To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Kolejny miot w hodowli Karat

Kara - Wto Gru 25, 2007 22:40
Temat postu: Kolejny miot w hodowli Karat
Witam wszystkich!
Zamierzam kolejny miot w swojej hodowli. Tym razem mamusią byłaby Rose Karat piękna american blue dumbo blazed banded dziewczynka, póki co szukam przyszłego partnera lecz już piszę.

Co mogę napisać o swojej hodowli stawiam na jakość że brzydko to nazwę czyli ładniej nazywając na zdrowie dziś mój pierwszy miot kończy rok, drugi miot już 4miesiace i maluchy są zdrowe z tego co wiem, nie było chorób nowotworowych, magacolonu. Stram się jak najbardziej by maluszki idące do nowego domu były jak najbardziej socjalizowane ze wszystkim co się da, no i nie bały się ludzi,żeby były ufne, staram się by zwierzaki ode mnie były jak najlepszymi przyjaciółmi. Po zdrowiu, stawiam tez na wygląd jak narazie wydaje mi się maluchy ode mnie są bardzo łądne szczególnie miot S dosyć ładny,duzy, miot R może nie zbyt wielki gabarytowo lecz za to ciekawie wybarwiony,ładne znaczenia i strasznie misiasty :wink:

nezu - Wto Gru 25, 2007 22:48

Kara!
Cudowna wiadomość, wspaniale że zdecydowałaś jednak nie rezygnować z hodowli i z tej linii... :mrgreen:

I potwierdzam, linia wygląda bardzo zdrowo. Blondie, siostra Bonity, babci Rose to okaz zdrowia, jej dzieci również się nim wykazały, Samuel, brat mamusi Rose do dziś tylko raz złapał katarek. Szybko wyleczony, jest zdrowym, pięknym szampańskim samcem.

O bracie Rose, Ramsesie moge na razie powiedzieć tylko i aż tyle, że to jeden z najkochańszych szczuków jakie mam.

Będę miotowi bardzo kibicować!

Kara - Wto Gru 25, 2007 22:53

Tylko partnera muszę znaleść a z tym ciężko w Poznaniu nie ma samców :?
AngelsDream - Wto Gru 25, 2007 22:55

Kara, a kto ci potrzebny? :wink:
polna - Wto Gru 25, 2007 23:00

Off-Topic:
To ja już moge rezerwować? :twisted:

Kara - Wto Gru 25, 2007 23:01

Potrzebuję ślicznego zdrowego samca wiek powyżej roku na pewno, nie powiązanego linią moją, maść najmniej ważna, najlepiej dumbo, sierść obojętna, charakter miziasty nie dominujący, powyżej 400gram :roll:

[ Dodano: Wto Gru 25, 2007 23:07 ]
polna napisał/a:
Off-Topic:
To ja już moge rezerwować? :twisted:

Zależy czy samiec Ci sie spodoba bo jeszcze nie wybrany :lol1:

persefona4 - Wto Gru 25, 2007 23:24

Ach szkoda, że Poznań to tak daleko bo już sama mamusia miotu jest cudowna:D więc jak tu sie nie skusić na maluszka...a na pewno bez względu na tatusia miotu będą prześliczne:) jak zresztą maluszki z poprzednich miotów :wink:
Dory - Wto Gru 25, 2007 23:37

Kara napisał/a:
Potrzebuję ślicznego zdrowego samca wiek powyżej roku na pewno, nie powiązanego linią moją, maść najmniej ważna, najlepiej dumbo, sierść obojętna, charakter miziasty nie dominujący, powyżej 400gram

Kurczaki, opis mojego Caspiego... :-P

Kara - Wto Gru 25, 2007 23:46

Na oku są 3 samce póki co mam dylemat bo wszędzie znajdą się pewne cechy i teraz zdecydowac się na co...

Ogólnie zanim napewno rozmnoże musze miec pewność czy będzie conajmniej 6chętnych.

Linia mamuśki jest zdrowa, kto ma ode mnie szczura ten wie, i Ci co śledzą losy lini również, wybrani samce nad którymi mam dylemat zdrowotnie ok wyglądają czysto.

polna - Śro Gru 26, 2007 00:10

Kara napisał/a:
Zależy czy samiec Ci sie spodoba bo jeszcze nie wybrany :lol1:

Czekam z niecierpliwością.

Kara - Śro Gru 26, 2007 00:16

polna napisał/a:
Kara napisał/a:
Zależy czy samiec Ci sie spodoba bo jeszcze nie wybrany :lol1:

Czekam z niecierpliwością.


No to powiem propozycje;
Imre Zirrael Rattery
Samson Zirrael Rattery
Hurn Rat's Troop

Anonymous - Śro Gru 26, 2007 00:18

Kara napisał/a:
Hurn Rat's Troop
:] tak z ciekawości - można zdjęcia? jakoś nie wyłapałam Hurna w miocie H, chyba, że to nie z miotu H, ale to mi się nie kalkuluję ;)
Anonymous - Śro Gru 26, 2007 00:23

Juni napisał/a:
Hurn Rat's Troop


Hrun :P Hrun Barbarzyńca ;)

rodzynek z miotu H ;)

Anonymous - Śro Gru 26, 2007 00:24

Off-Topic:
Hrruuuuun... :roll: No tak.

zywym_trudniej - Śro Gru 26, 2007 00:46

Hrun Barbarian to 500 g bardzo łysego fuzza.




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group