Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: H.
Czw Mar 17, 2011 22:02
Planowany miot NN Valhalla!
Autor Wiadomość
Cerro 
gdzie nogi poniosą



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 154
Skąd: Kato
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 15:39   

Bluty, ale tylko russian... i listy na chłopców już zamknięte... uff...
_________________
Gryfnioki
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 19:26   

Nie wiem czy jeszcze można ale wysłałam CV :co jest?:
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Mar 16, 2011 12:48   

Czekam jeszcze na dodatkowe info, na razie będzie ciężko bo mój informator (dziękuję Shy :* ) został odcięty od świata.. ale prawdopodobnie status kontrolny to o wiele za mało dla tego miotu.
Na razie wiem tyle - Kiedy Zodiak miał rok (czyli 11 miesięcy temu) dostałam ostatnią odpowiedz od hodowcy, że w linii wszystko ok. Jako że przed Zodiakiem były 2 mioty po tej samej matce (pierwszy był prawie rok starszy) doszłam do wniosku, że linia jest dobra, to samo z linią ojca - też nie było żadnych złych informacji, a jest to w pełni rodowodowy samiec.
Mimo to prosiłam Shy, przed ogłoszeniem miotu o dotarcie do informacji o rodzeństwie Zodiaka (hodowczyni nie odpisywała ma moje maile), przez dłuższy czas nie można było nic znaleźć - wtedy miot zmienił status na kontrolny. Ostatnio Shy udało się dotrzeć do kilku właścicieli (niestety nie do wszystkich) i jak na razie sprawa nie wygląda dobrze - okazuje się że hodowczyni Zodiaka mnie okłamała, albo w ogóle nie wiedziała co dzieje się z jej miotem - większość szczurów, do których właścicieli dotarła Shy umarła w wieku 6miesięcy - 1 roku, na tzw "śmierć" - czyli nie wiadomo na co, nie wiadomo czy była sekcja, nie było objawów, szczury po prostu umierały - nie wiem czy to bakteria, czy wirus, nie wiem jak w tamtym okresie czuła się reszta stada, nie wiem też czy to nie były wylewy, albo serce, nie wiem czy to wina warunków czy sprawy osobnicze czy coś co się niesie - jak dla mnie nie wiem zbyt wiele, dlatego muszę odwołać miot - nie zwykłam ryzykować zdrowia przyszłych pokoleń - nie zwykłam brnąć w miot jeśli nie jestem go pewna, nie mam zamiaru przeżywać później poczucie winy związane z każdą przed wczesną śmiercią.

Przykro mi bardzo, że wyszło to tak późno, ale cieszę się że wyszło tak szybko - zanim miot pojawił się na świecie. Nie ma czasu, żeby czekać, Zodiak niebawem skończy 2lata, ponad 2letniego szczura nie będę wysyłać na drugi koniec Polski na krycie - a nie pozwolę na krycie kiedy jest tyle niewiadomych.

Przepraszam wszystkich zainteresowanych - ale wierzę że rozumiecie, że nie mogłam podjąć innej decyzji.
 
 
     
pseudomonas 



Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 275
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Mar 16, 2011 15:20   
   Zwierzątka: <3__)~ już tylko *2 :(


uuu szkoda ;(

Ale faktycznie dobrze że wyszło to przed kryciem.

Cóż pozostaje czekać na inny miot :wink:
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 20:32   

można prosić o zamknięcie?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13