Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Sty 22, 2007 21:36
Opinie nt. fuzzow. A także innych odmianach i ich hodowli
Autor Wiadomość
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Cze 24, 2015 10:38   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


nikoś, nie ma to najmniejszego związku z jego odmianą.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
nikoś 



Dołączyła: 17 Kwi 2015
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 24, 2015 13:56   
   Zwierzątka: kot,5 szczurków


Tak wiem że to nie odmiany wina,ale ja już się zraziłam i fuzika już na pewno nie będę miała.Dziś znowu zniszczył nowy hamak ,ręce opadają :/ .
_________________
Szczur potrzebuje szczura,taka jego natura.
Szczurki-Nikoś, Sammi,Filip,Julek,Amorek
Kot-Klemens
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Cze 24, 2015 15:14   
   Zwierzątka: brak


nikoś, większość szczurów niszczy hamaki, także tych ofutrzonych ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
nikoś 



Dołączyła: 17 Kwi 2015
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 24, 2015 18:15   
   Zwierzątka: kot,5 szczurków


Jako niedoświadczona jeszcze osoba ,bo od niedawna mam szczurki jestem zachowaniem fuzika przerażona tylko czekam kiedy się na mnie rzuci :lol: .Trzy moje ofutrzone szczuraski są ekstra nic nie niszczą,nic nie gryzą,a ten łysy mały łobuz nawet poidełko pożarł.
_________________
Szczur potrzebuje szczura,taka jego natura.
Szczurki-Nikoś, Sammi,Filip,Julek,Amorek
Kot-Klemens
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Śro Cze 24, 2015 18:24   

nikoś napisał/a:
ten łysy mały łobuz nawet poidełko pożarł.


Off-Topic:
Może spróbuj więcej karmić :twisted:
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 08:35   
   Zwierzątka: brak


nikoś, niestety trzeba czasem sie wysilic i powymyslac zabezpieczenia ;) Poidelko koniecznie musi byc zawieszone na zewnatrz klatki, tylko rurka do picia powinna byc wewnatrz. Mialam kiedys zdolne szczury, ktore potrafily przegryzc poidlo nawet przez prety klatki - musialam wtedy miedzy buteleczke poidla a prety wlozyc plastikowa plytke, ktora uniemozliwiala dostep do niego (ale nie blokowala mozliwosci picia). Co do hamakow - jesli szczur przegryza zawieszki, mozna je zamienic na metalowe haczyki zrobione ze spinaczy biurowych. U siebie mam hamaki z zawieszkami z polaru i metalowymi karabinczykami, ale przyczepiam je w taki sposob, zeby zawieszki byly na zewnatrz klatki, utrudnia to ich przegryzienie. Jesli szczury gryza cale hamaki, mozna to ignorowac, niech spia w podartych :P Czesto szczury uznaja, ze liczba wejsc w domku jest nieodpowiednia i dorabiaja sobie wlasne. Jesli hamaki sa cale w strzepach i zupelnie nie nadaja sie do uzytku, mozna calkiem z nich zrezygnowac i zostawic szczurom tylko plastikowe polki i domki, ewentualnie dac im reczniki papierowe do zrobienia gniazda.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 08:57   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


nikoś, mam fuzza i dwa futra, futra niszczą, łysy nie ;) Szczury generalnie lubią niszczyć, ja np. nie daję im hamaków bo mają je przez 2 godziny, potem gryzą.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
ney 



Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 27, 2015 13:58   
   Zwierzątka: 4 ogony


Takie łobuzy się zdarzą przy każdej odmianie… :roll: Idąc tym tokiem myślenia mogę dojść do wniosku że dumbo to wrodzone diabły - wszystkie standardy w stadzie zawsze grzeczne, a jednyny dumbo to szelma, złośnik i zakapior :lol:
_________________
Ze mną: Omiś SR, Jaskier ZR, Racuszek ZR

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16092

Za TM: Harry, Potter
 
     
Ciastkowo 


Dołączyła: 16 Lip 2015
Posty: 16
Skąd: lublin
Wysłany: Pią Lip 24, 2015 13:15   
   Zwierzątka: pies, szczury


Nie wiem gdzie to napisac :x
Ale chcialam zapytac gdzie moge dostac fuzza <3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13