To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 3 dziewuszki dumbo rex i 6 maleństw dumbo [Warszawa]

Jarz - Wto Gru 27, 2011 19:50

Przepraszam, mały ze mnie leń i czytanie wszystkich 7 stron jest ponad moje siły :D Więc jeśli jakaś dziewczynka jest jeszcze dostępna to BAAARDZO chętnie przygarnę :)
Karena - Wto Gru 27, 2011 20:53

mma, ojjj nawet czarnulkę? w sumie tak śliczne że można było to przewidzieć ^^
Majszczur napisał/a:
kciukam sobie zatem dalej za czarną z gwiazdką z młodszego miotu :kciuki:
ohh ja również :kciuki:
Kami - Wto Gru 27, 2011 22:01

Karena napisał/a:
mma, ojjj nawet czarnulkę? w sumie tak śliczne że można było to przewidzieć ^^
Majszczur napisał/a:
kciukam sobie zatem dalej za czarną z gwiazdką z młodszego miotu :kciuki:
ohh ja również :kciuki:

I ja, i ja. :mrgreen: Chociaż przy takiej konkurencji nie robię sobie wielkich nadziei. ;) No ale: :kciuki:

mma - Wto Gru 27, 2011 22:09

zaczyna mi byc głupio, że nie mam szczurka dla każdego, takiego, jak sobie wymarzył.
Kami - Wto Gru 27, 2011 22:34

mma, daj spokój :wink: ehhh... to czarne dumbo to jakieś zbiorowe marzenie :roll:
ale cóż zrobić... TŻ zgodził się na trzeciego szczura pod warunkiem, że będzie czarny, rudy lub łysy. :P

Anonymous - Wto Gru 27, 2011 23:09

Najnowsze zdjęcia dzieciaków Czarnej. Wiek 2 tyg 2 dni (+ klatka od Św. Mikołaja :) )
https://picasaweb.google.com/115799716841113935551/CzarnaPotomstwoV5

Majszczur - Wto Gru 27, 2011 23:26

Ja wymiękam :sirwwt: będę miała dzisiaj piękny sen... sen o szansie na spełnienie marzenia :falover: czarna z gwiazdką, czarna z gwiazdką..., czarna z..., czarna... czar... cz... :kciuki:

może chcecie jakieś gadżeciki żeby zapełnić klatkę? mam wąskie tuby/gilzy w które moje kluchy już się nie mieszczą, a dla maluszków będą w sam raz... ;)

Anonymous - Śro Gru 28, 2011 00:00

Dzięki serdeczne. Na razie wszystko jest dla nich nowe, więc póki co niech się oswoją z obecnym sprzętem, a potem coś jeszcze dokupimy. Póki co jest sznur do wspinania, hamak, domek, koszyczek, kij do wspinania i dwie rury. Do tych tub po papierach nie wchodzą, ani do małych ani do dużych po ręcznikach - widocznie to ich nie kręci, ale hamak zaakceptowały od razu, rury pcv też. :)
Karena - Śro Gru 28, 2011 08:13

O maaaatko jakie rozkoszne :serducho: :serducho: :serducho:
Dla maleństw taka klatka to luksus :D Muszą być zachwycone :D
U mnie sznury robią ostatnio furorę .

Buu będę płakać, teraz mnie czeka kilka dni bez internetu ;(

Neverestin - Śro Gru 28, 2011 12:49

Cudowne maluchy :)
Majszczur - Śro Gru 28, 2011 18:21

waste napisał/a:
Do tych tub po papierach nie wchodzą, ani do małych ani do dużych po ręcznikach - widocznie to ich nie kręci
moje do tych małych tubek po papierze czy ręcznikach kuchennych też nie wchodziły, może chodzi o grubość i giętkość ścianek, a może o sposób "podania" ;)
do leżących bezpośrednio na ściółce gilz nawet nie chciały zaglądnąć, ale podwieszone pod sufitem klatki robią furrorę.

Najfajniej jak dam im coś smacznego do przekąszenia, każda łapie kąsek w łapki i cwałem każda do swojej osobistej rury. Izolatki konsumpcyjne :lol:
a Ropuch, Terenia i Szisza dodatkowo lubią w nich sypiać. Szczerze polecam.
sorki, że się tak wcinam w Wasz temat z fotkami :oops: żeby nie było, że offtopuję: nie mogę się napatrzeć na te maleńkie czarnule, co chwila maniakalnie klikam w galerię :lol1:

ziutkowska - Czw Gru 29, 2011 16:37

Dziewuszki nr 3 i 6 :serducho: kochane :serducho:
Majszczur - Sob Gru 31, 2011 17:28

Jest szansa na ostatnią sesję maluchów w starym roku ?
Anonymous - Sob Gru 31, 2011 17:39

Oj nie :) dziś nie. Ale jutro wieczorem postaramy się wrzucić. :)
BTW, teraz jest trudniej bo klatka duża maluchów dużo, mobilne już są, chowają się w rurach etc. Czasem nawet trudno zliczyć czy wszystkie są w środku. Ale sesja na pewno będzie.

Manta - Nie Sty 01, 2012 12:27

Jak z plcia tych malenst? husky 1 i 2 - ktoras to moze samiczka? ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group