Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[Gdynia] Dr Dariusz Krefft ul. Kołłątaja 21B
Autor Wiadomość
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 13:54   

Ciekawi mnie czemu w takim razie właściciel kliniki żąda 300 zł za zabieg. I w recepcji przed 5 minutami (zadzwoniłam aż) pani mi powiedziała (po 5 minutach czekania przy telefonie aż pójdzie zapytać) potwierdziła, mi że 300 zł.. No kurcze zadzwońcie sobie jak mi nie wierzycie. Nie kumam..
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:02   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Kasik napisał/a:
raczej wątpię by szczur po iniekcyjnej od 9.00 do 12.00 doszedł do siebie

jeśli dostanie wybudzacz a dawka znieczulająca była do niego dostosowana (a nie książkowa) - spokojnie dojdzie do siebie w tym czasie jeśli nie będzie żadnych niepożądanych sytuacji a opieka pooperacyjna będzie odpowiednia.

nie znam waszych wetów i ich zwyczajów, nikogo tutaj nie bronię ani nie oskarżam, odnoszę się tylko do tego jednego zdania, bo wiem, że się da.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:06   

susurrement napisał/a:
Kasik napisał/a:
raczej wątpię by szczur po iniekcyjnej od 9.00 do 12.00 doszedł do siebie

jeśli dostanie wybudzacz a dawka znieczulająca była do niego dostosowana (a nie książkowa) - spokojnie dojdzie do siebie w tym czasie jeśli nie będzie żadnych niepożądanych sytuacji a opieka pooperacyjna będzie odpowiednia.

nie znam waszych wetów i ich zwyczajów, nikogo tutaj nie bronię ani nie oskarżam, odnoszę się tylko do tego jednego zdania, bo wiem, że się da.


Potwierdzam, Sznaps i Duposz po półtorej godziny byli wybudzeni w pełni.
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:10   

LalaAla, ja nie wiem, co Tobie mówią przez telefon. Nie to, że Ci nie wierzę, może i tak Ci mówią, ale ja sama płaciłam we wtorek te 118zł u dra Rogalskiego. Może dr B. życzy sobie więcej po prostu? Nie mam pojęcia, ja Ci tego nie wyjaśnię. No i wiem też, że u dra Hajdo koszt to również 100zł na wziewnej, bo wahałam się, gdzie się umawiać.

Żeby nie być gołosłowną - rachunek (przedpłata 50zł + reszta kosztów), jest data i godzina. Potem usunę. [img=http://images48.foto...e4e9db8d5m.jpg]

susurrement, okej, nie wiedziałam, że to jest możliwe. Szczur wyglądał jak zwykle, trochę był, hmm... smutny, zjadł gerberka jak przyszłam i mu dałam, a drogę do domu sobie przespał. Nie wiem, gwarancji na 100% nie dam, jaka narkoza została użyta, bo mnie tam przeca nie było ;) ale wiem, że o tym rozmawiałam, wiem, że dr mi powiedział, że będzie premedykacja + wziewna i to by było mega chamstwo (bardzo delikatnie ujmując) ze strony jakiegokolwiek weta, żeby oszukiwać klienta aż tak. Może jestem naiwna, ale ta opcja zostaje raczej tylko gdzieś w podświadomości w mojej głowie.

Ej, ale i tak zeszłyśmy z tematu - faktem dla mnie jest, że 150zł to najwyższa cena za kastrację na iniekcji w 3m, rzekłabym "warszawska" ;)
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:19   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Kasik, szczur po samej wziewnej już na kilkanaście-kilkadziesiąt minut po zabiegu wygląda tak jakby się nic nie działo. ale skoro u was premedykują to zwierzaki mogą wyglądać trochę 'gorzej', bo premedykacja to nic innego jak mniejsza ilość iniekcji (niż ta która zostałaby użyta do zabiegu wykonywanego tylko i wyłącznie na iniekcji). może stąd też mniejsza cena? znieczulenia wziewnego zużywa się dużo więcej kiedy operujemy tylko na nim i wtedy cena zabiegu faktycznie zdecydowanie rośnie.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:55   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Potwierdzam - operowałam wczoraj swojego Uriela na wziewce na Klinicznej. Za zabieg zapłaciłam 140 zł;) Dodatkowo dostałam antybiotyk i przeciwbólowy w strzykawce na dzisiaj;) O 8 zawiozłam Uriela a o 10.55 Dr. Rogalski dzwonił, że powoli się wybudza i za jakąs godzinkę mogę się zbierać do Gdyni;)
_________________
 
     
Lux 



Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 860
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 17:18   
   Zwierzątka: stado szczurów :>


Ja tylko chciałam potwierdzić, że faktycznie, w AlterVecie też Pani jak nam tłumaczyła o ich iniekcyjnej, to mówiła o właśnie leku, który po zastrzyku odpuszcza. Po 3 godzinach od zabiegu Muminek był do "odbioru". Z lekka wydawał się być przyćpany, ale wszystko było ok.

LalaAla, wiesz, nie umniejszamy nic dr Krefftowi :) Tylko służy to jakby na to nie patrzeć, porównaniu.

Swoją drogą, aż bym Cię chętnie zobaczyła "w akcji" :mrgreen:
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 21:17   
   Zwierzątka: brak


Off-Topic:
LalaAla, a Darek ma żonę? :>
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:31   

smeg napisał/a:
Off-Topic:
LalaAla, a Darek ma żonę? :>


Smeg !! Co to za głupie pytanie?? :DD

Dziś przez ciekawość dzwoniłam drugi raz, rozmawiałam z innym lekarzem i powiedział, że koszt kastracji szczura na wziewce to 180 zł.. :shock: a sterylka szczurzycy to 300 zł. Wydaje mi się, że tam każdy lekarz ma chyba swój cennik co mnie dziwi skoro szefem jest Brzeski i on powinien ustalać jednolity cennik. Ale ok, nie ma co się spierać :) Ja zapraszam do Dara nawet na ploty :P
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:46   

LalaAla napisał/a:
Ja zapraszam do Dara nawet na ploty :P
Chętnie bym wpadła, gdyby to nie była Gdynia :P
LalaAla napisał/a:
Wydaje mi się, że tam każdy lekarz ma chyba swój cennik
Bardzo możliwe, stąd też takie rozbieżności. Może każdy tam pracuje bardziej "na swoją rękę"?
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 18:03   

Ja chciałabym tylko podrzucić niusa, że od lipca Daro będzie miał wziewkę :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Lux 



Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 860
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 18:13   
   Zwierzątka: stado szczurów :>


Patrząc na cenę kastracji bez wziewki, podejrzewam, że cena będzie jak za zboże, ale... Ale w końcu będzie ktoś prawdziwie kompetentny z wziewką, co jest dużym plusem. A wtedy to i pewnie się cenę przeboleje, jak będzie trzeba. Dobra wiadomość, w każdym bądź razie :)
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 18:37   

Cena na pewno będzie odpowiednia bo sama wziewka to koszt około 30- 35 000 zł. Gadałam z nim odnośnie wziewek dla naszych ogonów. Tu przynajmniej będzie pewność, że ją zrobi a nie jak u Brzeskiego- powie, że zrobi na wziewce a robi na iniekcyjnej.
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 22:01   
   Zwierzątka: brak


LalaAla napisał/a:
Ja chciałabym tylko podrzucić niusa, że od lipca Daro będzie miał wziewkę :)

Lubię to! :serducho:
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
jancia 
czakramy zablokowane :)



Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 2931
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 22:06   
   Zwierzątka: Wszystkie za TM


Super news :) Fajnie, ze pomyślał, że dużo klientów mu spada gryzoniowych, bo boją się iniekcji. Zboże nie zboże , ale jak się kocha ogona, to przez pół miesiąca nie będzie się jadło :lol: Przecież nie walnie ceny jak na Krzemińskiego 300 zł ( mam nadzieję :P )
_________________
za TM: Harry 26.12.2008-12.01.2011, Franek 04.01.2011-21.02.2012, Edzio 04.01.2011 -31.05.2013, Kevin 15.02.2012 - 05.01.2014, Elvis 15.02.2012-27.03.2014, Freddie 25.10.2011 - 14.05.2014, Reksio 05.07.2013 - 06.09.2015, Jasper 5.07.2013 - 14.12.2015.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 13