Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[Gdynia] Dr Dariusz Krefft ul. Kołłątaja 21B
Autor Wiadomość
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 00:04   
   Zwierzątka: brak


Tunel z peronu SKM jest oznaczony jako prowadzący do ul. Morskiej. Prowadzi też do peronów dalekobieżnych. Trzeba nim iść do samego końca ;) Po wyjściu z niego idzie się jeszcze po schodkach w górę, lecznica jest prawie naprzeciwko baru mlecznego.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 12:43   
   Zwierzątka: szczurze damy


ile kosztuje RTG?
Czy dostanę wynik/zdjęcie w miarę od ręki?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 12:48   
   Zwierzątka: brak


Na rtg najlepiej umówić się telefonicznie, bo czasem nie ma czasu na zrobienie od ręki. Wynik powinien być raczej od razu, ale nie jestem pewna. Kosztuje 50 albo 75 zł, o ile dobrze pamiętam.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 12:51   
   Zwierzątka: szczurze damy


smeg, Dzięki, w takim razie jutro z rana spróbuje się dodzwonić.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 12:55   
   Zwierzątka: brak


Sprawdź też w Redłowie na Stryjskiej, moja koleżanka tam robiła u p. Hani, na 99% jest za 50 zł.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 13:00   
   Zwierzątka: szczurze damy


Off-Topic:
smeg, O dzięki za cynk, o Stryjskiej nie pomyślałam. :przytul:
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 10:50   

Dowiadywałam się dziś o kastrację szczura, pan dr zażyczył sobie 150zł... Uważam, że to cena stanowczo zbyt wygórowana jak na Trójmiasto, szczególnie z tego względu, że zabieg przeprowadzany jest w narkozie iniekcyjnej...
 
     
jancia 
czakramy zablokowane :)



Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 2931
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 11:46   
   Zwierzątka: Wszystkie za TM


No właśnie...może trzeba sprawdzić ofertę wziewną gdzieś? Elbląska, albo ten gabinet na Potokowej może ma. ??? Tylko strach, bo nikt chyba wziewnie nie operował szczura w 3 mieście...Dr. Kreft to świetny fachowiec, ale ceny są wysokie, u dr. Ani kastracja to zdaje sie 80 zł, tylko też nie ma wziewki...
_________________
za TM: Harry 26.12.2008-12.01.2011, Franek 04.01.2011-21.02.2012, Edzio 04.01.2011 -31.05.2013, Kevin 15.02.2012 - 05.01.2014, Elvis 15.02.2012-27.03.2014, Freddie 25.10.2011 - 14.05.2014, Reksio 05.07.2013 - 06.09.2015, Jasper 5.07.2013 - 14.12.2015.
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 20:38   

Chciałabym poinformować, że od dziś zaczęłam praktykę u doktora Krefta więc jak ktoś coś potrzebuje to wpadać :) Przez następne 2 tygodnie będę tam codziennie od 10 do 19 a potem tylko w soboty od 10 do 12 :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:31   

Aha i jeszcze co do kwestii 150 zł za kastrację jeżeli uważacie to za wysoką cenę to może wyjaśnię: doktor Krefft robi zabiegu na iniekcyjnej bo wziewki w Trójmieście z tego co się orientujemy dla gryzoni nie ma. Jedyne co to na Stryjskiej jest reklama, że wziewka dla małych zwierząt jest ale nie używali jej od 11 lat u gryzoni. Brzeski robi wziewkę i za kastrację czy sterylkę gryzonia na wziewce bierze 300 zł. Darek po zabiegu daje lek, który natychmiast po zabiegu wybudza szczura. Ampułka leku do wybudzania kosztuje Darka 380 zł. Szczurkowi trzeba podać około 0,2- 0,3 leku. Do tego dochodzi koszt sterylizacji narzędzi, koszt narzędzi jednorazowych, nitka to koszt 20 zł, igła do zszycia rany i antybiotyk po zabiegu plus lek znieczulający. Jeżeli miałby brać za kastrację mniej to po odliczeniu tych wszystkich kosztów dla lekarza na czysto zostałoby 30 zł. A Darek powiedział, że nie będzie wyceniał życia zwierzaka na 30 zł. Wybór oczywiście każdy ma ale pomyślcie o tym, że jak Wy wykonujecie swoją pracę i wiecie, że jesteście specjalistami w danej dziedzinie to cenicie siebie, swoją pracę i swój czas. I chcecie, żeby klient był zadowolony. Niestety czasami wiąże się to z kosztami :) To jest tylko moja dygresja i nikogo na siłę nie zmuszam czy NIE napędzam reklamy Darkowi. Każdy i tak postąpi jak będzie chciał i pójdzie gdzie będzie chciał.
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
Ostatnio zmieniony przez LalaAla Sob Wrz 01, 2012 14:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:35   

LalaAla napisał/a:
bo wziewki w Trójmieście z tego co się orientujemy dla gryzoni nie ma.
Jest w GKW (mogę poświadczyć, raczej wątpię by szczur po iniekcyjnej od 9.00 do 12.00 doszedł do siebie ;) ) i u dra Hajdo.
LalaAla napisał/a:
Darek po zabiegu daje lek, który natychmiast po zabiegu wybudza szczura.
To samo robią w AlterVet na pewno, miałam nawet zapisaną nazwę leku, ale mi wyleciała z głowy a kartkę wyrzucilam, bodajże coś na m?

Nie wątpię w zdolności dra Krefft, ale jednak ceni się dużo wyżej niż reszta wetów trójmiejskich (w tym właśnie znanych i cenionych, np. Dr Bielska czy dr Hajdo).
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:37   

Tak jak napisałam w GKW koszt sterylki i kastracji na wziewce to 300 zł. Wydaje mi się, że to więcej niż 150 zł.
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:40   

LalaAla, w ten wtorek kastrowałam szczura w GKW na wziewce. Zapłaciłam dokładnie 118zł z tabletkami Enroxilu i 2 dawkami metacamu :)
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:41   

A ja dziś byłam osobiście u Brzeskiego i od niego usłyszałam cenę 300 zł na wziewce :) Ciekawostka.. :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 14:46   

LalaAla, mogę nawet wkleić rachunki :P Operował dr Rogalski, z nim się umawiałam, z nim uzgadniałam. Wczoraj zresztą Lavi też operowała tam guza u swojego Uriela na wziewce.

EDIT: Aha, no i jeszcze na Elbląskiej mają wziewkę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 12