To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "N" Rat's Troop

Savash - Nie Lis 11, 2007 19:20

Hy hy hy maluchy tuptają po psiej cioteczce, a u mnie czeka na mojego przystojniaka wujaszek Maksio, który nie dość, że pozwala po sobie deotać i zaglądać sobie do uszu, to jeszcze ma dłuższą sierść w którą "podobno" fajnie się nurkuje :mrgreen:
sachma - Nie Lis 11, 2007 20:18

a Nemezis pobila Nane :P wiem powinno byc mi wstyd :P ale jestem z niej dumna :D bo waleczne kobity jakos strasznie mi sie podobaja :P zolza moja mala :mrgreen: :serducho:
Justka1 - Nie Lis 11, 2007 22:34

Prawda,pobila moja niunke :lol1: :wink: ale i tak ja kocham,bo mam do niej sentyment wielki.
Mimo tego jest przekochana i ma przeslodki dziubek-najslodszy jaki kiedy kolwiek widzialam.
Wczoraj maluszki zapoznaly sie z ciocia Hannia.
Ciocia Hannia uciekala przed maluchami,ja cykalam foty.Hanni maluszki nie przypadly do gustu,moze dlatego,ze "taaakie to,to małe i cooo z tym zrobic " :lol1: :lol1:

Poznajemy sie..
"O-o,co to?"

"Niuch,niuch"

"Spadam.."

"Gdzie jest ciocia??"

"Ide za nia.."


Hania-"O-o,co za male paskudztwo tu przylazlo i po co..?"

Niuch,niuch..

"Odczep sie.."

"Nie?To ja spadam.."


Okazuje sie,ze mam nastepnego szczura w domu,ktory zakochal sie w...mojej suce :shock:
Normalnie az sie uwierzyc nie chce,ze tak malutki szczurek moze nawiazac tak silna wiez z psem..
Gdzie zawsze mozna znalezc Nemezis??

Kto zgadnie,gdzie jest Nemezis??


Iskamy psa... :)

A tak pozniej zasnela opierajac sie o Nimka..

...ze mozna bylo ich spiacych ukrasc :mrgreen:

Ninek - Pon Lis 12, 2007 09:40

Cudowne :serducho: Te fotki z psem są obłędne :mrgreen:
sachma - Pon Lis 12, 2007 10:49

znaczy sie co? :drap: musze kupic Nemezis bullka? O_o chcialam staffa.. ale skoro to ma byc dla niej psiak.. no coz... :P
Anonymous - Pon Lis 12, 2007 11:24

cudne foty, Justka :)
maluchy przepiękne... a Nemezis uroczo iska psicę :)
moja Risa tak samo molestuje Iskrę ;)

sachma, gratsy, strasznie udaną masz małą, zazdroszczę :mrgreen:

ntliee - Pon Lis 12, 2007 11:36

sachma, ja też niesamowicie zazdroszczę małej..normalnie ciesz się że mam chłopaków więc ukradnięcie nie za bardzo wchodzi w grę .. :zly:

zakochałam się w niej :serducho: mam tylko skromną nadzieję że kiedyś będzie jakieś spotkanie w gdańsku i może ją wtedy zobaczę na żywo i nacieszę oczy :oops: albo że kiedyś urodzi się jej męski sobowtór :hyhy:

Anonymous - Pon Lis 12, 2007 11:47

Wspaniałe zdjęcia,a suczkę i szczurki to chętnie bym pogłaskała :wink:
Justka1 - Pon Lis 12, 2007 13:13

sachma napisał/a:
znaczy sie co? :drap: musze kupic Nemezis bullka? O_o chcialam staffa.. ale skoro to ma byc dla niej psiak.. no coz... :P


Dokladnie to mialam na mysli :twisted: :lol1:
MUSISZ malej kupic psa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To taka wiesz,dla niej,MALA maskoteczka :mrgreen: do molestowania,przytulania,ochrony :twisted: ,aby miala po kim skakac :mrgreen: :lol1:

Ewa K napisał/a:
Wspaniałe zdjęcia,a suczkę i szczurki to chętnie bym pogłaskała :wink:


Moga sie nie dac :lol1: :wink:

Savash - Pon Lis 12, 2007 19:43

:D Jejuś jaki Narcyz malutki w porónaniu z cioteczką Hannią :mrgreen: Tak sobie wyobrażam jak będzie wyglądał przy wujaszku Loginie :shock: maleństwo i takie rozkoszne.
Justka1 - Pon Lis 12, 2007 22:07

Savash-ty wiesz,ze juz niedlugo i on bedzie u ciebie :)
Chyba,ze ma zostac u mnie :wink:

Savash - Wto Lis 13, 2007 12:11

Nigdy w życiu! Tu już na Narcyza czekają wujkowie, nowa, większa klatka i JA oczywiście. Maluch mi w głowie zawrócił :serducho: Caaaały pokój mam zaklejony wydrukowanymi zdjęciami i sobie wzdycham. Już niedługo... :wavexxs:
Justka1 - Wto Lis 13, 2007 18:49

Savash-no to powzdychaj jeszcze wiecej..FOTY NOWE SA :lol1: :mrgreen:
Maluszki dzis koncza 3-ci tydzien i zaczynaja lysiec :lol1: ,czyli tak jak powinno byc :P
Narcyzek


Nimrodek

Nana

Nemezis

To to juz zbrodnia i mam na to dowod :P :twisted:

To taki TYLKO ludzki płateczek kukurydziany :lol1: :lol1:


:lol1: :lol1: :lol1:

Matrix - Wto Lis 13, 2007 22:23

aaaaa...super foteczki ^^ Naryzek jest cudowny :serducho: A mała Nemezis bardzo odważna :> Dobrze,że się z psem dogadują :) ja tu też tych łysolków nie widzę :D
nezu - Wto Lis 13, 2007 22:26

A czemu nikt sie nie zachwyca Nimrodem? :(

Przeciez on taki do dziadka Dogena podoby, a dziadek Dogen to szczur urodzony pod szczesliwa gwiazda jest... :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group