To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - II Ogolnopolska wystawa szczurow rasowych!

sachma - Wto Sty 22, 2008 21:15
Temat postu: II Ogolnopolska wystawa szczurow rasowych!
II Ogólnopolska wystawa szczurów rasowych.
9 i 10 lutego 2008 (sobota - niedziela)
Hotel Gromada, ul. 17 Stycznia 32, Warszawa

1. Zgłoszenia na wystawę należy nadsyłać na maila wystawashsr@o2.pl do dnia 01.02.2007r.
2. Zapotrzebowanie na kartę zgłoszenia należy przesłać pod ten sam mail.
3. Zgłosić należy wszystkie zwierzęta, które będą brały udział w wystawie (nie tylko te, które będą brały udział w konkursach).
4. Wszystkich wystawców obowiązuje opłata wpisowa.
5. Opłaty, oryginały zgłoszeń i zaświadczenia od weterynarza będą przyjmowane w sobotę w godz. 9:00 - 10:00.
6. Wszystkie zgłoszone na wystawę szczury zostaną ocenione.
7. Ocenianie szczurów w grupie dorosłych będzie się odbywało w godzinach 10 - 15 w sobotę.
8. W niedzielę rano odbędzie się rozdanie nagród za konkursy w poszczególnych kategoriach w grupie szczurów dorosłych.
9. Następnie zostanie przeprowadzony konkurs Best In Show w grupie szczurów dorosłych i oraz oceny i konkurs Best In Show w grupie szczurów młodych.
10. SHSR zapewnia nagrody dla zwycięzców kategorii - dyplomy, kotyliony i puchary Best In Show.
11. SHSR zapewnia faunaboxy lub klatki dla szczurów rodowodowych, poidła, trociny i suchy pokarm.
12. Oceny sędziego/sędziów nie podlegają dyskusji i są ostateczne.

Na wystawie odbędzie się tez konkurs na najpiękniejszego szczura nierodowodowego!


Zapraszamy!


Szczury nie rasowe muszą być w swoich klatkach bądź faunaboxach.

AngelsDream - Wto Sty 22, 2008 22:47

sachma, a wysokość opłat?
sachma - Wto Sty 22, 2008 22:50

AngelsDream, o tym jeszcze bede z zirr gadac, bo to co ona powiedziala jest moim zdaniem za duzo - jutro powiem wiecej.
AngelsDream - Wto Sty 22, 2008 23:13

sachma, ok.
Oli - Śro Sty 23, 2008 01:02

Off-Topic:
Jeżeli ktoś jest spoza Warszawy, to u mnie i Cyga jest jedno wolne łóżko. :wink: Na wystawę wybieram się na pewno ja, a Cygu to nie wiem.

Nisia - Śro Sty 23, 2008 10:15

Off-Topic:
Chętnie się wybiorę, ale pooglądać. Mimo wszystko mam uraz do wystaw (te choroby). A poza tym Iskra pewnie niczego by nie wygrała z łysą plamą po operacji :)

Dory - Śro Sty 23, 2008 10:15

Jak powinno wyglądać takie zgłoszenie :oops: ?
Anonymous - Śro Sty 23, 2008 10:21

Dory,
sachma napisał/a:
Zapotrzebowanie na kartę zgłoszenia należy przesłać pod ten sam mail.
;)
Azi - Śro Sty 23, 2008 10:32

Ja się wybieram, z eFkami. Nocleg mam, tylko jakby ktoś mógłby mnie dostarczyć na miejsce wystawy z Gocławia (o ile mój nie pojedzie) to bym była wdzięczna :oops:
Anonymous - Śro Sty 23, 2008 10:39

Azi, a jakie godziny cie interesują? Z Grochowa na Gocław niedaleko, tylko nie wiem czy sie uda zgrać.
Azi - Śro Sty 23, 2008 10:44

Viss, nie wiem, w sobotę 9.00-10.00, żebym mogła te opłaty, zgłoszenia i inne pownosić.

Mowa jest o zaświadczeniu od weterynarza. Jak ma takie zaświadczenie wyglądać, czy na wszystkie szczury musi być wystawione i jak długo jest ważne?

Nisia - Śro Sty 23, 2008 10:51

Azi, gdybyś chciała jechać autobusem, to połączenia i godziny możesz sprawdzić na www.ztm.waw.pl

A co do zaświadczenia. Z tego, co słyszałam od wetki (ok, wymknęło mi sie, że pewnie teraz troche osób przyjdzie po takie zaświadczenia), zaświadczenie musi być wystawione tuż przed wystawą, a szczurek musi byc absolutnie zdrów. Nawet świerzba mieć nie może.

Anonymous - Śro Sty 23, 2008 10:52

Azi napisał/a:
w sobotę 9.00-10.00
w takim razie sprawe przegadam w domu i odezwe się na PW najpóźniej jutro. :)
Oli - Śro Sty 23, 2008 13:28

Azi, ja mieszkam na Gocławiu i wybieram sie na wystawe. Tylko jeszcze nie wiem w jakim charakterze. O ile uda mi sie namówic rodzicieli to bedzie samochód, a jak nie to pozostaje autobus.
Azi - Śro Sty 23, 2008 14:14

Olimpia, Viss, dziękuję Wam, do wystawy jeszcze trochę czasu, a może mój mężulek jednak się także pofatyguje, a wtedy nie będę Was niepotrzebnie męczyć.

No chyba, że pragniecie mojego towarzystwa ;) nie watpię, że tak własnie być może :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group