Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:37
Dawna ekipa Oazy - lekarze i opinie
Autor Wiadomość
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 13:42   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Z tego co wiem, Oaza chyba ma coraz mniejsze dochody mimo podwyżki cen (kryzys? w innych lecznicach też widać spadek ilości pacjentów).. i dlatego zrezygnowano z jednej z recepcjonistek (nie wiem, czy fizycznie, czy tylko wymiar godzin zleciał o połowę), stąd brak możliwości dodzwonienia się rano (jeden lekarz ma teraz na głowie gabinet, szpital, sklepik i recepcję...Paranoja!).
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 13:58   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Viss, cóż... Ja takie podejście zauważyłam już dawno. Niestety. Nie zaprzeczam, że to świetnie wyposażony szpital, naprawdę specjalistyczny, ale kiedy pytałam ich dwa lata temu o możliwość leczenia u nich psa i ceny, to zrobiło mi się słabo. Potem doszła skandaliczna i niedopuszczalna sytuacja z Borasiem i odtąd moja noga tam nie postała. Kiedy słyszałam jakie ceny dyktują Emilii czy Natalii, prawie spadałam z kanapy. Nie twierdzę, że w Gaji mam wszystko za darmo, ale ostatnio za ponad półgodzinną wizytę z dużym psem i ustalenie dość upierdliwego leczenia zapłaciliśmy 10 zł plus 40 zł za pastę, która w Animalii kosztuje 39,50. To daje jakąś skalę. W wakacje ogólnie z lecznicami jest ciężej, bo urlopy, ale ja musiałam mieć weta, do którego mogę pojechać na już. Jeśli ktoś w Gaji ma wątplwości, co zrobić, dzwonią do Gniado. Ba! Gniado kiedyś pomógł nam, mimo tego, że przyszedł do lecznicy prywatnie. Nie ukrywam, że na początku Oaza była bezkonkurencyjna - dosłownie! Ale potem wróciła Lewandowska i zaczęło być coraz gorzej. Pomijam same ceny, ale również podejście do klienta, czy w końcu do zwierząt - sytuacja z Selawi. Uważam, że można Oazę polecać, ale trzeba również ostrzegać, że nie wszystko jest tam takie, jakie być powinno. A kryzys i mniejsze zyski nie uzasadniają zdzierania ze stałych klientów. Gdyby dbali o ludzi, to ludzie by do nich sami szli, a tak klienci uciekają i jeszcze odstraszają kolejnych. Mają to na własne życzenie. :|
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 21, 2009 14:22   

PALATINA, ja wszystko rozumiem, ale w sytuacji gdy ich klient, a co za tym idzie pacjent ma tak utrudniony kontakt z wetem, że nawet nie można się dowiedzieć najprostszej rzeczy (sic!) to ja mam w przysłowiowej dupie ich problemy. To, że zapisy są od 15h nie powinno w żadnym stopniu ograniczać możliwości jakiejkolwiek rozmowy z wetem przed 15h! Gdzie to się wyklucza? Ja przez ten tydzień była ze 3 razy przed 15h, o różnych porach i Oaza świeci pustkami, więc telefony można odbierać spokojnie. :]
PALATINA napisał/a:
Oaza chyba ma coraz mniejsze dochody mimo podwyżki cen
nie mimo, a przez podwyżki. Osobiście znam 9 osób, które zmieniły lecznicę na tańszą a równie dobrą. Każdy w miarę inteligentny człowiek ci powie, że najgłupszą decyzją w takiej sytuacji są podwyżki. To się akurat robi na końcu. :] Proponowana była karta stałego klienta, można robić promocje np. na usg jak robiła Wojtyś, można zrobić naprawdę wiele rzeczy, żeby ludzi ściągnąć tabunami.

Co ciekawe, ja widzę jak na rewelacje Lewandowskiej reagują wetki tam pracujące i to dla mnie też jest znaczące.

Ja od dzisiaj do Oazy pójdę w ostateczności, jak już naprawdę nie będę mała gdzie iść. W końcu nawet lenistwo nie odżegna mnie do zmian. Jest w końcu Anima, Ogonek, Hematowet, Salvet u mnie na Pradze.

AngelsDream, ceny za psa nie podawaj, bo są inne niż za szczura. Napisz lepiej jak w Gaji obsługiwane były szczury i za ile. :)
 
     
rataan 


Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 23:03   
   Zwierzątka: szczurek - LUSIA


Doktor Ania zmieniła nazwisko - teraz jest RZEPKA :) szkoda bo razem z Lusią się już przyzwyczaiłyśmy do poprzedniego nazwiska choć chyba przez rok je przekręcałam, teraz doktor Ania się śmieje że ma łatwiejsze i może nie będzie tak często przekręcane :lol:
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 17:20   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


mi się już nie wypada wypowiadać
mogę jedynie powiedzieć, że od tego poniedziałku sytuacja w Oazie powinna uleć poprawie.
nie mówię niestety o cenach, ale o bałaganie.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 30, 2009 09:30   

Trzeba zmienić tytuł tematu, bo dr Rzepka (Jałonicka) jak i dr Lewandowska nie leczą już w Oazie.
Dr Jałonicka przenosi sie do Animy, a dr Lewandowska wróciła do rodzinnego Krakowa.
Lecznicą zarządzać będzie dr Kacprzak, ale nie wróci do stałego leczenie ze względu na dwójkę dzieci. Natomiast prowadzi chirurgię, na szczęscie.
Są tam jakieś nowe wetki, ale w trakcie nauki dopiero, więc póki co mogę polecić z czystym sumieniem tylko dr Kaczmarczyk, bo dr Domańska i dr Wójcik nie zarobiły na moje zaufanie. :]
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 14:19   

http://lecznica-oaza.prv.pl/ :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 13:35   

Lecznica Oaza została wykupiona przez dr Malutę (lecznica Salvet), specjalistkę od zwierząt nieudomowionych.
Cały sprzęt króliczo-gryzoniowy zabrała ze sobą do Krakowa dr Lewandowska i lecznica zmieni jednak profil na płazo-gadzi. Taką informację przynajmniej uzyskała prezeska SPK, jako że Oaza współpracowała z SPK.
Zdaje sie też, że personel także sie zmieni na bardziej.. gadzi.


Ciekawe gdzie dr Kacprzak przejdzie.
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 15:49   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Ja mam info, że w nowej lecznicy będą się leczyć psy, koty, ptaki, gady, płazy, ale rónież gryzonie, króliki... Będzie znieczulenie wziewne itd.
Iza nie planuje odchodzić, póki co. :wink:
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 15:51   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Viss napisał/a:
Ciekawe gdzie dr Kacprzak przejdzie.


Z tego co wiem to do Animy :wink:

Już wykonuje tam usg na zapisy
_________________
 
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 15:58   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Czyli mamy "oazę" w Animie? :]
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 22:42   

PALATINA napisał/a:
ale rónież gryzonie, króliki...
hmm, Lewandowska mówiła co innego, ale w sumie to lepiej powinna wiedzieć Maluta.
Dobrze, że Iza zostaje, to dobry wet.
PALATINA napisał/a:
Czyli mamy "oazę" w Animie? :]
najwyraźniej
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 10:50   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Viss,
Maluta osobiście już operuje w ex-Oazie.. czyści ropnie, kastruje gryzonie i inne.
Rozmawiałam z Izą i ona nie ma pojęcia skąd plotka o tym, że profil lecznicy ma się zmienić.
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 05, 2010 12:34   

PALATINA napisał/a:
skąd plotka o tym, że profil lecznicy ma się zmienić.
Lewandowska tak powiedziała, prezeska z nią rozmawiała. Albo może źle zrozumiała, bo Lewnadowska ponoć swoje graty zabrała do krakowa, te króliczo-gryzoniowe.
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 12:43   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Owszem, "graty" zabrała. Ale Maluta ma własne.
Coś mi się ciśnie na usta, ale nie powiem na publicznym forum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12