To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Targi Zoo Botanica 2009

serendipity - Pią Lut 13, 2009 18:46
Temat postu: Targi Zoo Botanica 2009
Tak, dostalam informacje, ze robia juz nabor na tegoroczne targi we Wro.
(dla zainteresowanych - >>TU<< mozna obejrzec fotorelacje z targow 2008... Widze tam kawalek Lunacy ;) )

Tegoroczne targi maja sie odbyc 28-30 sierpnia 2009 r.
Zdaje sobie sprawe, ze to jednak koniec wakacji i moze byc ciezko z frekwencja.
Czekam jednak na Wasze opinie - czy w tym roku robimy juz prawdziwa wystawe?

LunacyFringe - Pią Lut 13, 2009 19:46

Jestem bardzo, bardzo za :mrgreen:

edyta / faktycznie jestem xD Ale mam rogala na twarzy ;)

Oli - Pią Lut 13, 2009 20:03

Wystarczy poszukać na odpowiednim forum http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?t=468 :wink:
Anonymous - Pią Lut 13, 2009 20:56

serendipity, będzie z Azi organizować? :)
Anonymous - Pią Lut 13, 2009 21:26

Ja jak zdrowie chlopakom dopisze to jak bede mogla to sie pojawie :D
Azi - Pią Lut 13, 2009 21:52

ja jestem jak najbardziej za, rozmawiałam wstępnie z zirr, obiecała, że na wystawę przyjedzie sędziować :D Zastanawiam się czy by nie pozapraszać czeskich sędziów - wszak Wrocław najbliżej granicy, a wtedy można by międzynarodówkę zrobić. A wtedy Viss wiesz chyba co, co? :>

W tej chwili my się już meldujemy do wystawy - Dafne, Sasanka, Bajaderka i zobaczymy co jeszcze :P + ja

babli - Pią Lut 13, 2009 22:51

Mam zamiar namówić rodziców, na ostatni weekend wakacji, właśnie we Wrocławiu, aby być na wystawie :mrgreen: .... Jednak pojadę tylko oglądać :)
Anonymous - Pią Lut 13, 2009 22:51

Ja sie tez melduje ;]
Bede ja, mama, Bilbo i moze jakis kundelek.
Sie doczekac nie moge ;]

nutaka - Pią Lut 13, 2009 23:28

katasza napisał/a:
Sie doczekac nie moge ;]


to sobie poszczekasz :P

Anonymous - Pią Lut 13, 2009 23:41

Cytat:
Viss, serendipity to an
wiem, dlatego pytam, czy będzie organizować z tobą. Tyle, że wolałam uniknąć oczywistych stwierdzeń, skoro wróciła pod innym nickiem i to z konkretnych powodów...
serendipity - Pią Lut 13, 2009 23:45

Yeah, dzieki za odzew :)

O miedzynarodowce mysle juz od jakiegos czasu. I nie tylko o sedziach czeskich, ale tez niemieckich. Wszak chlop moj osobisty szprecha jak po polsku i by sie mogl zajac werbunkiem dojczow ;]

Wystawa bedzie dwudniowa, to juz pewne. I wystawa, nie pokaz - jak poprzednim razem. Takze obawiam sie, ze kundelkow w tym roku nie przewidujemy (chyba, ze nam frekwencja nie dopisze, ale wtedy bedziemy myslec).

Generalnie, w kwietniu musze dac ostateczna odpowiedz organizatorom w kwestii deklaracji.
Ja juz od jakiegos czasu jestem totalnie odszczurzona, ale nie zmienia to faktu, ze bardzo chcialabym zmajstrowac wystawe we Wro. Wystawe, ktora bedzie sie odbywala co roku. Takze mozecie na mnie liczyc ;)

A i tak, serendipity to an.
Inny nick, ale mysle, ze problem poprzedniego sie skonczyl... A jesli nawet nie, to w obecnej chwili mnie to zrebi ;) (i pozdrawiam kolezanki z pracy :> )

Oli - Pią Lut 13, 2009 23:51

serendipity napisał/a:
Takze obawiam sie, ze kundelkow w tym roku nie przewidujemy
A dlaczego tak? Na każdej odbywającej się do tej pory wystawie były kundelki. :wink:
serendipity - Pią Lut 13, 2009 23:59

Hmmm... jesli tak, to wypada sie rzeczywiscie nad tym zastanowic (przyznaje sie bez bicia, ze nie bylam jeszcze na zadnej szczurzej wystawie, ale zamierzam to zmienic i nabrac doswiadczenia :) )
Ale wszystko zalezy od ilosci miejsca jakie dostaniemy. Generalnie, wszystko mamy za friko, w zwiazku z tym nie mamy co liczyc na kokosy. Targi sa potwornie oblegane i trudno o dobre miejsce (w zeszlym roku podsiedlismy miejscowke myszoskow, ale to byl czysty przypadek ;) )
Mam nadzieje, ze w tym roku uda nam sie zaklepac jakies fajne miejsce, bo zabieramy sie za to wczesniej.

Azi - Sob Lut 14, 2009 00:08

no myszoskoczki zachowały się bardzo nieładnie.

Myślę, że już teraz można im dać znać, że jesteśmy zainteresowani. Niestety obawiam się, że do kwietnia nie uzbieramy ostatecznej listy chętnych. To zawsze wyklarowuje się na około miesiąc przed wystawą.

Dlatego proponuje zarezerwować tyle miejsca ile się da. Jeżeli zostanie za dużo, to ja już coś wymyślę. Chociażby przyniosę moją klatkę jako przykład odpowiedniej klatki :P

Poza tym zawsze jest mało miejsca dla sędziego...

Ninek - Sob Lut 14, 2009 07:54

LunacyFringe napisał/a:
edyta / faktycznie jestem xD Ale mam rogala na twarzy ;)

Haha, i wisisz nad moimi babolcami :P

Ja sie zapewne wybiore z jakimiś moimi smrodami :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group