Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:37
Dawna ekipa Oazy - lekarze i opinie
Autor Wiadomość
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 00:51   Dawna ekipa Oazy - lekarze i opinie
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


NOWY NUMER NA POTOCKĄ:
406-68-12

Strona OAZY, kontakt, itp.

Profesjonalny sprzęt, rzetelna wiedza. Polecam!
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Wto Maj 15, 2012 15:49, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 18:52   
   Zwierzątka: ogony


Update.

Tytuł wątku jest niezbyt trafny - dr Lewandowska zazwyczaj przyjmuje na Bellottiego (choć tam są zapraszane psy i koty, ale szczurek też pojawić sie może). Z tym, że aktualnie Lewandowska jest na macierzyńskim i nie wiadomo, kiedy wróci.

Na Potockiej przyjmuje dr Kacprzak (baaaardzo polecam) i dr Chłopecki (mniej polecam).

W razie nagłej potrzeby można konsultowac się telefonicznie, ale wiadomo - telefon nie zastąpi wizyty u weta.

Lecznica jest czynna od pon do pt w godz. 10-21, soboty, 10-18 i niedziele 10-12.
W dni świąteczne (czerwone kartki w kalendarzu) od 10 do 12.
Od 14 do 16 zwykle odbywają się operacje (nie dzwonić).

Dr Kacprzak przyjmuje:
pon, śr, pt: 10 - 16
wt, czw: 14 - 21

Dr Chłopecki:
pon, śr, pt: 14 - 21
wt, czw: 10 - 16

Weekendy mają na zmianę.

Wszelkie info odnośnie otwarcia lecznicy w święta i urlopów lekarzy sa podawane na forum lecznicy (tu pozwolę sobie zacytować adres: http://www.lecznica-oaza.strefa.pl/forum/ ). Na forum też można zadać pytanie, gdy zwierzaczek choruje, ale odpowiedzi (lekarzy) nie pojawiają się regularnie.

PS. I jeszcze jedno. Lecznica prowadzi szpital dla zwierząt (ze wskazaniem na egzotyczne). Tzn. nawet osoby spoza Warszawy mogą przywieźć zwierzaczka i zostawić pod opieką lekarzy.
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 24, 2006 15:30   [polecam][Warszawa] Oaza, dr.Kacprzak

Musze ja pochwalić. Nigdy niczego nie zlekceważyła, robi bardzo dokładny wywiad. Ma świetne podejście do ogonków (głaszcze, mówi do nich, przytula), delikatnie sie z nimi obchodzi. Leczenie też zawsze dobrze dobierała, jeśli czegos nie jest pewna, nie ściemnia, dzwoni gdzie trzeba i konsultuje sie z innymi wetami, z aptekami. Jak dla mnie, zawsze sie maksymalnie wysila.
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 15:43   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


W Oazie pracuje też od niedawna moja koleżanka (studiowałyśmy razem zootechnikę przez rok) - Anna Jałonicka.
Nie ma wielkiej praktyki zawodowej, ale wiem, że ma serce do zwierząt - Kocha szczurki (miała wiele szczurasków - zaraziła się szczuromanią ode mnie :mrgreen: ) i fretki.
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 15, 2006 20:59   

PALATINA, fajnie, że piszesz o niej. Właśnie się z Nisią zastanawiałyśmy co to za lekarka.
W Oazie na pewno szybko zdobędzie doświadczenie, a dla mnie się liczy bardzo ta miłość do szczurzastych. Chyba m.in. ona będzie kastrowała mojego oazowego chłopca :mrgreen:
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 17:04   Oaza w święta
   Zwierzątka: ogony


Gdyby ktos miał nagłą potrzebe to lecznica Oaza na Potockiej jest również czynna w święta!

Godziny przyjęć (z forum Oazy):

Wigilia, święta Bożego Narodzenia, Sylwester: 10-12
Nowy Rok: 12-14.
Poza tym normalnie.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 14:27   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Mam pytanie do zorientowanych.
Czy to prawda, że dr Kacprzak jest w Oazie tylko do końca marca (czy jakos tak)?
Doszły mnie dzis takie plotki... :|
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 25, 2007 15:09   

Zadzwoniłam bezczelnie i spytałam :mrgreen:
Odpowiedź była niestety wymijająca, do połowy kwietnia pani dr Kacprzak będzie. Co potem nie dowiedziałam się.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 15:53   

Dr Kacprzak obecnie jest w ciazy (chyba 5 czy 6 miesiac) i pewnie dlatego... Mam nadzijeje. :? Jak bede w lecznicy to sie podpytam stazystek. :D
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 25, 2007 19:34   

Olimpia, nie wiem z kim ja rozmawiałam, ale ta dziewczyna była kompletnie zaskoczona moim pytaniem i poszła się dr spytać. Nie wiem czy coś Ci powiedzą ciekawgo. Ale oczywiście próbuj :mrgreen:
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 19:37   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Dochodzenie widze wczętę :mrgreen:
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 25, 2007 19:41   

Wizja jazdy za każdym razem do dr Wojtyś bardzo pomaga 8)
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 10:53   
   Zwierzątka: ogony


Off-Topic:
A tak swoją drogą. Czemu każda wetka, która zna się na szczurkach, zachodzi teraz w ciążę? Epidemia jakaś? Poczekajcie, jeszcze Wojtyś zajdzie.
Nie chce powiedzieć złego słowa o Jałonickiej, ale ona się jeszcze mało zna na ogonkach. Chłopecki i ta, co teraz jest na Bellottiego, też. To, w zaistniałej sytuacji, powinna wrocić Lewandowska. Bo nie będzie sensu jeździć z maluchami do Oazy.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 18:04   

Dr Jałonicka sie uczy - jest od niedawna w lecznicy i dotad miala do czynienia z psami i kotami glownie (ma swoje fretki, szczury i chyba koszatniczki). Dr Chlopecki jest specjalista od gadow,a nie gryzoni. :( Nie zebym znajomych bronila... :roll: Ale mysle ze moze to troche wyjasni conieco. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 12:33   
   Zwierzątka: ogony


Olimpia, nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Co tutaj miała wyjaśnić.

Każdy zainteresowany wie, że dr Jałonicka ma naprawdę szczere chęci. I "łatwą" chorobę umie leczyć. Mam na myśli np. zapalenie płuc, zapalenie mózgu, czy gruczolak sutka (z tym ostatnim pozostaje kwestia narkozy, ale, jak zrozumiałam, tok postępowania został wypracowany w Oazie i nietrudno jest się go nauczyć). Dr Chłopecki.... no cóż, nawet nie wie, jak dawać antybiotyk...
Ale wymienione przeze mnie choroby nie jest trudno leczyć. Sama wiem, jak je diagnozowac i jakie leki stosować.

Mnie chodzi o przypadki trudne, niestandardowe, do których np. moje myszy mają "szczęście". Jesli dr Kacprzak odejdzie, to lecznica dużo straci na renomie, straci klientów. Stanie się "zwykłą" lecznicą. A chyba nie o to chodziło.
Ja widze jedno wyjście - powrót dr Lewandowskiej.

[ Dodano: Sro Lut 07, 2007 15:43 ]
Ćśśśś. Nakabluję.
Dziś byłam w lecznicy i wprost spytałam Kacprzak, kiedy idzie na macierzyński (brzuszek widoczny, to co się będę). Powiedziała, że ma termin na początek maja, ale pewnie długo nie wytrzyma i wróci do lecznicy jak najszybciej będzie mogła. Pewnie na jakies 2 h dziennie, ale zawsze coś.
Tylko jej nie donieście! :)
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13