To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - IX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w TORUNIU

L. - Pon Sty 18, 2010 11:39
Temat postu: IX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w TORUNIU
Padła propozycja zorganizowania wystawy szczurów rasowych 27-28 marca w Toruniu.
Dostaliśmy propozycję od tamtejszego kociego klubu, ponieważ już będą świnki z których są zadowoleni, a osoba współorganizująca wystawę bardzo lubi szczury i o nas pomyślała.

Czy ktoś jest chętny przyjechać jako wystawca ?

Opcje możliwe w ankiecie :P
tak - 100% (pewności)
prawdopodobnie tak - 70%
może - 50%
raczej nie - poniżej 50%



Bo to, że ktoś jest chętny przyjechać na imprezkę to bardzo miło :) i zapraszamy!
Jednak wystawa jest zależna od ilości wystawców.

Badoha - Pon Sty 18, 2010 12:17

a jak w Toruniu z noclegiem? i gdzie wystawa się odbedzie?
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 12:19

Ja chcę do Marty (zywym_trudniej) :P
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 12:23

Ja jestem bardzo za Toruniem i mogę przyjechac ze szczurami, jeśli ich ilość ma być wyznacznikiem zaistnienia wystawy. :)
Roth - Pon Sty 18, 2010 12:25

Ja też bardzo za :mrgreen: Na pewno przywiozłabym ze sobą przynajmniej 4 szczury :)
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 12:27

Może bym jechała z Renowym to bym wzięła i samcoli i samiczki :D
Roth - Pon Sty 18, 2010 12:28

Ren, weź Inline'a :mrgreen: Masz nagrodę ulubieńca publiczności w kieszeni :lol:
gratis - Pon Sty 18, 2010 12:31

No ja za, o ile sie odrobię po tej wystawie, będzie cieplej i sytuacja finansowa nam sie nie pogorszy :]
EpKee - Pon Sty 18, 2010 12:31

Możliwe, że tym razem się uda :)
madzial13 - Pon Sty 18, 2010 12:34

My bylibyśmy na bank, bo po pierwsze: do marca można się za Wami stęsknić, po drugie: pogoda będzie bardziej sprzyjająca, po trzecie: Toruń to piękne miasto jest; po czwarte: finanse się podreperują do tego czasu,
Podsumowując - boski pomysł

babyduck - Pon Sty 18, 2010 12:40

Jeśli moje paskudy zdążą podrosnąć, to przyjechałabym jako wystawca.
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 12:42

madzial13, a po piate to co? Pierooogiii! :D
gratis - Pon Sty 18, 2010 12:44

będzie chciał ktoś gratisa na podłogę w razie czego? :DD
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 12:46

I Renioła też? :mrgreen:
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 12:50

heh, to może i my byśmy się wreszcie wybrali - bo aż wstyd, żem zaszczurzona tyle lat a do tej pory ciągle mi coś nie po drodze pochwalić się ogonami przy szerszej publiczności ;)

mogłabym wystawić na pewno Reeboka i Anemona. i tu pytanie do obeznanych w temacie - czy szczur straci dużo punktów przy ocenie jeśli ma urąbany kawałeczek ucha? bo Geralta też bym chętnie wzięła, ale on w czasie którejś jatki z Quelle został dziabnięty niefortunnie i mu został rozerwany fragmencik na pamiątkę... a ogólnie chłopak piękny jest. Imbir nie ma połowy ogona, ale też jest fajny i ładny, ogon stracił w wyniku urazu mechanicznego w dzieciństwie... ej, nie możecie zrobić jakiejś konkurencji dla takich szczurzych kalek? :P

i jak to jest z kastratami? mają wstęp, czy niet? są normalnie oceniani? jeśli nie ma przeciwwskazań, to wzięłabym może do towarzystwa Firmina, by wzmocnić grupę kundli ;) bo on jest mega :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group