Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:52
Miot U of Anahata - ur. 01.10.2010 - rezerwacje str. 9 :)
Autor Wiadomość
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 20:54   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Lavi, :glaszcze:
Kalince też słabną łapki i drgają, ale jeszcze dajemy radę. Kołyszącym kłusikiem jeszcze pobiegnie ;)

Co to takiego w misce?
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 21:21   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Mao, serek waniliowy:)
Ukulele niestety już nie pobiegnie, tylko drepcze powolutku.
_________________
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 21:44   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Lavi, ale na zdjęciu wyszedł bardzo ładnie :serducho:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Mucha321 



Dołączyła: 31 Lip 2009
Posty: 388
Skąd: Grodków / Stary Grodków
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 06:58   
   Zwierzątka: <:3 )~ x 4.. + RESZTA TOWARZYSTWA :)


Uziemu nóżki nie siadają jeszcze.. i w ogóle jest w extra kondycji. Schudł i wyłysiał odrobinkę, ale poza tym jest ok. Gdyby nie to cholerstwo za żuchwą to byłoby wyśmienicie.. :(
_________________
Разом нас багато. Hас не подолати !!!


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.
 
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 01:35   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


To tak na moment odchodząc od przykrej starości: nasza trójca* ma już 2 lata i 8 miesięcy :)


*Czwórka? Nie wiadomo, co z Utopią.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Mucha321 



Dołączyła: 31 Lip 2009
Posty: 388
Skąd: Grodków / Stary Grodków
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 12:37   
   Zwierzątka: <:3 )~ x 4.. + RESZTA TOWARZYSTWA :)


Wytrwałości! :serducho:
_________________
Разом нас багато. Hас не подолати !!!


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Śro Cze 05, 2013 21:16   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Ukulele dostał dziś steryd, mamy zobaczyć, czy mu się polepszy. Jest coraz gorzej. ;( Je tyle co nic, nie chodzi, jeśli już to łapki ciągnie za sobą, głównie leży na jednym boku i się czołga...

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Od razu mówię, że miś nie siedzi w tej klatce. Wkładam go do niej na czas karmienia, bo chłopaki mu wszystko zjadają w dużej klatce a na kanapie nie chce jeść, bo odkąd go ciągam po wetach panicznie się boi być poza klatką i ucieka w kryjówki ;( ;( Co ja mam robić?
_________________
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Śro Cze 05, 2013 21:31   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Lavi, on tak cały czas się czołga, pochylony taki? Myślicie z wetem, że od czego mu się tak porobiło?
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 05, 2013 21:33   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Lavi, jeśli jeszcze nie próbowaliście, leczyć pod kątem zapalenia mózgu lub guza przysadki.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Śro Cze 05, 2013 21:57   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Mao, Czołga się w pionie, jak stawiam go na wersalce to nie czołga się tak przekrzywiony tylko w miarę równo. Jak się kładzie to tylko na jeden bok, je też w dziwnie bocznej pozycji.
Zastanawialiśmy się nad guzem przysadki, ale też nad tym, że guz, który ma w klatce piersiowej może mu przeszkadzać dlatego tak się kładzie. Czasem jak źle się położy to słyszę jak ciężko oddycha i świszczy, chociaż płuca osłuchowo czyste...

Możliwe, że ten guz w klatce piersiowej ma jakieś przerzuty, których na RTG wcześniej nie było widać.

Dziewczyny ja nie mam pojęcia, co ja mam robić... Czy ciągnąć mu to życie czy co ;( ;( ;( ;(
_________________
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 05, 2013 21:58   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Lavi, możliwe też, że guz coś uciska i przez to mały ma problemy z wydolnym oddychaniem.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Śro Cze 05, 2013 22:17   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


AngelsDream, też się nad tym zastanawialiśmy. I może dlatego leży na jednym boku, bo wtedy mniej mu to przeszkadza. Jak steryd przestanie działać i nic nie pomoże, to spróbujemy z lekami na przysadkę...
_________________
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:49   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Lavi, tak w ciemno to bym stawiała na zapalenie ucha. zaglądał wet dokładnie do ucha? dawaliście jakiś antybiotyk pod tym kątem, oxyvet/borgal?
biedny miś :(
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 21:56   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


susurrement, zaglądał do ucha ale mówił, że nie widzi nic niepokojącego. Sama go obwąchiwałam i ropą nic nie jedzie, uchi wydają się być czyste... Dziś dostanie bromergon. Jak to nie pomoże w poniedziałek postaram się z nim jechać do Dr. Ani na osowę...
_________________
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 21:58   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Lavi, ale problemu z uchem środkowym czy błędnikiem nie zauważy w ten sposób. leki o których pisałam, szczególnie oxyvet, pomoże także jeśli to np. zapalenie mózgu. wg mnie nie wygląda przysadkowo. ma bardzo 'świadome' spojrzenie, nie jest przymulony.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 12