To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot O2 SunRat's - rodzimy

heniok - Pon Sty 27, 2014 13:58
Temat postu: Planowany miot O2 SunRat's - rodzimy
Planowany miot O2 SunRat’s

Rodzicami zostaną :

LELA SR – dumbo, standard, agouti, self – po rodzicach Doris SR x Rio Zezere SR

Zdjęcia są własnością Mao

GABRIEL SR – standard, fuzz, agouti, self – po rodzicach Bucca of the Marish SR x Irokez Beris

Zdjęcia są własnością Sirius.

W miocie spodziewamy się :
Uszy: STANDARD, DUMBO
Sierść: STANDARD, rex - jeśli samiec jest fuzzo-rexem
Barwa: BLACK, AGOUTI, szansa na siamese, russian blue, russian blue agouti, burmese, russian blue burmese, wheaten burmese, russian wheaten burmese, topaz
Znaczenie: SELF

Rodowód miotu:
Wkrótce

Cytat:
Lela
Jest nieco nieśmiała i bardzo delikatna, ale jeśli potrzebujesz dokładnego wylizania rąk i palców, nie trzeba jej prosić dwa razy. Lela wręcz nie potrafi funkcjonować bez człowieka, odbiega na chwilę tylko po to, by zaraz z rozpędu wskoczyć nam na kolana. Idealny szczur naramienny i do tulania, lubi też czasem wejść komuś na głowę


Cytat:
Gapcio to ideał szczura. Spokojny, zrównoważony, pewny siebie. Praktycznie nic go nie stresuje, nigdy nie użył zębów do człowieka. Jest umiarkowanym miziakiem, szkoda mu czasu na leżenie plackiem ale nigdy nie przepuści okazji do małego głaskania i zawsze jest pierwszy przy człowieku.
Jest niekwestionowanym alfą w stadzie. Wszystkie spory załatwia bezkrwawo, nie dba tylko o własny zadek ale nie pozwala również na bójki między innymi członkami stada, specjalną opieką otaczał najstarszego szczura w moim stadzie. Nie kłóci się o głupoty takie jak przysmak, czy miejsce w hamaku. Najważniejsze dla niego jest utrzymać spokój.


To powinno wystarczyć. Wiem, że to brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe, ale Gapcio właśnie taki jest.


Dziękujemy Sirius za zgodę na krycie.

Krycie planujemy ok. 10 lutego, miot dojdzie do skutku jeśli znajdzie się 8 chętnych na maluchy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji szczurów na naszej stronie www.sunrats.pl, oraz z zamieszczonym tam wzorem umowy.

W związku z tym że ankiety ze strony nie zawsze dochodzą proszę o pobranie formularza - format DOC lub DOCX wypełnienie i wysłanie na nasz adres hodowlasunrats@gmail.com

mmarcioszka - Pon Sty 27, 2014 14:04

heniok, coś Wam się przy uszach Gabriela i jego potencjalnego potomstwa pomyliło ;)


Już ok :)

heniok - Pon Sty 27, 2014 14:30

mmarcioszka, za szybka jesteś a ^C i ^V i takie kwiatki wychodzą :lol:
Sirius - Pon Sty 27, 2014 14:52

Moje Słoneczko! :serducho: Może dzięki niemu spełni się moje marzenie o agouti :kciuki:
quagmire - Pon Sty 27, 2014 15:00

Sirius, przecież Gabryś to agut ;P
Cegriiz - Pon Sty 27, 2014 15:05

quagmire, ale bez futra, to taki oszukany :D
mmarcioszka - Pon Sty 27, 2014 15:11

Gabriel to taki agut tylko z nazwy :P
quagmire - Pon Sty 27, 2014 15:34

Chciałam być zabawna :oops:
heniok - Pon Sty 27, 2014 15:38

Zawsze mówiłem że fuzz jest różowy, ale nikt mnie nie chciał słuchać i kazali kolory opisywać :lol:
quagmire - Pon Sty 27, 2014 16:16

Nie no, heniok, Gera jest kolorowa, jak najbardziej ;)
heniok - Pon Sty 27, 2014 16:20

quagmire, no tak kolorowa, a nawet różowa :mrgreen:
Sirius - Pon Sty 27, 2014 16:25

To może inaczej...
Chciałabym mieć agouti, który ma więcej włosków niż 1 na cm2 :P

quagmire - Pon Sty 27, 2014 16:31

Sirius, ja też, mój ma tylko trochę na nosie. Na szczęście wciąż jest agutkiem ;P


O tyle :serducho:
I żeby nie było offtopa. To Remus SunRat's, brat Rio Zezere, taty Leli. Dlatego też istnieje szansa (50%), że Lela niesie syjama i że w tym miocie się urodzą.

Sirius - Pon Sty 27, 2014 16:35

quagmire, oczywiście. Tylko ciężko nacieszyć oko kolorem :mrgreen:
cornflakegirl - Pon Sty 27, 2014 17:52

Lela będzie mamusią? Heniok, nie masz dla mnie litości!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group