To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot kontrolny R2 SunRat's

heniok - Pią Sie 15, 2014 21:11
Temat postu: Planowany miot kontrolny R2 SunRat's
Planowany miot kontrolny R2 SunRat's

Rodzicami zostaną:

TORTILKA Beris – standard, rex, siamese russian blue point,self – po rodzicach EUPHORIA Beris x ILLUSION Beris

Zdjęcia autorstwa maris

JĘDRUŚ SunRat’s - dumbo, standard, siamese agouti point, spotted – po rodzicach FRANCESCA SR x RIO Zezere SunRat’s



Spodziewamy się:

Uszy: STANDARD, DUMBO
Sierść: STANDARD, REX
Barwa: SIAMESE z różnymi pointami
Znaczenia: SELF, może spotted

Rodowód miotu:
Wkrótce.

Tortilka przyjechała do nas z dwiema innymi samicami z Czech z hodowli Beris. Jest chyba najgrzeczniejszą z dziewczynek, po pierwszych tygodniach kiedy była bardzo nieśmiała zrobiła się samicą wszędobylską, uciekinierką z klatki, ale nie gardzącą też mizianiem.

Jędruś to jedyny, cudem uratowany samiec z miotu J2, odchowany przez mamę zastępczą, między innymi dlatego zależy nam żeby go rozmnożyć. Mimo że nas nie zna okazał się bardzo potulny i stanowczo wolał przytulać się do Tortilki, albo leżeć na kolanach niż produkować maluchy...

Miot ma status kontrolnego ze względu na guzy jakie pojawiły się u pradziadka miotu Qbibusia. Ponieważ guzy pojawiły się u niego w wieku 2 lat i prawie 4 miesięcy , a miot Q nie odbiegał od normy zdrowotnej szczurów i miał wspaniały charakter zdecydowaliśmy się na miot kontrolny.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji szczurów na naszej stronie www.sunrats.pl, oraz z zamieszczonym tam wzorem umowy.

W związku z tym że ankiety ze strony nie zawsze dochodzą proszę o pobranie formularza - format DOC lub DOCX wypełnienie i wysłanie na nasz adres hodowlasunrats@gmail.com

W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci.

Wszystkich którzy zapisywali się w ciemno i czekali na maluchy proszę o potwierdzenie chęci posiadania SunRat’sów.

Lowenstein - Sob Sie 16, 2014 09:28

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOnie!!!!!! Ja z tego miotu chce dziecko!!!!!! Po Qbibuśku iiiiiii Kundzi!!!! No i to jest Jotek!!! OOOOOOOOO nie ma że nie dostanę tak złotego ogona!! zaraz wysyłam ankietę!
smeg - Sob Sie 16, 2014 10:50

Lowenstein, przecież masz bana :P
gryska - Sob Sie 16, 2014 11:27

Na uzależnienie nawet ban nie pomoże ;)
Lowenstein - Nie Sie 17, 2014 09:47

gryska, Dokładne. A ban miał być do września, to akurat pasuje idealnie, we wrześniu się urodzą. A ponieważ Dean musi wrócić do nie to może to będzie właśnie reinkarnacja jego....
Oluś - Nie Sie 17, 2014 12:49

Taki piękny miot, a ja dopiero pod koniec września będę wiedziała czy w ogóle mi wolno się doszczurzać... :(
Papi - Nie Sie 17, 2014 13:39

Tortilka i Jędruś są przepiękni :serducho: , to będą idealne dzieciaki :serducho:
heniok - Czw Sie 21, 2014 23:17

Mamy rujkę :( , a kawaler na urlopie do końca wakacji :(
pszczoła - Pon Wrz 08, 2014 13:18

I jak tam sprawy małżeńskie? :)
heniok - Pon Wrz 08, 2014 20:49

pszczoła, tym razem zaczopowana dzisiejszej nocy, mam nadzieję że skutecznie :kciuki:
Karena - Nie Wrz 14, 2014 04:35

I jak ;) ?
heniok - Nie Wrz 14, 2014 21:24

Karena, za wcześnie żeby coś powiedzieć, rujki nie ma...
szlajfka - Pon Wrz 22, 2014 08:30

Wysłałam ankietę, jest szansa na dostanie się na listę? Bo nie dostałam odpowiedzi...

W ogóle będą maluchy? :)

heniok - Pon Wrz 22, 2014 08:36

szlajfka, W weekend mnie nie było, odbierz pocztę.

Maluchy powinny być :wink:

susurrement - Śro Wrz 24, 2014 22:39

jest szansa na BESa?
edit: ok, już jasne, nie spojrzałam na kolor oczu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group