To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot C Happy Feet - Sasanka x Ynkognito

Azi - Pią Paź 03, 2008 22:20
Temat postu: Planowany miot C Happy Feet - Sasanka x Ynkognito
planowana data krycia - marzec 2009
planowana data narodzin - marzec/kwiecień 2009

Sasanka Rat's Troop x Baloo Rattie's Love


metryka

spodziewamy się:
kolor - black (25%) - czarny, agouti (25%) - taki jak mamusia, beige (25%) - beżowy, topaz (25%) - rudawy
możliwe rozjaśnione beige i topaz z wyglądu przypominające champagne i amber
uszy - dumbo - jak oboje rodzice
sierść - standard (75%) - jak oboje rodzice, fuzz (25%) - "łysy" - delikatnie omszony
znaczenia - berkshire - duża biała plama na brzuchu, irish - mała biała plama na brzuchu, self - jednobarwny

przewidywana cena szczurka od 70zł do 85 zł (prawdopodobnie około 77 zł)

uwagi na temat miotu:
1) miot może mieć miejsce jeżeli minimalna liczba chętnych wyniesie 8
2) miot może mieć miejsce jeżeli nie wystapią żadne problemy zdrowotne samca, samicy lub uwarunkowane genetycznie problemy zdrowotne ich bliskich krewnych. i zostaną spełnione warunki Regulaminu Hodowli

Sasanka pochodzi z bardzo ładnej, wyprowadzonej w Polsce linii (od strony matki), jej ojciec jest za to czeskim importem - świeżą krwią. Natomiast Baloo od strony ojca ma także polskie korzenie, od strony mamy pochodzi z ciekawej czeskiej fuzziej linii.

Miot we Wrocławiu

Przyjmujemy zapisy na wszystkie odmiany.

chętnych proszę o wypełnienie www.happyfeet.yoyo.pl/Dokumenty/Ankieta.doc i odesłanie jej na hodowlahf@gmail.com lub kontakt mailowy.

gratis - Pią Paź 03, 2008 22:37

Heh no i ładnie. Tak... fajnie, i dumbolki ^^

ale za to jakie przyszłościowe planowanie :D

Anonymous - Pią Paź 03, 2008 22:39

:DD :DD :DD
Lavi - Pią Paź 03, 2008 22:45

I dobrze, że przyszłościowe.
Nie będę roznosiła domu wiedząc, że w tym roku nie będę mogła wziąć żadnego malucha z miotu.

A tak planowane na marzec 2009...

kusi kusi.. :twisted:

Azi - Pią Paź 03, 2008 22:50

Ja lubię planować :) A jeżeli coś zaplanuję staram się to zrealizować ;) Sama lubię czekać na maluchy, jakoś tak zawsze jest, ze czekam co najmniej z dwa miesiące zanim w ogóle przyszła mama zaciąży, więc dlaczegóż mam nie poinformować? ;)

Temat w końcu wisieć może.

Viss, a co Ty się tak cieszysz straszliwie?

Anonymous - Pią Paź 03, 2008 22:57

Azi napisał/a:
Viss, a co Ty się tak cieszysz straszliwie?
O_o no jak to na co?? O_o
Azi - Pią Paź 03, 2008 23:07

Cytat:
O_o no jak to na co?? O_o
zabij mnie, zapomniałam :P dlatego prosiłam, żebyś mi coś przysłała na maila, bo ja sklerozę mam i musze mieć porządek w papierach :P

i ja proszę wszystkich z nieoficjalnej listy, już nie muszą być ankiety, ale chociaż mi napiszcie płeć, barwę, sierść i uszy, ja naprawdę mam za dużo rzeczy do spamiętania, a nie chcę nikogo pominąć :oops:

i jeszcze kontakt itp. No dobra, wyślijcie ankiety :P

Anonymous - Pią Paź 03, 2008 23:09

Zgubiłam się i już nie wiem o co chodzi :cojest:

Ale i tak się cieszę, że Sasanka będzie mamusią :mrgreen:

wuwuna - Sob Paź 04, 2008 00:15

Baloo tatą ;( ;( ;( ;( jak tak można ;(
Badoha - Sob Paź 04, 2008 13:04

A ja tak choruję na dumbolka :mrgreen:
Azi - Nie Paź 05, 2008 16:54

wuwuna, Olimpia, bo to jest tak - na forum, pocztą pantoflową rozchodzi się "Azi będzie burmeskę... ale ciiii, nikomu nie powtarzaj" i zanim burmeska w ogóle do Polski przyjechała, to Azi miała PW - "słuchaj, jakbyś rozmnażała ją, to czy ja już bym mogła na listę?" I zanim azi dołała wypocić temat lista była częściowo zamknięta, a jak się potem okazało i tak osoby porezygnowały, więc w sumie tak, jakby jej nie było :P

był pokaz, ludzie gapili się na fuzzy, ba, wystawcy gapili sie na fuzzy i pytania - "a bedzie u was fuzz", a ja juz mialam plany co do Sasanki ;)

Tak jak napisała zachma, to, że są listy "nieoficjalne" wynika jedynie z tego, że nie chcemy ogłaszać planów wcześniej (a niedawno pisaleście, że ja wcześnie ogłaszam :P ) z różnych względów.

Jak chcecie mogę Wam wypisać co planuję później, ale co jak mi się odmieni, albo urodzą się mioty zmaskulinizowane całkowicie i nie będę miała samiczki? Lista nieoficjalna do kosza ;( ;)

wuwuna - Nie Paź 05, 2008 19:23

Azi, ja powiem tak czepiają się Ci co nie mogą już mieć więcej szczurów ( przynajmniej w tym momencie)
Więc nie ma powodów do zmartwień :* Bo jak komuś smutno, że nie może to wymyśla :oops:
Off-Topic:

Sachma
:> buzia na kłódke,paplo jedna :P

Azi - Nie Paź 05, 2008 20:18

Off-Topic:
Olimpia, a tak w ogóle to Ty chyba też na nieoficjalnej byłaś :P


ależ drodzy moi, nie ma co płakać z listy nieoficjalnej, bo miejsc jeszcze pod dostatkiem ;)

Layla - Pon Paź 06, 2008 14:28

Offtopy wycięłam, gdyż jest to zapowiedź konkretnego miotu, a nie dyskusja o sposobie zbierania zgłoszeń. Nie widzę też sensu wydzielać tematu pt.: O dokonywaniu wyboru z list oficjalnych i nieoficjalnych ;) Każdy, kto ma uwagi na temat polityki hodowli HF lub innej, może się wypowiedzieć na forum SHSRP, gdzie każda hodowla ma swoje podforum. Dziękuję za uwagę :]
Azi - Pią Paź 10, 2008 11:15

Przez najbliższy tydzień nie będzie mnie na forum, nie będę też prawdopodobnie odpowiadać na maile - w razie pilnego kontaktu, proszę dzwonić na telefon hodowli - nr na stronie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group