Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: EpKee
Śro Cze 08, 2011 14:29
Planowany miot S Valhalla
Autor Wiadomość
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 00:34   Planowany miot S Valhalla
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


z ogromną przyjemnością chciałabym ogłosić miot S w hodowli Valhalla Rattery.

rodzicami zostaną:

Kami of RAT4U
urodzona 12 października 2010
standard, double rex, siamese russian blue point

matka: Ursula of RAT4U (dumbo, rex, russian blue agouti, self)
ojciec: PH Hitchcock (double rex, russian blue agouti, berkshire)



to samica importowana z Czech. mój mały brzydal, niesamowicie wesoła i szczęśliwa żyjąc w dużym stadzie dziewczynka. jest bardzo bystra i inteligentna. miziakiem to ona nie jest, mimo iż na takową się zapowiadała; miętoszenia również jakoś wybitnie nie lubi, ale nie stroni od człowieka. niemniej ewidentnym priorytetem jest zwiedzanie i zabawa ze stadem; wieczna eksploratorka, ogromna indywidualistka.

oraz

Moduł of Anahata
urodzony 10 marca 2010
standard, standard, BES seal point

matka: Destiny of Anahata (standard, BES seal point)
ojciec: Leto z TazManie (rex, siamese seal point)


zdjęcia autorstwa justrzny.

mój kochany wnuś, synuś Destkowo-Leciakowy. przepiękny BES o naprawdę wspaniałym charakterze, tak samo jak i reszta maluszków z tego miotu.
pozwolę sobie zacytować justrznę:
„A Moduł jest cudowny, najbardziej towarzyski z moich szczurków. Nie mogę uwierzyć, że ma już rok, bo zachowuje się niezmiennie jak "szczeniak". Ze stadem dogaduje się bardzo dobrze, chyba ma jakieś specjalne traktowanie, bo może wejść dosłownie na głowę nawet alfie. Uwielbia iskać, często na siłę, nie zwracając uwagi na piski iskanego. Z klatki wyskakuje pierwszy, no i jest śliczny:)”

rodowód miotu: w przygotowaniu

spodziewamy się:
uszy: standard
sierść: rex
barwa: siamese i BES, seal i russian blue point
znaczenia: self


miot urodzi się u mnie, w Warszawie.
krycie będzie miało miejsce w pierwszej połowie kwietnia [równolegle z kryciem w miocie T SunRat's]. zatem jeśli wszystko pójdzie zgodnie z myślą – maluszki urodziłyby się pod koniec kwietnia/na początku maja, a do odbioru byłyby na początku czerwca.

wszystkie maluszki otrzymają rodowody.
cena malca będzie wynosić około 85 zł.
dokładna kwota zostanie ustalona po narodzeniu miotu.

wszystkich chętnych proszę o wysyłanie CV na adres valhallarattery@yahoo.com
a w tytule maila proszę o podanie nicku z forum oraz literki miotu.

pierwszeństwo mają osoby z planowanego miotu NN Valhalla, który nie doszedł do skutku.

Chciałabym z całego serca podziękować: przede wszystkim sachmie za opiekę nad miotem i wszelką pomoc; justrznie za wychowanie wspaniałego wnuka oraz zgodę na krycie; oraz wszystkim zainteresowanym za sugestie i wsparcie!


Zasady rezerwacji autorstwa sachmy:
1. Pierwsze dwa miejsca na liście na samiczki i pierwsze dwa miejsca na liście na samce są zarezerwowane dla mnie – z tych miejsc korzystają wł repa/ współwłaściciel samicy, ew jeśli zostanie wolne zarezerwowane dla mnie miejsce na liście, mogę je przekazać innemu hodowcy, który zechce pomóc mi w dalszym rozwoju linii.
2. Lista chętnych jest ogłaszana na krótko przed rezerwacjami.
3. Kolejność wyboru nie jest zależna od kolejności zgłoszeń, ma to związek z tym że komuś zależy na konkretnej odmianie lub konkretnym charakterze – jednak jeśli urodzi się 5 maluchów to przetasowania na liście są możliwe tylko wśród osób które „załapały” się na malucha – czyli w przypadku 5 malców, wśród pierwszych 5 miejsc.
4. Rezerwacje są ogłaszane na tydzień wcześniej i bardzo proszę, żeby byli wtedy wszyscy dostępni ;)
5. Od dnia rezerwacji w ciągu tygodnia należy wpłacić zadatek w wysokości 50% wartości malucha. Po tygodniu rezerwacja przepada i prawo do maluszka mają kolejne osoby z listy (lub te które chciały więcej malców, ale nie starczyło dla nich)– jeśli okaże się że ktoś nie może zapłacić w terminie powinien się ze mną niezwłocznie skontaktować i wtedy ustalamy inną datę – jednak nigdy późniejszą niż 14dni od dnia rezerwacji.
6. Maluszki nie wyjadą do nowego domu, jeśli nie będzie uregulowana cała kwota.
7. Koszty wysyłki konduktorki (transporter, pudełko [pocztowe kosztuje 5,70zł], koszt samej konduktorki) pokrywa kupujący. Można wcześniej wysłać pocztą transporter, można też poprosić o kupno takiego. Z uwagi na ginące w akcji transportery, bądź przeciągające się miesiącami oddawanie, nie ma możliwości pożyczenia transporterów.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
Ostatnio zmieniony przez susurrement Pon Mar 28, 2011 07:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 06:46   

aktualna lista :

Samce
1 sachma
2 sus
3 pseudomonas
4
5
6


samice
1 sus
2 mrófka
3 MadziaK
4 MadziaK
5 anaa
6
Ostatnio zmieniony przez sachma Pon Maj 02, 2011 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 07:18   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


sachma, już ciiii, nic nie było źle :-P a tak poważnie - niedopatrzenie, ale już poprawiłam.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 07:21   

susurrement, spoko :) uczysz się, masz prawo, ja miałam sprawdzić i nie zauważyłam ;) moja wina ;) ale to nauczka, żeby nie dawać mi tekstów do sprawdzania po północy :P
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 08:20   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


super miot się szykuje :) gratulacje!
 
     
mrófka 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 1837
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 09:23   
   Zwierzątka: Kiki pan kot i 10 x <:3)~


zaraz zacznę kwiczeć z zachwytu :DD
susełkowe i sachmowe wnuczęta na literę "s", rewelacja :)
ale narobiłyście dziewczyny, i jak tu się nie skusić :P
_________________
Ze mną: Magnolia, Fantazja, Grimma, Jadzia, Opal i Oksydroma, Adela SunRat's, Bethy of Caramelka i Iczka Kunia Iryczka <3
Za tęczą: Rudi, Tynia, Fiśka, Kropka ( ? 08.09-23.01.10) [*], Lola (? - 15.10.10) [*], Fela (? - 04.11.10) [*], Primera of Anahata (28.01.10 - 25.03.11) [*],
Ifryt (? - 18.02.12) [*], Quentipha EM (16.02.10 - 30.04.12)[*], Sotera of Anahata (07.04.10 - 16.05.12) [*], Lavenda ( 19.02.10 - 23.07.12 ) [*], Lucynka ( 05.10 - 19.08.12 ) [*], Euforia ( 19.04.10 - 02.10.12
[*]




"Czasem bywa, że jeszcze przed śniadaniem wierzę w sześć absolutnie niemożliwych rzeczy"
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 13:17   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


O nie, Mishkowe bratanki ;( Trzymam kciuki :kciuki:
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 13:22   

mrófka, to co? na ten się skusisz? ;)

proszę chętnych na miot NN o potwierdzenie chęci na ten miot :)
 
 
     
mrófka 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 1837
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 13:40   
   Zwierzątka: Kiki pan kot i 10 x <:3)~


sachma nie wiem co bym musiała sobie zrobić, żeby się nie skusić :lol:
_________________
Ze mną: Magnolia, Fantazja, Grimma, Jadzia, Opal i Oksydroma, Adela SunRat's, Bethy of Caramelka i Iczka Kunia Iryczka <3
Za tęczą: Rudi, Tynia, Fiśka, Kropka ( ? 08.09-23.01.10) [*], Lola (? - 15.10.10) [*], Fela (? - 04.11.10) [*], Primera of Anahata (28.01.10 - 25.03.11) [*],
Ifryt (? - 18.02.12) [*], Quentipha EM (16.02.10 - 30.04.12)[*], Sotera of Anahata (07.04.10 - 16.05.12) [*], Lavenda ( 19.02.10 - 23.07.12 ) [*], Lucynka ( 05.10 - 19.08.12 ) [*], Euforia ( 19.04.10 - 02.10.12
[*]




"Czasem bywa, że jeszcze przed śniadaniem wierzę w sześć absolutnie niemożliwych rzeczy"
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 14:53   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Będę kciukać :) :kciuki:
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 15:15   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


jak już pisałam w mailu, ja rezygnuję, bo nie ma dumbolków :( :( :( :(

ale kciuki trzymam za miot :) !
 
     
pseudomonas 



Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 275
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 18:04   
   Zwierzątka: <3__)~ już tylko *2 :(


Już potwierdziłem rezerwację na PW... a muszę jeszcze raz CV posłać?
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 19:15   

pseudomonas, nie ;) mam cały czas twoje CV jedno starczy ;)
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 20:07   

Od razu ostrzegam, że na CV będę odpisywać dopiero jak znajdę chwilę i złapie susła :P bo już od razu zaczniemy tworzyć nową listę, a tak jak obiecałam, będę konsultować każdy domek z sus ;)
 
 
     
MadziaK 



Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 55
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 21:40   
   Zwierzątka: 3 szkodniki i Klusek


CV wysłane czekamy na odpowiedź :mrgreen:
_________________
ze mną Pirat, Balbinka, Too Tika EM i psina Klusek
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*] Kluska[*] Małe Zło[*] Ogryzek[*] Karmelek[*] Czarna[*] Kawa[*] Wiewiórcia[*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 12