Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:28
Miot "D" Rat`s Troop - dumne 'trzecie urodziny'
Autor Wiadomość
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 10:00   
   Zwierzątka: ......


Wczoraj Daisy skończyła 30 miesięcy :] , poza guzami nic jej nie dolega, ma nadal piękną sierść, błyszczące oczy, jest sprawna i radzi sobie bardzo dobrze.

:urodziny: grubasku
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 10:50   

Wycałuj od babci. :)

Wszystkiego najlepszego Daisulku i obyś jak najdłużej chciała z nami być!!! :* :urodziny: :urodziny:
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 11, 2009 11:07   

Dla Daisy wszystkiego co najlepsze, wycałuj ode mnie, one jest najcudowniejsza na świecie. :D :urodziny:
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 11, 2009 11:25   

Niech nam żyje :urodziny:
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 12:12   
   Zwierzątka: ......


Viss napisał/a:
one jest najcudowniejsza na świecie
oj tak, taka najbardziej najcudowniejsza..
Wypuszczamy, ona obchodzi całe mieszkanie, przychodzi na stopy do nas, staje na łapkach, prosi: "weź mnie", śpi w łazience, albo w naszych kapciach, albo na kolanach... potem wytrwale drepce do klatki, wchodzi do hamaka i tak kończy wybieg. Ma w sobie tyle spokoju i mądrości i całą masę miłości do świata.
nezu, ja Ci nigdy nie przestanę dziękować, że mi ją dałaś, Tobie Viss, też, gdyby nie wy, nie poznalibyśmy jak bardzo szczur może kochać człowieka. My też bardzo ją kochamy.
Dziękujemy za życzenia :)
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 11:38   

a ja spóźnione - wszystkiego najlepszego dla Daisy :urodziny:
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 09:53   
   Zwierzątka: ......


Jutro 10 lipca, Daisy skończy 2 lata i 8 miesięcy. Pojutrze wyjeżdżam, więc nie wiem czy dam radę tu coś napisać, tak więc dziś już, niech zacznie świętować wcześniej, żebym nie zapomniała.
Trzyma się świetnie, tak... świetnie, gdyby nie te guzy, są wielkie, zaczynają pomalutku przeszkadzać łapkom. Jak wrócę, będziemy musieli podjąć jakąś decyzję... ale na razie jest z nami, wesoła i żwawa. Radzi sobie, potrafi nawet jeszcze wejść po prętach na półkę, gryzie normalnie, ma piękne futerko, błyszczące oczka. Garnie się do ludzi jak zwykle, chodzi dalej za nami jak piesek. Jest bardzo dzielna :]
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 09, 2009 09:57   

Helenko, kciukam za twoją Stokrotkę i życzę jej przede wszystkim zdrowia. :serducho: :serducho:
 
     
H. 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2925
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 11:33   
   Zwierzątka: doge


I dużo, dużo siły, dzielna dziewczynka, niesamowita :serducho:
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 13:03   

Zdrówka Daisy... :*
Trzymaj się do powrotu Helenki, nie daj się malutka i walcz.
Warto, dla takich Dużych warto żyć... :)

A na marginesie, to Daisulek przeżyła już i mamę i tatę... I rodzeństwo.
Dzielna malutka czarnulka!
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 13:22   
   Zwierzątka: ......


nezu napisał/a:
Warto, dla takich Dużych warto żyć..
:oops: :oops: dziękuję
nezu napisał/a:
A na marginesie, to Daisulek przeżyła już i mamę i tatę... I rodzeństwo.
Dzielna malutka czarnulka!

jak miała rok i problemy z tymi krwawieniami, tajemniczym guzkiem... kichaniem, prychaniem nieustannym bałam się, że nie będzie żyła długo. Gdy zaczęło chorować i odchodzić rodzeństwo, to już w ogóle panika. A ona się trzyma jakoś, ja tylko żałuję, bardzo żałuję, że jej nie usunęłam tych guzów. Przyznam się, że nie sądziłam, że tak długo będzie z nami, a bardzo nie chciałam ryzykować, że się nie obudzi.
nezu, plan pani weterynarz jest taki: gdy guzy będa jej bardzo utrudniać życie, ona spróbuje jej je usunąć, gdyby coś poszło nie tak, albo zmiany okazałyby się być większe niż to wygląda, to jej nie wybudzimy. Jeśli się uda... to będzie miała kilka dni, tygodni bez nich... może miesięcy. Nie wiem sama, ale chyba innego wyjścia już nie mam, nie będę czekać aż te guzy ją unieruchomią w miejscu, nie dam rady jej uśpić, gdy w niej będzie jeszcze tyle chęci życia co teraz. A nie chcę, żeby była inwalidką.
Co myślisz o tym?
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 13:33   

A co mogę powiedzieć?
W takim momencie nie będzie już nic do stracenia, a do zyskania jeszcze trochę czasu dla Daisy, dla was. Sama bym tak pewnie zrobiła.

Myślę, że to dobry pomysł, w każdym razie będę bardzo mocno mantrować żeby malutkiej się udało, jaka by nie była wasza decyzja... :przytul:
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 13:42   
   Zwierzątka: ......


nezu, dzięki, niech tylko w dobrej formie doczeka do naszego powrotu... potem już będę spokojnie mogła decydować. W tej chwili dobrze sobie jeszcze radzi.
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 17:01   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Ja też bym się zdecydowała. Silna mała, niech walczy.

A teraz dużo dla was sił i kciuków za odpoczynek i dobrą decyzję. :kciuki:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 10:13   
   Zwierzątka: ......


:urodziny: Daisy

i światełka dla rodzinki
['] [']
['] ['] [']
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12