To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot B Valhalla Rattery

sachma - Czw Wrz 18, 2008 14:41
Temat postu: Miot B Valhalla Rattery
W grudniu planujemy połączenie :

Faded Love

standard, black eyed siamese golden point

i

Bzik TazManie

standard(Dc), velveteen, burmese


Spodziewamy sie :
uszy : standard
sierść : standard, velveteen
barwa : black eyed siamese, red eyed siamese, burmese

Informacje o rodzicach :
Faded jest samiczką sprowadzona z Finlandii - w dużej części ma rodowód angielski, a angielskie szczury słyną z dużych rozmiarów i dobrego zdrowia.

Bzik jest importem z bardzo dobrej czeskiej hodowli, zapowiada się na zdrowego chłopca.

Przyjmuje zapisy przede wszystkim na standard, standard red eyed siames.

Osoby chętne prosze o wypelnienie ankiety http://www.valhalla-rattery.yoyo.pl/CV.doc

i przeslanie jej na adres valhallarattery@yahoo.com - w tytule majla prosze wpisac "Miot B (oraz nick z forum/imie i nazwisko)"

Oli - Czw Wrz 18, 2008 23:15

khi khi khi :mrgreen:
ntliee - Czw Wrz 18, 2008 23:32

no właśnie:

hyhy :hyhy:

sachma, a mi się właśnie przypomniało że w końcu nie wysłałam Ci tego cv i mam nadzieję że nie jest za późno na nadrobienie zaległości :D

piękny miocik się zapowiada, i będą velveteeny :zakochany:

wuwuna - Czw Wrz 18, 2008 23:35

ntliee napisał/a:

sachma, a mi się właśnie przypomniało że w końcu nie wysłałam Ci tego cv i mam nadzieję że nie jest za późno na nadrobienie zaległości
ntliee, już po Tobie,szykuj się na ostre baty :rotfl:
sachma - Pią Wrz 19, 2008 08:43

ntliee, ale ja cie juz zapisalam na liste jak rozmawialysmy wtedy ;) tak czy inaczej wyslij cv, przyda mi sie przy wysylce :P
Layla - Pią Wrz 19, 2008 08:44

Jacy piękni przyszli rodzice :zakochany: Powodzenia :mrgreen:
Anonymous - Pią Wrz 19, 2008 19:06

hmm kusi kusi :P
gratis - Pią Wrz 19, 2008 21:53

Bo jak Sachma wybiera parę to nic tylko iść się wieszać, coś o tym wiem! :D

Miocik byłby piękny, cudny. Gratuluję Sachmie i wszystkim, którym się z owocków tej pary doszczurzą :)

Mona - Pią Wrz 19, 2008 23:15

O widzę, że się już konkrety pojawiły :D fajno!
To ja czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że moje cv tam gdzie jest w tej kolejce po maleństwa :D
Ach, po prostu się doczekać nie mogę co z tego połączenia będzie bo oba szczurki są przecudne!
:serducho:

Aika - Nie Wrz 21, 2008 02:28

:lol: They are so cute :serducho: I want to have some ...

[ Added: Sun Sep 21, 2008 11:56 ]
Pls can you send me an information formular in eng language? I cant understand polish at all:)

pituophis - Nie Wrz 21, 2008 18:33

Sachma, czy nie myslalas, aby wykorzystac Eliota, skoro nie kryjesz nim Pequeny? Szkoda by bylo go zmarnowac, a jak na swoj wiek ma sie podobno swietnie.

Faded Love moglaby przeciez byc kryta drugi raz, albo mozna byloby jej corke pokryc Bzikiem (jakie wstretne imie! :roll: ).

sachma - Nie Wrz 21, 2008 19:15

pitu, niestety nie moge.
Sorgen - Nie Wrz 21, 2008 21:06

Kurcze szkoda, bo Eliot ma już piękny wiek. Jakoś nie jestem przekonana do krycia młodymi samcami. Ale miocikowi kibicuje :mrgreen:
sachma - Nie Wrz 21, 2008 21:17

Off-Topic:
szkoda, szkoda, ale nie wiem dlaczego to ja mam ryzykowac pozostawienie sobie polowy miotu ;) bo skoro jest taki super moglbyc uzyty o wiele szybciej - to dlaczego nie byl to juz nie pytanie do mnie ;) ja probowalam i wyszlo na to ze listy oczekujacych mialam puste - wiec plujcie sobie w brody domki ;) bo to wynik "rozpieszczenia" kupujacych ;) gdyby ktos mi zagwarantowal ze w miocie bedzie 5 maluchow to jasne, z checia go wezme, ale zakladajac ze urodzi sie 14 zostaje z 7 maluchow a na to nie moge sobie pozwolic.
pitu na przyszlosc, takie sugestie to na PM, bo ty sobie mogles zostawiac cale mioty - jak bylo za duzo to skarmiales, ja odchowuje wszystkie ktore sie urodza i cos z nimi zrobic musze. dziwi mnie tylko czemu takich pytan nie ma do L. czy Azi, albo do nezu.

L. - Pon Wrz 22, 2008 11:19

Off-Topic:

bo ja już kryłam Elliotem, ale JJ zrobiła nas w konia i nie zaszła ;)
Ale ja Ciebie doskonale rozumiem :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group