Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dropsy - temat ogólny
Autor Wiadomość
KasiaGdańsk 


Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 29
Skąd: Rumia
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 20:16   
   Zwierzątka: szczur(y)


Moje małe nie sa wybredne, co daje to zjedzą, ostatnio miały jogurtowe, ale za resztą też dadzą się zabić.. :D
_________________
Azja,Europa, Ema i ja...
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 22, 2006 09:27   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


hmmm a u mnie to zależy od szurasa... bo np.
Niunia uwielbia owocowe, za którymi Mała nie przepada... jak Mała dostanie owocowego to oddaje Niuni i czeka na swojego miodowego :mrgreen: , którego z kolei Niunia nie lubi (i też małej oddaje)... hehe... Czyli u mnie zazwyczaj zapas dwóch smaków... :mrgreen:
Aha kupiłam kiedyś czekoladowe, ale niezabardzo im podpasowały...
_________________

 
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Śro Lis 22, 2006 14:32   
   Zwierzątka: kot


hefi napisał/a:
hmmm a u mnie to zależy od szurasa... bo np.
Niunia uwielbia owocowe, za którymi Mała nie przepada... jak Mała dostanie owocowego to oddaje Niuni i czeka na swojego miodowego :mrgreen: , którego z kolei Niunia nie lubi (i też małej oddaje)... hehe... Czyli u mnie zazwyczaj zapas dwóch smaków... :mrgreen:
Aha kupiłam kiedyś czekoladowe, ale niezabardzo im podpasowały...


jak słodko ^^
_________________
mam kota.
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 22, 2006 14:39   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


jakbyś widziała na żywca jak to śmiesznie wyglada to byś sie turlała ze śmiechu (ja tak robiłam na początku :P ) hehe...


Ciesze się że tak szybko się polubiły (nie jest to jeszcze miłość bo dalej są małe spory między nimi) ale wydaje mi się, że wszystko jest na dobrej drodze :)

sorki za mały :ot: ;)
_________________

 
 
     
Akemi 



Dołączyła: 03 Gru 2006
Posty: 27
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Gru 27, 2006 22:22   
   Zwierzątka: Akemi [*]


Kupiłam Akemi na Święta dropsy Vitakraftu, jogurtowe i nie smakują ani jej, ani mi :?
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Gru 27, 2006 22:25   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Akemi, no to to błąd podstawowy, trzeba najpierw samemu spróbować ;) ja tam próbuję... i zawsze daję te co mi smakują. Chociaż mi wszystkie smakują jak na razie...
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Akemi 



Dołączyła: 03 Gru 2006
Posty: 27
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Gru 27, 2006 22:34   
   Zwierzątka: Akemi [*]


heheh otworzyłam paczkę, wszamałam jednego i myślę sobie ze może szczurowi zasmakuje :wink: jakoś je podgryza, ale nie mogę powiedzieć że oszalała na ich punkcie :cry:
 
     
devilline 
superfrajer.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1641
Skąd: Czerwionka-Leszczyny/Rybnik
Wysłany: Czw Gru 28, 2006 12:20   
   Zwierzątka: kot.


moje szczury mają zmienne humory- raz pakują po 4 do pyszczka a raz nawet nie wezmą... wszystko zależy od humoru...
Poza tym wierz mi: w końcu zje ;P Moje szczury za początku nie chciały kolby, wisiała w klatce chyba z miesiąc i teraz jest sam patyk... :roll: Ważne że szczurek w ogóle je ;)
 
 
     
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Czw Gru 28, 2006 12:40   
   Zwierzątka: trzy czterołapy


Ja właśnie mam zapas marchewkowych - raz wyrywają mi z ręki, a raz się dupką odwrócą xD
Muszę innych popróbować, bo te jak na razie pierwsze i jeszcze się nie skończyły xD
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
 
     
Gość

Wysłany: Czw Gru 28, 2006 13:35   

Moje dlay by sie pokroic za czekoladowe :wink: , teraz maja mleko z miodem tez lubia, ale to nie to co czekoladowe.
Mialy tez juz marchewkowe i jagodowe, ale nie smakowaly im :?
 
     
zasadzkas 



Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 1214
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 20:27   
   Zwierzątka: dobermanka


Polecam dropsy mleczne psie frimy Gerodog. Skład maja bardzo podobne, ale spora paczka kosztuje 3.99. Dostępne tylko w Lidlu. Moje ogony uwielbiają. Mamy rytuał: jak są grzeczne dostają po jednym na noc na łebka. Wyczekują w kolejce, od największego, do najmniejszego, żeby si,ę nie pobiły.

snack milky-drops geordog
 
     
Mona i Kuba 



Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 41
Skąd: Poznan
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 20:51   
   Zwierzątka: 3 urocze szczurzaste


Sileas napisał/a:
Z tego co zauwazyłam nasze podopieczne najbardziej lubią dropsy jogurtowe i jagodowe. Za to chyba najcięzej im wchodziły warzywne... ;)


Podpisujemy sie wszystkimi rękami i szczurzastymi lapkami B) Sytuacja identyko. Oczywiscie dropsy z Dako-Art.
_________________
U naszego boku trzy sreberka: Zoe, Koja i Layla :)

Za teczowym mostkiem: Lila i Nevi [']
 
     
Polaczka 



Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 141
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 21:15   

Kubusiowi jak byl maly smakowaly jogurtowe, jak pozniej zmienilam na miodowo-mleczne to juz troche grymasil. Niedlugo przyjdzie zamowienie to sobie chlopak przypomni dawny smakolyk ;) Firma Trixie
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 21:22   
   Zwierzątka: ......


U mnie z Trixi ostatnio panuje szał na marchewkowe, wcisnęli mi je w Karusku bo akurat nie mieli tych co zamówiłam, zgodziłam się a potem żałowałam, jednak o dziwo dziewuchy rzuciły się jak na jakiś mega-rarytas.
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Polaczka 



Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 141
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 22:37   

U mnie niestety u jednego ogonka na pewno marchewka by nie przeszla.. on za nimi nie przepada, a gotowana najzwyczajniej olewa..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 11