Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Karena
Pon Paź 21, 2013 17:53
XIII Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie 04-05.12.2010
Autor Wiadomość
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 11:43   XIII Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie 04-05.12.2010
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Mam zaszczyt zaprosić wszystkich na
XIII Wystawę Szczurów Rasowych w Polsce
w dniach 04-05.12.2010


Wystawa będzie miała miejsce w Warszawie w Hali ARENA ul. Pileckiego 122.
Zgłoszenia przyjmujemy od 13 PAŹDZIERNIKA do 13 LISTOPADA 2010.

proszę je nadsyłać na mejla: wystawashsr@o2.pl z tytułem "Warszawa 2010"

Wszystkie potrzebne dokumenty można pobrać tutaj: http://www.shsrp.yoyo.pl/dok.htm
(wniosek o rodowód - jeżeli szczur jeszcze nie posiada, zgłoszenie, zaświadczenie wet.)
Regulamin wystawy szczurów rasowych oraz opłaty: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?t=271

Wystawa odbędzie się dzięki "Elitarnemu Klubowi Kota Rasowego".

Kod:
Cytat:
5. Na wystawy organizowane przez SHSRP mogą być zgłaszane i przyjmowane szczury zarejestrowane w SHSRP lub w uznanych przez SHSRP innych zagranicznych organizacjach. Szczury nie zarejestrowane mają warunkowe prawo uczestnictwa, zostają ocenione przez sędziego, jednak nie biorą udziału w konkursach, nie mogą też otrzymać nominacji do championatu.
5a. Przez szczury niezarejestrowane mające prawo uczestnictwa rozumie się szczury mające nieznanych przodków, pochodzące z działających prawnie źródeł (np. sklepy zoologiczne), a także przypadkowych, niezaplanowanych miotów . Nie mają możliwości brania udziału w wystawach SHSRP szczury zakupione lub uzyskane z hodowli karmowych, nie działających legalnie hodowli szczurów, a także z celowych miotów domowych. Zapisu tego nie stosuje się do szczurów, które zostały wpisane do WKR

[...]

7. W wystawach i pokazach uczestniczyć mogą tylko szczury zdrowe, posiadające zaświadczenia od lekarza weterynarii z datą nie starszą niż dwa dni przed wystawą. Szczury chore, kalekie, szczurzyce będące w widocznej ciąży nie mogą uczestniczyć w wystawach. W przypadku, gdy właściciel nie zastosuje się do tego przepisu, sędzia powinien wyprosić z wystawy lub pokazu wystawcę wraz ze wszystkimi jego zwierzętami.


Informacja dla zwiedzających:

Bilet normalny: 15 zł
Bilet ulgowy: 8 zł (uczniowie, studenci, emeryci i renciści)

Sobota 10.00-18.00
Niedziela 10.00-14.00
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
Ostatnio zmieniony przez babyduck Śro Gru 01, 2010 10:28, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 12:04   
   Zwierzątka: Romek


wuwuna, można zgłosić kundelki :oops:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 12:07   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Badoha, oczywiście wstępnie można. :)

Jeżeli by było ogromne zainteresowanie i ogromna ilość szczurów rasowych zastrzegam sobie prawa do odwołania zgłoszeń szczurów nierasowych (ale to raczej małoprawdopodobne.)
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 12:17   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


To dobrze, bo ja też mam kundelki do zgłoszenia :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 12:42   

Off-Topic:
Trzynasta wystawa, zgłoszenia od trzynastego do trzynastego... a odbędzie się miesiąca dwunastego... wu, zmaściłaś :P
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 12:53   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Shy_Lady, to nie moja wina. Przypadek :P :P
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 13:57   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Super :) Może tym razem Colin się pokaże :)
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 00:31   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Przypominam, że szczura/y można wycofać do 2 tygodnie przed wystawą. Po tym czasie wszystkie szczury muszą być opłacone bez względu na to czy niedotrze dany szczur, czy też właściciel nie dojedzie wszystkie szczury muszą być opłacone według cennika.

Zmienił się również cennik.
Cytat:
Cennik wystaw SHSRP.

Dla wystawiających do 10 sztuk zwierząt:
Szczury rasowe
dla członków SHSRP - 10zł za pierwszego i drugiego (7 zł za następne)
dla osób nie zrzeszonych - 12 zł za pierwszego i drugiego ( 10zł za następne)

Szczury nie rasowe - 6zł


Dla wystawiających 10 i więcej zwierząt:
- dla członków SHSRP - 10 zł za pierwszego i drugiego oraz 5 zł za następne,
- dla osób niezrzeszonych - 12 zł za pierwszego i drugiego oraz 8 zł za następne.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 00:40   

szkoda, że cennik nie zmienił się bardziej :( moim zdaniem (i nie tylko moim z tego co wiem) ceny są za wysokie. ja bym bardzo chętnie wzięła więcej szczurów, ale przez Wro teraz będę musiała się ograniczyć a mam praktycznie lepsze warunki by wziąć więcej chłopaków, bo wystawa na miejscu. :roll:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 06:15   

Oli, to nie jest temat na dyskutowanie cennika. Ceny się nie zmienią, bo wychodzimy na zero po wystawie. a dokładać nie będziemy. Koniec tematu.
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 07:39   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


o jacieeee no to mi pół pensji pójdzie ale warto :DD
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:09   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Kurcze, nie wiem, kogo mam nie zgłaszać - czy pójść na "zgłoszę tych, co mogą coś wygrać", czy pójść na: "skoro jest w Warszawie, to mogę wziąć wszystkich".

Mam 4 kundelki, w tym 3 wykastrowane i jednego "wypierdka" - wybacz Olisiu.
Tylko Dedo był już na wystawie.

Z "rasiaków" no cóż: Bibusiowi się rex nie poprawi, ale za to słonek jest kochany i wspaniały. Hirek ma niestandardowe znaczenie, ale i tak lepsze niż rex Bibusia. Vigo ma jasnego pointa, ale będzie zima, więc może się mu poprawi.

Co zrobić?
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:10   

quagmire, zgłoś wszystkie które chcesz. Jeśli dostaniemy mało miejsca, to będziemy ciąć potem. :) Wu chyba jeszce nie wie ile dadzą miejsca.
A poza tym, co ty sie tak wygranymi martwisz. :-P
Ostatnio zmieniony przez Viss Czw Paź 14, 2010 11:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:11   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


quagmire, zabrać wszystkie :D
U nas jedzie: Assam,QuickSilver,Velvet(?),Gucci,Galaxy,Sorrel,E.T.,Safran i Smolicek,Frugo no i kundelki :Sky,Magic,Golas i nasz nowy piorun w miotłę strzelił jeszcze bezimienny ;)
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:32   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Viss, nie wygranymi - ja naprawdę jestem gotowa zgłosić 16 szczurów (16 bo chcę wystawić 2 szczurki Pyl).
Chciałabym też, żeby wszystkie, które nie były ocenione, zostały ocenione, Dedo średnio zniósł poprzednią wystawę i to samą wystawę, a nie siedzenie w transporterze po, bo w transporterze się odprężał. Samego go nie zostawię, a nie wiem, z kim go zostawić. Nie mam też pojęcia, jak Gargi zareaguje. Chociaż on w podróży, np. do weta, robi się istnym miziastym aniołkiem.
Ja po prostu bym chciała dla nich, jak najlepiej.
No i żebyście nie musiały oceniać zyliona szczurów :(
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13