To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Petycje, zbiórki, akcje charytatywne - schronisko TARA- wspólny wyjazd

trixy - Śro Kwi 25, 2012 17:16
Temat postu: schronisko TARA- wspólny wyjazd
[nie wiem gdzie to umiescic, w razie gdyby bylo zle, prosze o przeniesienie :oops: ]

Witajcie, planuje wyjazd do schroniska dla koni Tara na majowke (tutaj o samym wolontariacie -> http://fundacjatara.info/sub,pl,wolontariat.html ) Mysle ze bylaby to praca polaczona ze swietna zabawa. Tylko nie mam koniolubnych znajomych, a jechac samemu- pierwszy raz- mi sie nie widzi :roll: Moze ktos z Was by sie skusil? :D Chcialabym pojechac 29.04 (pks'em z Warszawy). Jednak najblizsze dwa tygodnie mam wolne, wiec moglibysmy i kiedy indziej ;) A do kiedy to juz w zaleznosci ile sie tam wytrzyma.
Pomoc w schronisku w majowke na pewno odciazylaby tamtejsze osoby bo przeciez sa to dni wolne od pracy. Wydaje mi sie ze jest to wspanialy sposob na spedzenie kilku wolnych dni, anawet jezeli nie zdecydujecie sie pojechac teraz ze mna, to moze w przyszlosci :D Dopoki fundacja istnieje dopoty na pewno bedzie potrzbowala wolontariuszy.
Zapraszam na wspolny wyjazd :)
Monika

majlena - Czw Kwi 26, 2012 06:17

ciekawe... a gdzie na stronie jest jakaś info o możliwości przyjazdu? a gdzie będziesz spała? oni teraz chyba bardziej potrzebują ludzi do budowy stajni, tak? a na czym praca by polegała?
nie znam się, ale wydaje mi się, że szkoda, że ludzie nie mogą adoptować tych koni. zostają one w schronisku do końca życia.

edit:
dzięki, Oli. znalazłam już odpowiedzi.
kurczę, taki wyjazd "pachnie" mi włóczykijem, harcerstwem i przygodą. super :)
zdaj relacje, jak tam będziesz.

Ninek - Czw Kwi 26, 2012 15:20

Na majówke żadne odciążenie z pracy raczej nie wchodzi w gre :P Stada ludzi sie tam zjeżdżają, owszem, ale plan pracy zawsze jest napięty na takie dni :) Pracy zawsze jest o wiele więcej niż ludzi.

Byłam w schronisku raz i niestety tylko jeden dzień, ale to wspaniałe miejsce, bardzo polecam :)

trixy - Czw Kwi 26, 2012 15:24

No wlasnie :mrgreen: a w cieplejsze dni ponoc mozna rozbic tam namiot
Ale tym razem chyba nie pojade, nie mam z kim. Mam nadzieje, ze w przyszlosci znajde kogos chetnego na podroz :]

Naciol - Czw Kwi 26, 2012 15:33

Ja w wakacje bym chciała pojechać :mrgreen: na razie odpadam, bo matura, ale daj znać
Ninek - Czw Kwi 26, 2012 15:45

Teraz ja też odpadam, bo matura. Ale w wakacje chciałabym sie wybrać na troche, o ile mnie praca nie uziemi.
Też nie mam z kim niestety :( Jedyna chętna koleżanka pracuje tak, że nie ma szans na urlop.

trixy - Pon Cze 17, 2013 23:44

Ponawiam propozycję wyjazdu! Chciałabym jechać w pierwszej połowie lipca. Jest ktoś chętny?
Nikky - Nie Cze 23, 2013 13:11

trixy, jestem z Warszawy, wstępnie chciałabym jechać z moim chłopakiem, ale niestety w sierpniu :(
trixy - Nie Cze 23, 2013 13:15

To mogłabym jechać z Wami? Tzn. nie wiem jeszcze jak tam moje plany na sierpień. Odezwij się, proszę, jak będziesz wiedziała konkretniej kiedy jedziecie :)
Nikky - Nie Cze 23, 2013 16:44

Jasne, im więcej tym lepiej, ale muszę jeszcze z rodzicami pogadać :(
trixy - Wto Sie 27, 2013 20:04

Hej, jak tam? Może ktoś ma ochotę jechać w tym tygodniu np. zachaczając o przyszły? Albo jakoś później we wrześniu? Albo jeszcze później, ale to już tylko w weekend?
smeg - Pon Maj 26, 2014 16:52

trixy, czy temat jest nadal aktualny?
trixy - Wto Maj 27, 2014 17:52

Z mojej strony tak :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group