Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczurek ze sklepu - sens kupna lub zabrania
Autor Wiadomość
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 13:54   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Journey, spróbuj przemówić kwestiami finansowymi. Leczenie kosztuje, wątpię, żeby mniej od szczura. Ty zobowiążesz się go wyleczyć na własną rękę, oni nie będą musieli wydawać na leki dla "wadliwego" towaru, którego raczej nikt nie kupi.

Domyślam się, że gryzł z bólu, chodziło mi o sam fakt.

Objawy mogą oznaczać problemy z jelitami, zatrucie, jakąś większą dysfunkcję organizmu albo nawet starość, o ile miał i inne jej oznaki.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Journey 


Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 13:54   

Niamey, wszystko to już mówiłam. Powiedziałam im, że jeśli zgodziliby się dać mi szczurka to nie będą mieli kłopotu z chorym zwierzakiem, nie wydadzą na leczenie i będą mieli wolną klatkę i czas na inne, zdrowe zwierzęta. Chłopak, z którym rozmawiałam był bardzo miły- znam go z widzenia i wcześniej kilkakrotnie rozmawialiśmu, wyraźnie chciał mi dać tego agutka, ale nie on tam decyzuje- kiedy zapytał się osoby z dłuższym stażem w tym sklepie stanowczo odmówiła. Nie chciała nawet na ten temat rozmawiać. Użyła słów ''wyrzuć na zaplecze''.

edit.

Nie, stary na pewno nie był. Biorąc pod uwagę jego wielkość może mieć ok. 4 miesięcy, tylko jest skandalicznie chudy. Kwestia finansowa, jak pisałam nie przemówiła do pracowników. Nie było kierownika - naprawdę mogli odpuścić... Kierownik szczurów nie liczy... Ale wyraźnie bali się, bo jak powiedzieli 'szczur to towar, jest w komputerze, oni tak nie mogą, nieważne czy zdrowy czy nie'.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 13:58   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Journey, to poproś o rozmowę z kierownikiem. Tylko nie tłumacz po co, zażądaj tego i bądź zdecydowana. Nie przez pracownika, tylko Ty idź i rozmawiaj i rozmawiaj nie jako osoba, której zależy, tylko jak klient. Łącznie z wyciągnięciem argumentu o obsmarowaniu sklepu w sieci, ale to na koniec. Najpierw grzecznie i kulturalnie, potem mniej grzecznie, ale nadal kulturalnie.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Journey 


Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 14:00   

Kierownik będzie w poniedziałek. W takim razie pozostaje czekać :cry:
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9964
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 14:02   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Journey, ech, dla szczurka w takim stanie te trzy dni to dużo. Ja bym nie wykupiła, ale każdy ma prawo do swojej decyzji. To Ty widziałaś szczurka, przez sieć łatwiej się nie wzruszyć i nie dać złamać.

Ale, jeśli zdecydujesz się go kupić, walcz o jak najniższą cenę i jak już będziesz miała ogona w rękach powiadom sklep, że nie omieszkasz opisać sytuacji na forach tematycznych, a z kierownikiem ja i tak bym porozmawiała...
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 14:09   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Journey, napisz jeszcze jaki to sklep. Jest nas trochę w Warszawie, możemy swoimi decyzjami konsumenckimi wpływać na nich (niekoniecznie dotyczy to kupna szczura, wystarczy nie kupować u nich karmy/trocin/łakoci/...)
 
     
Journey 


Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 14:14   

Jadę po niego. Jak wrócę napiszę co i jak. Trzymajcie kciuki.
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9964
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 14:22   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Pyl, otóż to. Klient nie tylko ma zawsze rację, ma przede wszystkim wybór, a sklep bez klientów nie będzie funkcjonował. Poza tym można napisać zbiorcze pismo do kierownictwa sklepu, bo w sumie, czemu nie?
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Asmena 
alv



Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 594
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 14:28   

Zwłaszcza, że takie sklepy są co kilka ulic :roll: A już w takiej wielkiej Warszawie :roll:
_________________
Ze mną: Chiki, Ama, Yoru, Bambi, Latte
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya, Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Hagu, Sukui, Arai
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 14:33   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


AngelsDream, dokładnie tak. Jest nas trochę, mamy pewne siły sprawcze. A siła forum jest znacznie większa niż pojedynczego "żuczka" spierającego się z obsługą sklepu.
Dobra, nie ma co tłuc piany, zobaczymy co uda się wynegocjować Journey.
 
     
magmads 



Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 694
Skąd: ludów polski
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 14:50   
   Zwierzątka: 5 RAZY OGON


Bidaczek, skoro tak poruszyl Cie swoim widokiem to musial byc naprawde cierpiacy. Sama zawsze jak kupuje jedzonko dla grubasow to nie omieszkam pozagladac do ciurakow, ostatnio taka malutka szczurka siedziala z samcami i ewidentnie byla w ciazy, wiec poszlam do kasy z zapytaniem o to malenstwo w ciazy i strugam wariata ze chcialabym samiczke, na to facet stanal wryty jakby chcial mnie zapytac jak on ma poznac ktory z tym stworkow to samiczka. Podeszlam z nim do tego malutkiego szczurzego domku (wielkosci klatki dla chomika, siedzialy tam 2 duze samce i 2 malutkie samiczki praktycznie bez mozliwosci jakegos wiekszego ruchu) i pytam czy one razem sa trzymane na co on mi mowi ze nie ma warunkow na to zeby byly osobno...chlopak byl przerazony jak poprosilam o wyjecie jednego szczurka...nie wiedzial jak ma go zlapac....powiedzialam mu ze kupilabym dwie samiczki ale tu jest ewidentna ciaza i ze przez ich glupote stracili klienta, ciurka byla chyba przed porodem ze 2 dni. Obiecal przeniesc ja na zaplecze na czas porodu...niestety nigdy z zaplecza nie wrocila....tak sie zastanawiam co oni tam na tym zapleczu robia.... Ale odbieglam od tematu...mam nadzieje ze uda Ci sie uratowac chodz tego maluszka, jednak prawda jest taka ze takich maluchow z zoologach jest wiecej i nie da sie uratowac wszystkich.... Chyba przestane poprostu zagladac do zwierzakow, bo mnie czasem az trzesie...no i plus ta "doswiadczona" obsluga...ech szkoda slow.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 15:35   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Ja znalazłam sobie zoolog bez zwierząt i z czystym sumieniem się tam zaopatruję. Bardzo pochwaliłam pracowników i właścicielkę za to i obiecałam polecać sklep. Pani w sklepie stwierdziła, że nie ma ani miejsca, ani czasu, żeby zapewnić w sklepie zwierzętom odpowiednie warunki :)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Journey 


Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 15:35   







trzymajcie kciuki, jeśli malec przeżyje to będzie cud.

oddali mi go za darmo
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9964
 
     
furburger 
bez kija nie podchodź



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 30 Gru 2010
Posty: 1222
Skąd: Kudowa-Zdrój
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 15:37   

Super że oddali za darmo!
teraz milion kciuków żeby przeżył :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
Ferdek, Boczek, Paździoch :D
Alfred [*] ;( Manfred [*] ;( Bolesław [*] ;( Kayomi [*] ;( Księżniczka [*] ;( Perła [*] ;(

Fruburgerwe stadko :)
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 15:37   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


O boziu, jaki biedulek ;( Walcz o niego!
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 8