Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Chrupki i inne firmowe smakołyki dla gryzoni
Autor Wiadomość
Maniak 
...:::Marzena:::...



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 558
Skąd: Z pierwszej stolicy ;)
Wysłany: Śro Lis 22, 2006 16:42   
   Zwierzątka: szczury, brat


Ale czy nawpeno nezu??To są takie normalne chrupki kukurydziane??Jak tak to barzo się przepłaca...ale w sklepie internetowym widziałam po 1,25
:P
_________________
whatever you do,. do it well.
 
 
     
Gato 


Dołączyła: 23 Wrz 2003
Posty: 128
Wysłany: Śro Lis 22, 2006 18:57   

oj te chrupeczki jedli wszyscy - zaczynajac od Foga, przez Wsciekla, Cyklopa, Foxa i Pusie a konaczac na mnie i coponiektorych kolegach :mrgreen: .

co dziwne - warzywne lepiej wchwodzily niz orzechowe - chociaz dla mnie smakowaly tak samo praktycznie.
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 22, 2006 19:07   

bo sa tylko 3 rodzaje ;)

w łodzi kosztują 1,50 i moje stado za nimi przepada.
a zwykłe kukurydziane też lubią ;)
 
     
Saskia 



Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 15:24   Biszkopty - Dako Art
   Zwierzątka: Artemis (szczurasty) i Mika (kotowata)


Ostatnio zobaczyłam w sklepie zoologicznym nowy przysmaczek dla gryzoni - biszkopty firmy Dako Art. Od razu je kupiłam. Mój szczurek je uwielbia i chętnie zjada. Na początku chciałam dawać mu je codziennie, ale jednak zjada je 2-3 razy w tygodniu. Zmieniłam zdanie, ponieważ nie jestem pewn, czy są takie zdrowe. Są różnokolorowe i w ogóle. Co o nich myślicie, czy Wasze szczurki już je jadły? Jak często można je podawać?
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 15:33   
   Zwierzątka: ogony


Moje jadły.
Ale dawałam raz w tygodniu. Po prostu łamałam na kawałeczki wielkości dropsa.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
devilline 
superfrajer.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1641
Skąd: Czerwionka-Leszczyny/Rybnik
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 16:02   
   Zwierzątka: kot.


chłopcy kiedyś dostali, ze względu na okazję - święta bożego narodzenia. Smakowało im.
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 18:47   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Saskia, dokładnie które to biszkopty? Jak wyglądaja, jaki mają skład, kiedyś kupowałam biszkopty dako-artu ale przed zmianą wizerunku. Wtedy to były po prostu biszkopty o zapachach i samaku zgodnie z etykietką, trochę twardsze niż zwykłe, ludzkie biszkopty i nawet smaczne, wiem z własnego doświadczenia ;)

Teraz się zmieniły, mają o wiele wiekszą zawartośc cukru, coś słodkiego ponalepiane na siebie i według mnie są po prostu niezdrowe. Nie kupuję i raczej kupować nie będę. Dropsy także są miękkie i tłuste. Osobiście polecam produkty bardziej naturalne i/lub spojrzenie na skład ;)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Yshia 
wiedźmo-wampirzyca ^^



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 118
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 19:48   
   Zwierzątka: szczur(y)


Moim kupiłam jakieś 2 razy biszkopty Dako-Art'u. I raczej im nie podeszły.. Trochę nadgryzły i po niecałej minucie zostawiały..
Ogólnie nie jestem z nich jakoś super zadowolona.
_________________
Bez zwierzęcia w naszym wnętrzu jesteśmy jedynie wykastrowanymi aniołami..
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 19:59   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Moje je bardzo lubią. Chodzi o te takie duże? nie takie jak dropsy, tylko podłużne?
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Yshia 
wiedźmo-wampirzyca ^^



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 118
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 20:00   
   Zwierzątka: szczur(y)


tak ;) takie biszkoptowe :)
_________________
Bez zwierzęcia w naszym wnętrzu jesteśmy jedynie wykastrowanymi aniołami..
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 20:02   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


No to moje je kochają, ale one są porypane jeśli chodzi o jedzenie :/ Lubią wszystko...
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Mar 14, 2007 11:08   

z tej firmy spotkalam sie z biszkoptami o smaku jajka... i powiem szczerze ze dropsy bija je na glowe... moje symbolicznie ugryzly i zostawily... nie bylo sensu kupowania tego wiecej...
 
 
     
Chesti 
bez kija nie podchodź



Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 170
Skąd: Trzebinia :]
Wysłany: Śro Mar 14, 2007 12:49   
   Zwierzątka: Odeszły na zawsze... Bakuś, Toffik, Batman i Che :(


Moje chłopaki zjadłyby każdą ilość tych biszkoptów. Najbardziej lubią miodowe i orzechowe. Z wiadomych powodów dostają je sporadycznie.
_________________
CHE (dumbo rex russian blue blazed berkshire)

Za tęczowym mostem: BAKUŚ (*.06.2005 - 3.09.2007), TOFFIK (*.10.2005 - 21.01.2008), BATMAN (Ballentines of Zirrael) (4.07.2006 - 6.04.2009), CHE GUEVARA Rat`s Troop (7.09.2006 - 7.05.2009) Żegnajcie... nikt was nie zastąpi :( ((((
 
 
     
ivi 



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 111
Skąd: Zakopane
Wysłany: Śro Lip 04, 2007 00:25   Chrupki dla gryzoni Animals
   Zwierzątka: Emilcia, Fuzja i Adziula :D


Daje ktoś takowe swoim ogonkom?? Ja kupiłem swojej małej, i jej nawet smakuje, ot zwykłem chrupki kukurydziany (niby o smaku orzechów, ale jakoś ja ich nie czułem :) )
Skład to: pszenica, owies łuskany, grysik kukurydziany, śruta sojowa poekstrakcyjna, orzechy włoskie, cukier, sól, olej, preparaty witaminowe (wit. A, D, E, K, C, B1, B2, B5, B6, B12, PP, biotyna, betaina, cholina) mineralne: makro (Ca, P, Na, Mg, Cl) i mikroelementy (Fe, Zn, Mn, Cu, J, Co, Se) i probiotyczne.

Zawartość białka : 13,7%

Co o tym myślicie??
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 11:04   

ja swoim kupowałam kiedyś, orzechowe, warzywne i owocowe - całe stado lubi ;)

tylko zastanawiam się, bo one takie kolorowe - czy tam nie ma jakichś sztucznych barwników? mógłbyś sprawdzić, ivi? bo ja nie dysponuję żadnym opakowaniem w tej chwili, a ciekawi mnie to :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 11