To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot "O" Rat's Troop Rattery!

Oli - Nie Gru 30, 2007 03:15

Bosh! :slinisie: Jaki CUDOWNY brzuchol! :twisted:
Izabela - Nie Gru 30, 2007 08:31

Piękny balonik :serducho:

nezu, więc zaczynamy mocno kciukać (i tu powinna być ikonka kciukania, ale chyba takiej nie mamy. No właśnie, dlaczego nie mamy?)

hefi - Nie Gru 30, 2007 09:14

:serducho: jejuuuu jaki brzuszek :)

Cytat:
A jeszcze niektóre pannice robia numer zwany porodem w 20 dniu ciąży (czyli w tym wypadku w noc sylwestrową).... :nerwy:


to będą sylwestrowe maluchy :DD

miziaki dla przyszłej mamusi :)

nezu - Nie Gru 30, 2007 11:38

Wiecie że jej brzuch jest większy niż wczoraj?... :roll: .
Gytha rośnie wszerz strasznie szybko, a zjada takie ilości jedzenia, o jakie nie podejrzewałabym nawet moich kotów.

Kciuki się oczywiście baaaaaaaardzo przydadzą, chociaz przyznaję że wolę nie dziękować, coby nie zapeszyć... :oops:
No to czekamy...

Azi - Nie Gru 30, 2007 12:28

kciukam :) a zdjęcie ostatnie... powalające ;)
LunacyFringe - Nie Gru 30, 2007 14:32

A pewnie , że kciukamy :D :lapa:
satanka666 - Nie Gru 30, 2007 14:35

kciukuje! :serducho:
Naciol - Nie Gru 30, 2007 15:13

Trzymam mocno :lapa:
Dory - Nie Gru 30, 2007 15:34

Jak zawsze :mrgreen:
pituophis - Pon Gru 31, 2007 13:45

Kciukam, kciukam, w końcu to prawnuki :) .
Anonymous - Pon Gru 31, 2007 15:17

Kciukam badzo mocno, kibicuję tej pięknocie od sameg początku, jest moją-nie-moją ulubienicą :serducho: :serducho:

Na ostatnich przedporodowych zdjęciach wygląda przeobłędnie, duży piękny brzuszek, jaka zaciążona gracja :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: Jest wspaniała!
Ja obstawiam, że urodzi 02.01.08; styczniowe maluchy są wspaniałe, jak eFki. :serducho:

nezu - Pon Gru 31, 2007 16:12

Pannica na razie się do porodu nie śpieszy, na szczęście, bo jednak wolałabym dzieci noworoczne ;) .

Gniazdko zbudowała i to dość niecodzienne. W kącie wybiegu sobie leżała taka średnia, plastykowa doniczka z dziurą wygryzioną w dnie. Coś w stylu kryjówki biegających szczurów.
Gytha zdecydowała widać, że doniczka się świetnie nadaje i przytargała ten kawał tworzywa do klatki... :mrgreen:
Umieściła go w kącie swojej fortecy, wymościła ścinkami, a w chwili obecnej je tyle, że nie nadążam z sypaniem żarełka... :roll:

Kicuki nadal potrzebne..

Naciol - Pon Gru 31, 2007 18:04

nezu, no to nadal kciukamy, a jak 8)
L. - Pon Gru 31, 2007 18:10

kciukamy, kciukamy! :mrgreen:
samar - Wto Sty 01, 2008 21:20

sachma - wyslalam Ci maila, probowalam pw, ale moje wiadomosci ostatnio jakos gnija tylko w 'wiadomosciach do wyslania' i nie wychodza nigdy do swiata :evil: :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group