To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

sachma - Pon Lut 25, 2008 10:25
Temat postu: III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK
Wiem, ze jeszcze dużo czasu, ale lepiej szybciej niż na ostatnia chwile ;)


III Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych.
2-3.08.2008 (sobota - niedziela)
Gdańsk

1. Zgłoszenia na wystawę należy nadsyłać na maila wystawashsr@o2.pl do dnia 01.07.2008r.
2. Zapotrzebowanie na kartę zgłoszenia należy przesłać pod ten sam mail.
3. Zgłosić należy wszystkie zwierzęta, które będą brały udział w wystawie (nie tylko te, które będą brały udział w konkursach).
4. Wszystkich wystawców obowiązuje opłata wpisowa.
5. Opłaty, oryginały zgłoszeń i zaświadczenia od weterynarza będą przyjmowane w sobotę w godz. 8:30 - 9:30.
6. Wszystkie zgłoszone na wystawę szczury zostaną ocenione.
7. Ocenianie szczurów w grupie dorosłych będzie się odbywało w godzinach 10 - 15 w sobotę.
8. W niedzielę rano odbędzie się rozdanie nagród za konkursy w poszczególnych kategoriach w grupie szczurów dorosłych.
9. Następnie zostanie przeprowadzony konkurs Best In Show w grupie szczurów dorosłych i oraz oceny i konkurs Best In Show w grupie szczurów młodych.
10. SHSR zapewnia nagrody dla zwycięzców kategorii - dyplomy, kotyliony i puchary Best In Show.
11. SHSR zapewnia faunaboxy lub klatki dla szczurów, poidła, trociny i suchy pokarm.
12. Oceny sędziego/sędziów nie podlegają dyskusji i są ostateczne.
13. Każdy zgłoszony na wystawę szczur musi być wystawiany dwa dni, od chwili rozpoczęcia do chwili oficjalnego zakończenia wystawy.


Do 01.06.2008 proszę zgłaszać szczury nie rodowodowe – w zależności od ilości zgłoszonych osobników, podejmiemy decyzje czy szczury nie rodowodowe będą mogły brać udział w wystawie czy nie.


cena wystawienia szczura : www.shsrp.yoyo.pl ( w dziale "dokumenty" )

TarI - Pon Lut 25, 2008 17:52

:mrgreen: no to ja juz rezerwuje sobie pare dni wolnych przed i po wystawie ale fajnie :mrgreen:
Cola - Pon Lut 25, 2008 18:23

huhu
ale mi dobrze :mrgreen:
a wiadomo dokładnie gdzie? :P

sachma - Pon Lut 25, 2008 18:49

jak tylko dadza mi wiecej info to wam powiem ;) termin jest na 100% ustalony - daje szybko info zebyscie mogli sobie plany poukladac ;)
Layla - Pon Lut 25, 2008 18:58

Ja chętnie, tyle, że soboty będę miała pracujące wtedy. Wystawiłabym Omara, pod warunkiem, że Dominik wystawiałby go w sobotę, a ja w niedzielę. Czy taka opcja byłaby do przyjęcia?
sachma - Pon Lut 25, 2008 19:06

Layla, tylko szczur musi byc :P rownie dobrze mozesz go zostawic pod opieka kogos z wystawcow :P tylko cobys na rozdaniu nagrod byla w niedziele ;)
Layla - Pon Lut 25, 2008 19:09

sachma, no to git, jakby chłop nie mógł/nie chciał, to się coś wymyśli, najwyżej będziecie mi głaskać smarkacza od czasu do czasu ;)
Semena - Pon Lut 25, 2008 20:23

O, zacieram rączki (a szczurki łapki), tylko juz noclegów trzeba szukać :wink:
sachma - Pon Lut 25, 2008 20:26

Semena, strasznie sie ciesze!

oczywiscie od razu uprzedzam! Jak Jezi, Matrix, Cola i Nezu sie nie pojawia ze szczurami to glowy pourywam :P

nezu - Pon Lut 25, 2008 20:27

Zabieram się, tym razem ze szczurami.. ;)
<edit>
Sachma, chyba pisałyśmy jednocześnie :P

Layla - Pon Lut 25, 2008 20:28

nezu, no to bosko, bo już cię profilaktycznie wrabiam na głaskanie Omara w pierwszy dzień :lol1:
nezu - Pon Lut 25, 2008 20:30

Lajla, a ja się aby sama w to nie wrobiłam? ;)
Layla - Pon Lut 25, 2008 20:31

nezu, tak czy siak masz przechlapane :] Fajnie, że tym razem nie będę tylko widzem ;)
Oli - Pon Lut 25, 2008 20:32

sachma napisał/a:
Cola
za tą panią postaram się poręczyć - będziemy z Cygiem molestować! :twisted: No i L. koniecznie tyż musi być - ona wcale tak daleko nie ma. :P
Layla - Pon Lut 25, 2008 20:34

właśnie, L.!! L. musi być! :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group