Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Czw Cze 14, 2012 19:12
[Wrocław, Świdnica, Wałbrzych] Pan Labik szuka domu
Autor Wiadomość
alken 



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 90
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 21:49   [Wrocław, Świdnica, Wałbrzych] Pan Labik szuka domu

Cześć!

Jestem pięciomiesięcznym chłopcem, labikiem wyciągniętym z warszawskiego laboratorium. Nie zrobili mi tam krzywdy, ale gdy przestałem być potrzebny, chcieli mnie uśpić lub oddać jako obiad dla węża, więc dobrzy ludzie pomogli mi uciec. Pomyłkowo zawędrowałem aż do Wrocławia, razem z kolegą, który ma już domek i czeka na kastrację. Mieszkamy w małej klatce, która nie jest zbyt wygodna, ale bezpieczna, jednak kolega będzie miał wkrótce zabieg, a ja nie mam gdzie się podziać :( bardzo bym chciał znaleźć nowy domek i kolegę/kolegów, obiecuję, że będę grzeczny, bardzo lubię spać, jeść i kicać po łóżku. W laboratorium nie miałem zbyt wielu atrakcji, więc wszystko jest dla mnie nowe i niesamowite, zupełnie jakbym znowu był małym szczurkiem.


A taki jestem fotogeniczny, nieskromnie mówiąc (na zdjęciach wraz z kolegą):


Do adopcji jest jeden z chłopców, nie podjęłam na razie decyzji, który, więc można się dogadać. Odrózniam ich po ogonach, na 3 zdjęciu po lewej jest Puchałke (brudniejszy ogon) a po prawej Prosiałke. Panowie nie róznią się jakoś diametralnie charakterem, na pierwszy rzut oka Prosiałke wydaje się odważniejszy, ale Puchałke szybko nadrabia, choć jest spokojniejszy. Chlopaki się w ogóle nie biją, podczas spania zwijają się w jedną kulę, jedzą zgodnie, więc nie można stwierdzić czy któryś jest bardziej dominujący. Są bardzo grzeczni, trochę niezdarni, ale dopiero poznają nowe otoczenie i człowieka. Nie gryzą, choc trochę się boją, ale oswajanie idzie w błyskawicznym tempie.

Bardzo bym chciała żeby chłopaczek jak najszybciej znalazł domek, bo inaczej będzie musiał pójść do DT, gdzie zostanie sam. Mogę dowieźć w okolice Wrocławia. Między 3-6 nie będę miała dostępu do internetu.
_________________
ze mną: tosia, zoja, emil
odeszły: mysza, karmelek, makumba, ziuta, ronja, lilka, fia, kaszanka
 
     
alken 



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 90
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 17:36   

up!
_________________
ze mną: tosia, zoja, emil
odeszły: mysza, karmelek, makumba, ziuta, ronja, lilka, fia, kaszanka
 
     
alken 



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 90
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 19:08   

można zamknąć :)
_________________
ze mną: tosia, zoja, emil
odeszły: mysza, karmelek, makumba, ziuta, ronja, lilka, fia, kaszanka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13