralinka to też moja zdecydowana faworytka... :serducho: widać w tym pyszczku tatusia... :serducho: nigdy nie widziałam tak pięknej panienki.
Zresztą Goofiakowi trzeba przyznać że dzieci to on umie robić :twisted: Cudeńka! Wszystkie co do jednego!
nezu napisał/a:
Pacyfka będzie miała z niego wiele radości, mówię wam..

Potwierdze to w ciemno z zamkniętymi oczami :] wiem co to znaczy posiadać potomka Gufiaka :serducho: :mrgreen:

Szura - Śro Kwi 16, 2008 07:01

Aaa! Fibi jest piękna! Zazdroszczę przyszłemu domkowi. :slinisie:
L. - Śro Kwi 16, 2008 08:57

jjeeeejciu jakie miśki, a Pralinka i duet siamese najbardziej mnie ujął :serducho: ach, ach..
Ratata - Śro Kwi 16, 2008 09:17

Nezu, wszyscy to rozumiemy, większość z nas też miała takie momenty, że trzeba było uciec od forum na jakiś czas, uporać się ze wszystkim i dopiero wrócić :przytul:
Pralinka podbiła moje serce, cała reszta też jest piękna ale Pralinka(no i Pyza też ;) ) są boskie!

Pacyfka - Śro Kwi 16, 2008 09:20

aaa fotosik mi nie otwiera zdjęć ;( ale dobrze, że chociaż miniaturki pokazuje :serducho: Ten miot to osmy cud świata :mrgreen:
nezu napisał/a:
Wiercipupa a zarazem całuśny kawał misia. Z cudowny, mięciutkim karakułowym futerkiem. Kiedy ładuję łapę w kłębowisko puchatych ciałek, on pierwszy do mnie odbiega i przytula się do dłoni, a potem przystępuje do intensywnego manicure. Cudo chłopak. Pacyfka będzie miała z niego wiele radości, mówię wam..
no stuprocentowe spełnienie moich marzeń :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: mój borsuczek mały, nawet inne imię do niego nie pasuje, bo to przecież taki Pysiaczek mój :serducho: :mrgreen:

Nezuś odpocznij sobie i szybko do nas wracaj :przytul:

Anonymous - Śro Kwi 16, 2008 09:32

nezu napisał/a:
Penelope, a`ka wilkołaczek
no właśnie widzę :D AAAAAAUUUUUUUUUU!!!!!!!

Dzieciaki niesamowite, zapłaczę się. Pralinka i Pysio... genialne charaktery. :serducho: :serducho: :serducho:

nezu o Pralince:
Cytat:
Taka...słodka, mleczkoczekoladowa pralinka z ciągnącym się, karmelowym wnętrzem.
Ciężko nie pozazdrościć przyszłemu opiekunowi. :falover: :sirwwt: :sirwwt:
gratis - Śro Kwi 16, 2008 10:15

Pacyfka, aaa... wpakuję Ci się na miziańsko xD
plora - Śro Kwi 16, 2008 10:21

Nezu rozumiemy :przytul:

Off-Topic:
sama ostatnio jakieś kryzysy przechodzę i z tego co mi wiadomo nie tylko ja :/
może to te wiosenne przesilenie wzmacnia odczucia???


co do miotu to jak przystało na literkę P jest PRZEPIęKNY :mrgreen:
po prostu był na to skazany już z góry :lol1:

i moje ulubienice Panda,Penelope,Phoebe i Pralinka :falover:
aaach zresztą wszystkie są przecudne :serducho:

Anonymous - Śro Kwi 16, 2008 10:46

Pralinka jakie cudo, padłam normalnie :sirwwt: Kogo mam napaść żeby ją mieć? :>
Azi - Śro Kwi 16, 2008 11:00

A moją faworytką jest Fibi, pocichu marzy mi się taki leniwiec, a jej trzecia fota jest powalająca :D
samar - Śro Kwi 16, 2008 21:11

Pralinka, niesamowite, pierwszy czarny szczur ktory zrobil na mnie tak oszalamiajace wrazenie :shock: :serducho: no i Pysioooo........ :serducho: :mrgreen:
Anonymous - Śro Kwi 16, 2008 22:00

ja chcę Pralinkę........ :serducho: ;(
MouseHouse - Śro Kwi 16, 2008 23:33

O jejusiu ja kce :serducho: Pralinkę :serducho: :(
Ratata - Czw Kwi 17, 2008 07:51

Nie nie, to je chcę Pralinkę :P :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group