Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Cesarskie ciecie i komplikacje porodowe.
Autor Wiadomość
ktl 


Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob Sie 25, 2007 13:49   

tak, weterynarz powiedzial, ze gdyby bylo cos nie tak mam przyjsc. Tylko jak poznać czy już jest jej lepiej, przecież ona mi tego nie powie ?? :cry: Szczurka siedzi teraz w klatce, nic nie je, nie pije, ma oczka lekko przymkniete i tak sie "kiwa" delikatnie:( wet powiedzial ze nie jest pewny, czy to nie jest powiekszona macica albo zostaly w niej jeden albo dwa malce... jak wracalam z nim urodzila jedno kluseczke, ktora nie ruszala sie :( macie jakiś pomysł jak jej ulżyć w cierpieniu? na razie jej nie ruszam z klatki ani nic niech ma spokój..

co to jest ten nutri drink? to sie kupuje w sklepie zoo?

[ Komentarz dodany przez: junior: Nie Sie 26, 2007 23:46 ]
Używaj poprawnej pisowni języka polskiego.
Edytuj swoje posty, zamiast pisać jeden pod drugim.
Używaj opcji szukaj.
Ostatnio zmieniony przez Nie Sie 26, 2007 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Sie 25, 2007 14:29   
   Zwierzątka: ......


ktl napisał/a:
czy to nie jest powiekszona macica albo zostaly w niej jeden albo dwa malce
oj, no to prześwietlić ją trzeba moim zdaniem i ewentualnie zoperować, to jej samo nie przejdzie :( .
A nutri drinka kupisz w aptece. Chyba cos koło 6 zł za buteleczkę, ale nie dam głowy. Zamrozić możesz w pojemniczkach na lód i wyjmować po kawałku, bo za długo nie może otwarty stac w lodówce. Też polecam czekoladowy. Biedna mała.
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Sob Sie 25, 2007 18:56   
   Zwierzątka: Zoo


Matko boska, on jej nie zrobił usg ani nic :shock: ? Jeżeli zostały jeszcze jakieś martwe maluchy, to raczej jest mierna szansa, że samice będzie w stanie je urodzić. IMO powinnaś iść z nią do innego weta, zrobić usg i w razie konieczności cesarkę.
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
ktl 


Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 5
  Wysłany: Nie Sie 26, 2007 15:52   

Pójdę z nią jutro do weta. Mam taki problem, że u mnie jest tylko jeden weterynarz. Musiałabym jechać gdzie indziej, ale mam niesprawny samochód ;/ Kupiłam jej nutri drink waniliowy, ale niezabardzo chciała pić, troszeńkę jej wcisnęłam na siłę. W sumie nie dziwie sie jej bo mi też ten napój nie smakuje. Nawet nie ma ochoty zabardzo na swój ulubiony makaron :( dziwne, bo jak jej go daje to bierze go w łapki jakby miała jeść i upuszcza. Od innego jedzenia odwraca głowę. Cały czas ma takie jakby lekkie skurcze :( Pomogłam jej oczyścić oczka i wogóle ale zastanawia mnie jedno, bo z tyłu pod ogonkiem zrobił jej sie taki jakby strupek, tzn. krew zaschnęła i trociny jej sie przykleiły ;/ Nie da się tego odczepić bo jest zaschnięte, myślałam, żeby to usunąć ale jak?? nie chce jej meczyć...
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 17:05   

Matko boska, dziewczyno!!! Ratuj jej zycie natychmiast!!! Jesli masz zepsuty samochod to wez taksowke do weta, bo ona umiera!!! Jesli ma wewnatrz jakies martwe maluchy to w przeciagu kilku godzin moze zdechnac z powodu zatrucia organizmu rozkladajacymi sie maluchami w jej wnetrzu!!! Jesli nie chcesz jej miec na sumieniu to NATYCHMIAST jedz do weta!!!
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 17:37   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Scalone z "Problem z ciążą".
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13