Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Sty 22, 2007 21:36
Opinie nt. fuzzow. A także innych odmianach i ich hodowli
Autor Wiadomość
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 12:38   

Wiewiora, to nie jest jakaś reguła, ze fuzz musi mieć ADHD, to tak jak mówią że dumbo są spokojniejsze ;) wtedy zapraszam do poznania babci Gertrudy :D
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 12:57   

Zodiak jest bardzo spokojnym szczurem, w porównaniu do reszty chłopców to klucha :) chyba największe ADHD ma Bartek - standardowy samczyk ;)
 
 
     
Wiewiora 



Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 323
Skąd: Bydgoszcz/Cieszyn
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 13:19   
   Zwierzątka: dwa psy,dwie szynszyle, dziesięć <:3 )~ i świniol


wiem że to nie jest reguła :roll: , ale większość osób pisała, że ich szczurki są takie rozbrykane. a mój Coś jak jest na wybiegu to większość czasu prześpi.. i zaczęłam się obawiać. ale Wasze odpowiedzi mnie uspokoiły. :)
_________________
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

George Bernard Shaw

Elmo, Syriusz, Acair Abraxas, Ksawery Abraxas, Hipolit SunRat's
za TM: Tofik, Dyzio Marzyciel, Gratis, Wirek, Diabeł, Coś [']
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 16:46   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


a mój E.T. jest małym dumbo fuzzem i z całego stada jest najspokojniejszy :D
 
     
LunacyFringe 
lucyfer



Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 2045
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 17:26   
   Zwierzątka: 3 x szczur , pies


Też miałam bardzo spokojnego fuzza :) Mój najspokojniejszy szczur :)
_________________
Kto chce, szuka sposobu; kto nie chce, szuka powodu.

ze mną : Serge Pandemonium, Fetysz, Maniek i Milva
za TM [*]: Felek, Pysio, Albin, Seth, Dante, Nero, Luno, Mefit, Isei, Kornel, Fenomen, Hector
Lucyferkowe Ratsy
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 20:40   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Bowdaraża, Hóódżól. Fuzzy najspokojniejsze jakie można sobie wyobrazić. Laleczki, kukiełki z nich. Można zrobić z nimi na co się tylko ma ochotę. W dodatku Bowdaraża to dziewczynka. :]
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 01:14   

Jakoś nie wspomniałaś o swoim zadehadedziałym Góró. :P
 
     
omry 



Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 215
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 13:32   
   Zwierzątka: czipsy


Ja nigdy nie miałam możliwości zetknięcie się z golaskiem, ale z wyglądu przyciągające nie są :P
Jednak, z tego co widzę, to nastawienie u większości zmienia się z chwilą spotkania z takim właśnie golaskiem. Możliwe, że kiedyś sama się pokuszę o takiego:) Ale jak na razie 'trzy i nie więcej!', a w okolicy nikt takich maluchów nie ma.
W sumie.. Szczur to szczur i każdy jest wspaniały :wink:
_________________

 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 13:42   

moje pierwsze fuzzię Ori było wcieleniem diabła :)
a teraz Cynamonowy vel Monsieur Fałda to wcielenie łagodności, spokoju, stateczności i olewczości w jednym ;)

więc żadna to reguła, fuzzy jak jak każde inne stwory, każdy ma swój charakter ;)
 
     
maria89 
maery z dyftongiem



Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 147
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 17:59   

Też mi się wydawało, że fuzzy są odstraszające, ale jak tylko wzięłam Essie Sysy na ręce od razu zmieniłam zdanie :mrgreen: Teraz sama nie mogę się doczekać aż jakiś fuzzik trafi do mojego stadka - miziak słodki :wink:
_________________

 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 22:24   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


nezu napisał/a:
Jakoś nie wspomniałaś o swoim zadehadedziałym Góró
Jeśli chodzi o Góró to właśnie on ma adhd jakie powinien mieć fuzz. :D
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 22:32   
   Zwierzątka: kot


Lena charakterna wariatka. żyła 2 lata i wiecznie była dzickiem. Hubbcia to kot- przychodzi do mnie, ociera się o nogę, potem o dłoń, przewraca na plecy i macha łapami (muszę w końcu nagrać film bo mi nikt nie wierzy:P). poza tym lata i szaleje.
jak na razie mam doświadczenia z fuzzami takie że to dość szalone robaczki :)
_________________
mam kota.
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:30   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Ja mam fuzza kastrata, który ma zamiłowanie do robienia mi na złość w stylu "pociągnę cię zębami za sutek a potem będę zacieszać, że się wkurzasz". Ma teraz 2 lata i 4 miesiące mniej więcej i mimo rozmaitych dolegliwości wieku emerytalnego nadal pozostała mu ta cecha. Jak był młody to ganiał jak szalony (zwłaszcza jak koleżanki miały ruję ;) )
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Iskrunia 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 331
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 11:56   
   Zwierzątka: 3 ogoniastych panów


Moja fuzzinowa pyszczka Fobia jest wulkanem energii ale potrafi też przystopować i zrobić minkę "hę?może tulenie?" najbardziej mnie zaskoczyła gdy musiałam jej zakraplać ślepko,siedziała grzecznie jakby rozumiała że robię to dla jej dobra.Jak tylko poczuła że już koniec zakraplania to wyskakiwała jak torpeda z moich kolan i skakała w dal jak niejeden olimpijczyk :shock: może dlatego że za długo siedziała w miejscu :P poza ty Fobia ma tzw. przeze mnie "styki" gdy siedzi,siedzi i nagle wyskakuje w powietrze by pobiegać i za chwilę zastygnąć w pozie "czuwam" :wink:
 
     
Sysa 



Dołączyła: 31 Gru 2009
Posty: 1940
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 14:54   
   Zwierzątka: 3 nimfy


maria89 napisał/a:
Też mi się wydawało, że fuzzy są odstraszające, ale jak tylko wzięłam Essie Sysy na ręce od razu zmieniłam zdanie :mrgreen: Teraz sama nie mogę się doczekać aż jakiś fuzzik trafi do mojego stadka - miziak słodki :wink:


Dziękujemy za miłe słowa Marysiu! :mrgreen: :serducho:

Essie trafiła do nas zupełnie przez przypadek, bo taki szczurek był nie planowany, ale za nic bym nie zamieniła tego łysego cieplutkiego miziaka lizaka. Jak była mała była pchełka, ale teraz głównie skupia się na tuleniu i lizaniu. Naprawdę żaden inny szczur nie obłapia łapkami tak jak ona, zawsze sie tuli! :serducho:
_________________
Ze mną Idzia (07.07.09r.-23.11.10r.), Laura (07.07.09r.-02.11.12r.), Beza (07.07.09r.-13.04.11r.), Bąbel (14.02.10r.-23.04.12r.), Essie (19.04.10r.-07.05.12), Fibi (24.05.10r.-12.06.12), Ofca (30.05.10r.-04.06.13)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13