To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa SHSRP w Warszawie, 14-15.02.2009

Anonymous - Pon Sty 05, 2009 13:59

Zgłoszenia przyjmuję do 31 stycznia.
Zgłoszenia prosze przesyłać na adres: wystawashsr@o2.pl. :)

http://www.valhalla-ratte...zgloszenie1.doc

babyduck - Pon Sty 05, 2009 14:10

Cytat:
Przesłanie zgłoszenia zobowiązuje właściciela szczura do uiszczenia opłaty (wg. Cennika SHSRP), bez względu na to, czy szczur zostanie finalnie doprowadzony do oceny, czy też nie. Na wystawę będą miały wstęp tylko szczury, których zgłoszenia zostaną nadesłane i opłacone w terminie.
Do zgłoszenia prosimy dołączyć kserokopię/skan/zrzut ekranu rodowodu (nie dot. nie rasowych) i dowodu wpłaty.

1. Czy jeśli rodowód odbieram przed wystawą, to wystarczy skan metryki lub jestem zwolniona z tego obowiązku?
2. Jakie są stawki opłat za szczury i na jakie konto należy je wpłacać / co wpisać w tytule, żeby nie było problemów?

sachma - Pon Sty 05, 2009 14:18

babyduck,

Cytat:
V Uczestnictwo w wystawach

Aby szczur mógł uczestniczyć w wystawach organizowanych przez SHSRP musi mieć wyrobiony rodowód, odpis z KW, bądź może uczestniczyć warunkowo w kategorii szczurów nie rodowodowych, o ile na danej wystawie taka kategoria będzie utworzona.

Każdy szczur uczestniczący w wystawie musi posiadać zaświadczenie weterynaryjne wystawione najwcześniej 2 dni przed wystawą. Szczur nie posiadajacy zaświadczenia lub posiadający zaświadczenie wystawione wcześniej niż 2 dni przed wystawą nie zostanie wpuszczony na jej teren.

Opłata za uczestnictwo w wystawach

Szczury rasowe
dla członków SHSRP - 8zl za pierwszego i drugiego (5 zl za następne)
dla osób nie zrzeszonych - 10 zl za pierwszego i drugiego ( 8zl za następne)

Szczury nie rasowe - 6zl



babyduck napisał/a:
1. Czy jeśli rodowód odbieram przed wystawą, to wystarczy skan metryki lub jestem zwolniona z tego obowiązku?


wystarczy skan metryki.

Anonymous - Pon Sty 05, 2009 14:20

babyduck, chyba założę osobny temat.
babyduck - Pon Sty 05, 2009 14:27

Viss, wydzielę, bo pytań będzie pewnie więcej na temat tej jednej wystawy.
Anonymous - Pon Sty 05, 2009 14:32
Temat postu: V Ogólnopolska Wystawa Szczuró w Warszawie 14-15 lutego
Nadszedł czas na konkrety organizacyjne, zatem zapraszam do nowego tematu.

Zgłoszenia przyjmuję do 31 stycznia.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: wystawashsr@o2.pl.

Zgłoszenie na wystawę: www.valhalla-rattery.yoyo.pl/zgloszenie1.doc
Wniosek o wyrobienie rodowodu: www.valhalla-rattery.yoyo.pl/wniosekorodowod.doc


Konto SHSRP: 36 1160 2202 0000 0000 8671 0590
Dane: Stowarzyszenie Hodowców Szczurów Rasowych w Polsce
ul. Pasłęcka 12C/72
03-137 Warszawa

Cennik:
Szczury rasowe
-dla członków SHSRP - 8zl za pierwszego i drugiego (5 zl za następne)
-dla osób nie zrzeszonych - 10 zl za pierwszego i drugiego ( 8zl za następne)
Szczury nie rasowe - 6zl


Osoby, które odbierają rodowodu przed wystawą bardzo proszę o wysłanie wraz ze zgłoszeniem skany metryki z wyraźnym dopiskiem, że rodowód będzie przed sama wystawą.

Przypominam także, że należy się zapoznać z Regulaminem Wystaw: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?p=2881#2881

[ Dodano: Pon Sty 05, 2009 14:49 ]
Off-Topic:
babyduck, dziękuję. :*


Myśłę, że wszelkie dane sa powyżej.
Bardzo tez prosze o wpisanie w tytule przelewu dokładnie: nick, i za jakie szczury (np. 2 rodow. i 3 nierodowod.).

Szura - Pon Sty 05, 2009 15:54

Jak wyrobić szczurom rodowód i ile to trwa? Przepraszam, że tutaj, ale nie wiem ile to trwa, a chciałabym się wyrobić. ;) *opcją "szukaj" nie znalazłam*
babyduck - Pon Sty 05, 2009 16:00

Wystawienie i wysłanie rodowodu to max. 21 dni. Ta strona może być pomocna.
magnes - Pon Sty 05, 2009 16:17

mam problem z wypełnieniem zgłoszczenia :shock: chce wpisać date urodzenia i mi coś wyskakuje próbuje, ale niestety marne efekty. Kocham swój komputer :evil: Co mam zrobić jak nie jestem zstanie wypełnić zgłoszenia na swoim komputerze? :roll:
Anonymous - Pon Sty 05, 2009 16:25

Magnes, wypełnij go na cudzym. W ostateczności przepisz całość na pw, ale zaznaczam, że niechętnie.
Szura - Pon Sty 05, 2009 16:26

babyduck, dziękuję.

EDIT: jeszcze jedno pytanie: w metrykach moich samców są błędy - jeden jest blazed/spotted a nie husky, a drugi silvered black, a nie black. Czy te nieścisłości przeszkadzają w wyrobieniu rodowodu i konieczne jest wyrobienie nowych metryk?

Anonymous - Pon Sty 05, 2009 16:32

Szura, jeśli informacje dotyczące zmian masz bezpośrednio od hodowcy, to możesz nanieść poprawki sama. Nie róbmy paranoi, w końcu nie takie rzadkie są takie sytuacje ;)
Szura - Pon Sty 05, 2009 16:34

Viss, ok. ;)

A pod słowem "odmiana" kryje się odmiana sierstna, uszna, kolor czy co jeszcze? ;>

Anonymous - Pon Sty 05, 2009 16:41

Szura, odmiana tyczy się uszu i sierści, dlatego masz podzieloną tą komórkę na dwa. :)

Link do wniosku o wydanie rodowodu: www.valhalla-rattery.yoyo.pl/wniosekorodowod.doc

nezu - Pon Sty 05, 2009 18:29

WIELKA PROŚBA DO WŁAŚCICIELI SZCZURÓW Z HODOWLI ZIRRAEL RATTERY, KTÓRZY CHCIELIBY WYSTAWIĆ SWOJE SZCZURY W WARSZAWIE!

Z Zirrael Rattery zarząd SHSR ma utrudniony kontakt i niestety nie udało nam się uzyskać przodków i numerów metryk miotów z hodowli Zirrael Rattery. Wszystkich, którzy mają szczury z hodowli Zirrael Rattery i chcą je wystawić w Warszawie, lub na późniejszych wystawach prosi się o dołączenie do wniosku o rodowód listy przodków wypisanych na metryce, a także numeru metryki miotu.


DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ POMOC



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group