Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:40
Miot "Bajkowy" Rat`s Troop
Autor Wiadomość
Asaurus 
Arg!



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1315
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 21:17   
   Zwierzątka: Raum,Godryk,Fejn,Qworonog,Castiel,Inias,Lugh,Liczący,Lekki


nezu, dokładnie :] zdjęcia zagojonej rany Hymira w temacie o ranach
 
 
     
Guślarka 
Bezszczurowy czytacz



Dołączyła: 21 Maj 2006
Posty: 494
Skąd: Krosno/Kraków
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 21:20   
   Zwierzątka: Za Tęczą: Fuf, Horus, Szaś i Ilford


Off-Topic:
Skoro wszystkie maluszki już dorosłe i w nowych domach, to może by przenieść temacik do działu "Wasze szczury"?
_________________
Once upon a time I was somebody else
In another life, I saw myself
Way back then, back when I was you
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 03:47   

Pozegnalismy Hymirka...
Ja.. boje sie, ze cos przeoczylam.. ze to moja wina...
Boje sie o reszte maluchow.. Wszystkiego sie juz boje...


Angelsdream, przepraszam, ze nie pisze w odeszly, ale po prostu nie jestem w stanie..
Nie odzaluje..

To moja wina..
Przepraszam bardzo.. ale to juz chyba koniec...

Szkoda, ze o tym, ze babcie ta smierc boli rownie mocno wszyscy zapomnieli...
 
     
Izabela 
zwierzomaniaczka


Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 610
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 07:07   
   Zwierzątka: ogonki, smok


Nezu, śmierć ta boli nas wszystkich i nikt o Tobie nie zapomniał, tylko na razie każdy jest w szoku ;( i nie mów, że Ty jesteś w czymś tu winna, bo to, krótko mówiąc nieprawda. Nie możesz obwiniać się za zło całego świata, bo popadniesz w jakąś paranoję...

Jestem w szoku... Nie moge pojąć, co się mogło stać... Jednak nie myślę, że cały Bajkowy może być zgrożony, żadne, ale to żadne przesłanki na to nie wskazują. I tak ma być, bo inaczej to się po prostu nie da !!!!!!!!

Niech się to licho, k... w końcu skończy !!!!!!!
_________________
u nas legwan Bazyli ; 2 ogonki z Merchowego Pola (Aayla i Ylesia) oraz Paja, Tea, Milka, Ashna, Dela, Nita, Navi, Ktosio, Misia, Gabi, (Celia i Chanel) of Anahata
TM:Gucia, Fela, Mela, Jaga, Vani, Buba (Erato of Zirrael), Blusia (Kiara Rat's Troop), Bonita, Kiva (Electra of Zirrael), Tola, Tanita of Zirrael, Kola, Estelka Merchowe Pole, Klarysa, Elwirka MP, Edgar MP, Rolfik Rattery Rattonia, Jadzia MP, Enya MP, Klemens, Jula MP, Geminia MP, Pela Baltic Rats, Gotika MP, Felisia MP, Karina, Irenka MP, Inka MP, Pola MP, Petra MP, Żytnie Ziarko of Smeagolie, Selonia MP, Zubejda of Smeagolie, Korina, Stefek [*][*] [*]
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 08:22   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


nezu, nie mów, że zapomnieli, skoro ja pamiętałam... Myślę, że jeśli to było czyjekolwiek przeoczenie, to nasze i lekarzy. Był u nas. I wydaje mi się to dosyć oczyswiste. Nie szukajmy wszędzie winnych jednak - Jemu to życia nie zwróci, a dla mnie jest szczególnie bolesne.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
zywym_trudniej 
Po prostu Marta



Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 679
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 10:57   

Dopiero teraz weszłam na forum... Komputer odmawia posłuszeństwa ale udaje się go jeszcze czasem włączyć... Cały czas nie mogę uwierzyć, że to tak nagle i że już go nie ma na tym świecie. Nezu nie mów że nikt o Tobie nie myśli, włączyłam komputer i pierwsze co pomyślałam to najpierw o AngelsDream i Asaurusie, a zaraz potem o Tobie, że znowu cierpisz i że to niesprawiedliwe. Mam nadzieje że znajdziesz jeszcze troche siły....
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 11:43   

:przytul: Nezus to nie Twoja wina! Nie wiemy co sie stalo, dopiero sekcja to pokaze. Mnie tez si enie wydaje zeby caly miot byl zagrozony. Moze maluch od tego palca rzeczywiscie dostal sepsy (jak pisal Asaurus) i w tym zadna Twoja wina. Trzymajcie si emocno, wszyscy! Mysle ze kazdego na forum to szokuje, martwi i dobija bo kazdy z nas na pewno juz w zyciu stracil bliskiego przyjaciela i wie jak to boli... :przytul:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 26, 2007 12:45   

nezuś, byłaś pierwszą osobą o której pomyślałam po usłyszeniu tej tragicznej informacji. I serce mi się ściska boleśnie jak myśle o tym, jak się zamartwiasz i obwiniasz. Proszę mnie więc nie obrażać :wink: I tak jak zawsze Ci mówię: nikogo nie zawiodłaś, nic nie zepsułaś, niczego nie przeoczyłaś. Maluchy są u Ciebie tylko przez miesiąc. Robisz wszystkim badania, dbasz o nie, chuchasz i dmuchasz, wychowujesz. Robisz naprawdę wszystko co można i co powinnaś. A wraz z oddaniem malców odpowiedzialność za nie przejmują nowi właściciele.
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 13:10   
   Zwierzątka: ogony


Ja, jak to często bywa, podpisuję się pod tym, co mówi Viss.

Agnieszko, każdy pamięta, że płaczesz za wszystkimi swoimi szczurkami, równiez tymi, które były u Ciebie przez moment. I nie tylko szczurkami...
A z Tobą płaczą wszyscy inni. Bo wszyscy tu kochają szczurki.

Agnieszko, czemu zawsze siebie obwiniasz? Przecież to nie Twoja wina. Starasz się jak możesz.
A jesli to sepsa - to nie jest to niczyja wina. Sepsa dopada nagle zdrowego i szybko zabija.
I nie wiem, czemu Asaurus pisze, że boi się o inne szczurki. Przeciez sepsa nie jest zakaźna?
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 14:50   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Do właścicieli 3 siostrzyczek Hymira Hoyta - czekamy na wynik badania histopatologicznego, ale wszystko do teraz wskazuje na to, że Wasze maleństwa powinny być zdrowe i niezagrozone.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Dory 



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 849
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 15:25   

Nezuś, proszę, nie załamuj mnie... Ty się przejmujesz jak mało kto! Nieraz się o tym przekonałam, a już zwłaszcza wtedy, gdy słyszałam Twój dławiony płaczem głos w słuchawce. Więc nie mów, że nikt o Tobie nie pamięta, bo ja cały czas się martwię, jak Ty to wszystko przeżywasz.

[*] Hymirku... :(

Angels, Asaurus, Nezuś, trzymajcie się mocno :glaszcze:
_________________
Jej Tłustość
 
 
     
Izabela 
zwierzomaniaczka


Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 610
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 21:37   
   Zwierzątka: ogonki, smok


Czy rodzice i babcia pamiętają, że bajkowy właśnie dzisiaj obchodzi pięciomiesięcznik ? :grouphug:

:urodziny: :serduszka: :tummykiss: :tummykiss: :tummykiss:
_________________
u nas legwan Bazyli ; 2 ogonki z Merchowego Pola (Aayla i Ylesia) oraz Paja, Tea, Milka, Ashna, Dela, Nita, Navi, Ktosio, Misia, Gabi, (Celia i Chanel) of Anahata
TM:Gucia, Fela, Mela, Jaga, Vani, Buba (Erato of Zirrael), Blusia (Kiara Rat's Troop), Bonita, Kiva (Electra of Zirrael), Tola, Tanita of Zirrael, Kola, Estelka Merchowe Pole, Klarysa, Elwirka MP, Edgar MP, Rolfik Rattery Rattonia, Jadzia MP, Enya MP, Klemens, Jula MP, Geminia MP, Pela Baltic Rats, Gotika MP, Felisia MP, Karina, Irenka MP, Inka MP, Pola MP, Petra MP, Żytnie Ziarko of Smeagolie, Selonia MP, Zubejda of Smeagolie, Korina, Stefek [*][*] [*]
 
     
zywym_trudniej 
Po prostu Marta



Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 679
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 21:44   

Upss... zapomnialam. Wszystkiego najlepszego dla nie takich malych juz maluchow :) Nalcia pozdrawia rodzenstwo i babcie :)
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 21:45   

Wstyd mi...babcia OSTATNIA powinna miec skleroze a tu taki zonk... :oops: :oops:



Wszystkiego najlepszego malenstwa kochane (i juz nie takie male..)
:*
:urodziny: :wavexxs: :urodziny:
 
     
Juni
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 21:47   

Hip hip hurra! Hurra! :D :mrgreen: :urodziny: :tummykiss: Maluchyy niech żyją sto lat!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12