Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Śro Lut 27, 2013 10:11
[Wrocław,Chrzanów] Dorosły samiec: Lukier Happy Feet
Autor Wiadomość
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 18:33   [Wrocław,Chrzanów] Dorosły samiec: Lukier Happy Feet
   Zwierzątka: Brownie


1. Liczba szczurów do oddania:1
2. Płeć szczurów:Samiec
3. Wiek szczurów: urodzony 18.05.2011
4. Miasto: Wrocław, Chrzanów
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: W okolicach Wrocławia lub Chrzanowa
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Nigdy nie chorował
7. Charakter, usposobienie szczurów: Odważny, spokojny, ciekawski
8. Stosunek szczurów do człowieka: Przyjazny
9. Stosunek do innych szczurów: Przyjazny, jednak lubi dominować. Reakcji na obce szczury nie sprawdzałam.
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Jego klatkowy przyjaciel odszedł, a ja niestety muszę zrezygnować na dłuższy czas ze szczurów, dlatego nie chcę dobierać szczura do towarzystwa dla Lukra. Lukier mógłby zostać u mnie sam, ale nie chcę pozbawiać go szczurzego towarzystwa. Zasługuje na stado.
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia Szczur jest rodowodowy z hodowli Happy Feet
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) [color=green]Czy samce są oddzielone od samiczek:-
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: karma, hamaki
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: -
15. Wymagania co do przyszłego właściciela: Spisanie umowy adopcyjnej z hodowcą. Preferowane osoby z okolic Wrocławia, Chrzanowa. Najlepiej by było gdyby trafił do stada rówieśników.
16. Zdjęcia szczurów: poniżej
17. Kontakt: pw i tutaj w poście, mail: lukierek@10g.pl
18. - Nieobowiązkowe, ale mile widziane - Kilka słów o szczurze lub szczurach
Lukierek jest bardzo przyjaznym i kontaktowym szczurkiem, kocha człowieka i jego kolana :) , spać przytulony do innego szczura, zwiedzać zakamarki pokoju i jeść różne pyszności ;) Nie ma zapędów niszczycielskich na wybiegach; jest przyzwyczajony do obecności psa i dość częstych podróży w transporterku; nigdy nie ugryzł człowieka, do towarzyszy w klatce nieagresywny, chociaż lubi dominować. Niestety jego ostatni kolega odszedł i od tygodnia jest sam :( Widać, że brakuje mu towarzystwa, chociaż na wybiegach nadal jest aktywny, to w klatce nie ma z kim broić, do kogo się wtulić i z kim poiskać. Zawsze żył w stadzie, nie zna samotności, a ja niestety na ten czas więcej szczurów mieć nie mogę. Dlatego z bólem serca szukam mu nowego stada w nowym domu. Lukier chociaż nie jest agresywny to lubi dominować. Do tej pory za towarzyszy miał dwie kompletne ciapki, więc nie było problemu. Nie wiem jak zachowa się w stosunku do szczura z silnym charakterem:czy się podda mu, czy nie. Z tego powodu szukam mu domu w pobliżu Wrocławia lub Chrzanowa, tak aby można było przed adopcją zobaczyć jak dogada się z nowym stadem.

_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 19:56   
   Zwierzątka: Brownie


Dzisiaj zawiozłam Lukierka do nowego domku. Teraz tylko kciuki są potrzebne, żeby ładnie się dogadał z dwoma kolegami :)

Myślę, że można zamknąć
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 9