To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "C" Ratteria Rataty

polna - Nie Lis 18, 2007 21:11

Ja już wychodze po małą, przejde się troche z psem i poczekam(bo mnie roznosi). :P
Anonymous - Nie Lis 18, 2007 21:17

polna, skąd ja to znam... ;) zawsze jak się zdecyduję na nowego szczurasa to chcę go mieć teraz, natychmiast, już ;)

ale spokoojnie, już niedługo będziesz mieć małą ;)

ha! ludu, a nawiasem, byśmy może machneli jakie spotkanie łódzkie, bo jakoś nas się ostatnio na forum namnożyło? zapraszam do wątku, który zaraz odkopię ;)

zasadzkas - Nie Lis 18, 2007 21:36

To czekamy z niecierpliwością :wink:
polna - Nie Lis 18, 2007 21:57




:serducho: :serducho: :serducho:

Sorry za jakoś, ale z komórki. 8)

Anonymous - Nie Lis 18, 2007 22:01

polna, gratulacje :)
mała śliczna, taka... trochę Seniowa ;)
Seniut pozdrawia małą ;)

polna - Nie Lis 18, 2007 22:04

Może jakies spotkanko hehe, teraz jako pełnoprawny człone forum iiiiiiiiiiii. :twisted: :P


Ratata i Alice dzięki, nawet nie wiecie jak się ciesze! :mrgreen:

Anonymous - Nie Lis 18, 2007 22:15

polna napisał/a:
Może jakies spotkanko hehe, teraz jako pełnoprawny człone forum


polna - http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=2879 8)

i sorry za oftop, już mnie tu nie ma... ;)

persefona4 - Nie Lis 18, 2007 22:17

Polna gratuluje :mrgreen: mała jest śliczniasta :sirwwt: teraz tylko postarać sie o jakąś kolezanke dla malutkiej :wink:
polna - Nie Lis 18, 2007 22:17

Koleżanka juz w planach, mam nadzieje, że pójdzie wszystko po mojej myśli. :wink:
persefona4 - Nie Lis 18, 2007 22:22

polna napisał/a:
Koleżanka juz w planach, mam nadzieje, że pójdzie wszystko po mojej myśli. :wink:

Trzymamy więc kciuki :wink:

Anonymous - Nie Lis 18, 2007 22:23

polna, no to teraz się nie migaj, tylko zasuwac założyć własny temat, co by tu Ratacie śmietnika nie robić ;) i gadaj co za nowa mała w planach ;)
Ratata - Nie Lis 18, 2007 22:25

Uff, to się cieszę, że Cola (a co za tym idzie Alice) dojechała bez problemu.
I wielkie dzięki za fotki :serducho: niech Wam dziewuszki rosną zdrowo :mrgreen:
EDIT:
Dostałam informację, że Cashmir i Carbon również dojechali bez komplikacji i już szaleją w nowym domu :twisted:

polna - Pon Lis 19, 2007 18:47

Ja chyba będę musiała dorobic półke i Cole wyzej przenieść... Astra klapie troszke, za to Fanta juz miała spotkanie oko w oko z Colą i wszystko było ok. Ta mała to jest cholernie odważna. :lol1:
Ratata - Pon Lis 19, 2007 18:53

Oj tak, nie boi się niczego. Tuż przed wyjazdem miała spotkanie trzeciego stopnia z naszym kotem - i to kot wycofał się pierwszy :twisted:
Ja za to cała w nerwach siedzę, bo maluchy powędrowały dziś do dużych klatek. Wcześniej oczywiście były razem z dorosłymi na wybiegu.
U bab łączenie poszło bez problemów, natomiast Ceylon cały czas wrzeszczy :shock:
Nic mu nie robią, nawet go nie dominują, dopuszczają do miski i hamaka, a on się drze przy najmniejszej próbie obwąchania. W końcu Ronniego wkurzyły te wrzaski i poszedł Ceylona uciszyć, ale efekt był tylko taki, że mały zaszył się w rogu klatki i piszczał jeszcze bardziej :roll:

polna - Pon Lis 19, 2007 18:56

Cola dzisiaj wygryzla dziure w norce i się tam schowała, nie mogam jej wyciągnąc. :twisted:
Wsypałam na dół do klatki brykiet(czy jak to tam się nazywa), smiesznie po tym chodziła. :lol1:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group