Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:44
Miot K2 of Anahata - 16.01.2011 - NOWE ZDJĘCIA str. 16 :)
Autor Wiadomość
wieczoryna 



Dołączyła: 08 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 19:07   
   Zwierzątka: 4 ogony ;)


Kropek jest raczej tchórzem, woli sobie sam posiedzieć pod biurkiem chociaż ma momenty, kiedy do mnie przychodzi na mizianko. Klusek za to ma ADHD, wszędzie go pełno, uwielbia się bawić, nie ustoi ani chwili w miejscu. Z łączeniem stadka problemów nie było, moje 2 dorosłe labiki od razu zaakceptowały nowych. Nie wiem ile ważą ale rosną jak na drożdżach :mrgreen:
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 12:44   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Kiba, obaj chłopcy to wariaty, biegają, skaczą, zaczepiają i bawią się. :D Kismet jest spokojniejszy od brata. Ważą obaj około 160 gramów.
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Agusia 



Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 605
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 22:48   
   Zwierzątka: <3 <3 <3 szczuraski i pieseczki <3 <3 &a


Klopsik waży 280g, w końcu największy z miotu :)
_________________

 
 
     
wieczoryna 



Dołączyła: 08 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 17:14   
   Zwierzątka: 4 ogony ;)


Co tu taka cisza?
Trochę o chłopakach: nie mam wagi więc nadal nie wiem ile ważą, ale jest między nimi spora różnica. Kropek ma gęstą, jedwabistą sierść i w porównaniu z Kluskiem jest większy i spokojniejszy. Klusek natomiast jest lekko wyleniały :] trochę kościsty, ale wynika to z jego ADHD :mrgreen: Nie usiedzi na miejscu nawet chwilki. Dużo jedzą, biegają, zaczepiają i bawią się.
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 17:18   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Postaram się wrzucić niedługo fotki moich Kruszynek. :) Wszystko u nich dobrze, rosną (powoli, ale jednak), rozrabiają i są coraz piękniejsi. :serducho:
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
kasia83 
terefere



Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 459
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 17:43   
   Zwierzątka: Melon i Mango:)


Kiwi 320
Kokos 297
_________________
Męża, psy, szczury, mandarynki, smak gorzkiego piwa, skoki do wisły KOCHAM!!:)
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 18:30   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Konwalia waży 253 g. jest okropnym łobuzem, wszędzie jej pełno, a jeśli jej czegoś zabronię to mogę być pewna, że właśnie to zrobi w pierwszej kolejności. jeśli takie są wszystkie czarne dumbo, to już wiem czemu wcześniej żadnego nie miałam ;) ale jest wspaniałym "krecikiem plastusiowym" i uwielbiam całować jej konwaliowy brzuś :serducho:
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 19:18   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


a KoPerek to straszny łobuz i zawadiaka.Nie ma dnia,żeby stadnego alfy nie zrównał z ziemią.Robi przemarsz po dywanie ze szczurów bez mrugnięcia okiem,wszędzie musi być pierwszy i każdego musi pociągnąć za ucho ogon albo dziabnąć w fafla.O dziwo,gdy za bardzo nabroi,zawsze broni go Dumbo i Peregrin...ogólnie to smarkacz sieje spustoszenie jak najgorsza szarańcza... :DD
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Śro Kwi 20, 2011 22:09   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Jeśli ktoś potrzebuje na wystawę, stąd może pobrać nr rodowodu:
http://spreadsheets.googl...VVE&hl=en#gid=0

[ Dodano: Wto Kwi 26, 2011 10:50 ]
Kismet:



Już za dwie godziny ciachamy jajeczka. ;)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Kiba 
Mały Książę



Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 106
Skąd: ex machina
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 14:23   

No to jesteśmy już całą rodziną w domu.

Łączenie odbywa się... ciekawie.

Dziewczyny chyba nie do końca wiedzą, co ja im w ogóle przywiozłam, bo przeraziły się jakby Kismet był kosmitą xP Obecnie Delux się z nim powolutku zapoznaje, Dalia uciekła pod łóżko i odmawia wyjścia.

Aż się nie mogę doczekać ciągu dalszego :P
_________________
There is no sin except stupidity.

Enneagramowa 5w4 (Obserwator/Obrazoburca).
 
 
     
wieczoryna 



Dołączyła: 08 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Sob Cze 18, 2011 21:36   
   Zwierzątka: 4 ogony ;)


HOP HOP
Moi chłopcy mają się świetnie. Kropek jest wielkoszczurem :mrgreen: , chodzącym swoimi ścieżkami. Pogłaskać jasne, ale kiedy on chce, na ręce ok tylko później. Klusek natomiast jest połową Kropka. Mały i szybki. Jest bardzo proludzki, uwielbia lizać ręce i zabawę typu czochranie szczurka. Z podgryzania nóg już obaj wyrośli (na szczęście). Jedyną wadą jest sikanie po kątach :( . Pozostaje mi tylko częste mycie podłogi.
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 18, 2011 21:54   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki



A KoPerek to ciapa :D można z nim zrobić dosłownie wszystko :DD Kocha człowieka, wielbi go i pierwszy wisi na kratkach z miną "weź mnie! mnie weź! popatrz jaki jestem ładny! wybierz mnie! " :DD
Jest mistrzem w spaniu na chilloucie- zazwyczaj zasypia na plecach w podwieszanej rurce, do połowy wystając i zwieszając jakoś rozciągnięte nogi :DD
Nigdy z nikim się nie bije, jego najlepszym kumplem jest LOLek a obrońcą Peregrin ;) waga sprzed kilku dni to 500gram (postura tatusia).
 
     
Kiba 
Mały Książę



Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 106
Skąd: ex machina
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 16:30   

wieczoryna napisał/a:
Jedyną wadą jest sikanie po kątach


Ta... Kismet wprowadził do klatki załatwianie się na półkach, co było nie do pomyślenia w wypadku dziewczyn. Ale chyba powoli zaczyna się od nich uczyć, tak więc jest dobrze :wink:

believe_86 napisał/a:
A KoPerek to ciapa :D można z nim zrobić dosłownie wszystko :DD Kocha człowieka, wielbi go i pierwszy wisi na kratkach z miną "weź mnie! mnie weź! popatrz jaki jestem ładny! wybierz mnie! " :DD


To chyba rodzinne :P chociaż u mnie nie ma tej miłości do człowieka - do mnie przekonywał się dosyć długo, a bardziej niż innymi ludźmi interesuje się szczurami i otoczeniem, generalnie ma podejście jak moja Dalia, tylko nieco bardziej na luzie i z większą sympatią, jak to dzieciak :)

Cytat:
Dziewczyny chyba nie do końca wiedzą, co ja im w ogóle przywiozłam, bo przeraziły się jakby Kismet był kosmitą xP Obecnie Delux się z nim powolutku zapoznaje, Dalia uciekła pod łóżko i odmawia wyjścia.

Aż się nie mogę doczekać ciągu dalszego :P


Ciąg dalszy w skrócie + foto -> http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9991, żeby już nie kopiować.
_________________
There is no sin except stupidity.

Enneagramowa 5w4 (Obserwator/Obrazoburca).
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 17:27   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Zapraszam!

http://shsr.szczury.biz/v...p?p=29448#29448

Temat o zdrowiu naszych miotów. Wiem, że nie wszystkie informacje są aktualne, dlatego bardzo proszę o Pw/maile! :)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Agusia 



Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 605
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 14:32   
   Zwierzątka: <3 <3 <3 szczuraski i pieseczki <3 <3 &a


Klopsik ma się też super. Jest średniej wielkości szczurem, bardzo zwinnym i sprytnym. Tak zwany typ sportowca ale z wielkimi ciągotami do alkoholu i tytoniu :shock:
Jak coś bardzo chce to wyrywa na siłę i jest przy tym przeuoroczy. Nie wdaję się w bójki z innymi chłopakami, najszybciej przybiega na zawołanie, lubi masowanie po kręgosłupie.
I jest mięciutki :serducho:
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 8