Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 16:43
Prośba o pomoc w promocji SHSRP
Autor Wiadomość
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 22:36   

czepię się strony graficznej. w plakatach logo SHSRP jest za małe i za jasne, będzie wyglądać źle bądź będzie w ogóle nie do rozczytania. w ulotce loga planety zoo i herbal pets są kiepskiej jakości, powinniście poprosić o logo wektorowe bo jest to po prostu nieprofesjonalne.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
mrófka 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 1837
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 22:45   
   Zwierzątka: Kiki pan kot i 10 x <:3)~


już wydrukowałam i jutro zawiśnie plakat u weta, we Wrzeszczu na ul. Lelewela, także można odhaczyć :wink:
_________________
Ze mną: Magnolia, Fantazja, Grimma, Jadzia, Opal i Oksydroma, Adela SunRat's, Bethy of Caramelka i Iczka Kunia Iryczka <3
Za tęczą: Rudi, Tynia, Fiśka, Kropka ( ? 08.09-23.01.10) [*], Lola (? - 15.10.10) [*], Fela (? - 04.11.10) [*], Primera of Anahata (28.01.10 - 25.03.11) [*],
Ifryt (? - 18.02.12) [*], Quentipha EM (16.02.10 - 30.04.12)[*], Sotera of Anahata (07.04.10 - 16.05.12) [*], Lavenda ( 19.02.10 - 23.07.12 ) [*], Lucynka ( 05.10 - 19.08.12 ) [*], Euforia ( 19.04.10 - 02.10.12
[*]




"Czasem bywa, że jeszcze przed śniadaniem wierzę w sześć absolutnie niemożliwych rzeczy"
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 22:59   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


No, ulotka się otworzyła :D
Mam małe zastrzeżenie:
Cytat:

socjalizowane, przyzwyczajane do ludzkich rąk, hałasów, ludzkiego świata, dzięki praktycznie nie trzeba ich oswajać, a jedynie przyzwyczaić do siebie.

Czy nie lepiej byłoby "dzięki czemu"?

Cytat:
Opieka hodowcy – właściciel może być pewien, że w przypadku jakichkolwiek pytań, (1) hodowca zawsze będzie służył radą i wsparciem. Także, (2) jeżeli coś niepokojącego pojawiłoby się w linii – właściciel szczurka zostanie o tym poinformowany.

1 - usunęłabym przecinek
2 - Zamieniłabym raczej na "Jeśli coś niepokojącego pojawiłoby się w linii, właściciel szczurka także zostanie o tym poinformowany". To tylko moja osobista sugestia.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Cze 23, 2010 14:17   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


L. napisał/a:
ten przecinek nie jest takim rażącym błędem, gdyż zazwyczaj przed "a" stawia się przecinek.
Ale w tym wypadku się nie stawia, błąd poprawcie ;)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Śro Cze 23, 2010 15:27   

Off-Topic:
Jest już zrobione, wystarczy odświeżyć plakat jeśli zmiana się nie pokazuje. : )
_________________

 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Cze 23, 2010 19:34   
   Zwierzątka: Romek


Byłam dziś w lecznicy-pytam weta czy mogę coś powiesić na tablicy ogłoszeń-wyjęłam plakaty i ulotkę-a on do mnie jakie to piękne, proszę mi powiedzieć gdzie pani chce abym to powiesił-jeszcze przy mnie oprawił w rami i powiesił na ścianie w widocznym miejscu :mrgreen: wydrukowałam wszystko na papierze fotograficznym więc wygląda to rzeczywiście przepięknie0misja spełniona :P
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 23, 2010 19:54   

Badoha, podaj adres lecznicy to zapiszemy, że już odwiedzona :wink:
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 07:55   
   Zwierzątka: Romek


Wetmedyka, Żyrardów ul. Szarych Szeregów1
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 10:49   

pomoc jest zupełnie dobrowolna nikogo nie zmuszamy, a czemu nagle ulotki? bo doszłyśmy do wniosku że to jedyny możliwy sposób na walkę z pseudo..
jeśli ktoś ma o to pretensje to trudno - przykro tylko że jak nic nie robimy jest źle a jak coś robimy też jest źle - jak widać wszystkich zadowolić się nie da, to tak apropo "pierdoleniu sachmy i innych hodowców..." i następnym razem proszę o wyrażanie swoich opinii wprost a nie pokątnie, lepiej grać w otwarte karty ;)
dodam jeszcze że osobiście nie chciałabym żeby te plakaty wisiały w marketach - lecznice weterynaryjne to jednak inny target..
a i my hodowcy potrzebowaliśmy trochę czasu żeby psychicznie przygotować się na to że ludzie którzy będą się do nas zgłaszać nic nie wiedzą o szczurach..
Ostatnio zmieniony przez H. Czw Cze 24, 2010 10:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 10:56   
   Zwierzątka: Romek


sachma, nie denerwuj się :glaszcze: ile ludzi na forum, tyle opinii-ja osobiście uważam, że to świetny pomysł-sama 2 lata temu nie wiedziałam o istnieniu SHSRP
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 10:59   

Badoha, nie denerwuje się, ale wolałabym, że jeśli traktujemy was wszystkich jako organ doradczy i bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie to żeby była jakaś konstruktywna krytyka na forum, a nie żale na PM :) do tego bardzo nie miłe i oskarżające o jakieś ciemne interesy kierowane personalnie do konkretnych hodowców, to po prostu dziecinne.

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 11:04 ]
L. czy plakaty już poprawione? Postaram się dorwać do drukarki taty i trochę podrukować plakatów na papierze fotograficznym..
 
 
     
zuuzuushii 



Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 1418
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 11:54   
   Zwierzątka: (*) za TM. 14 <:3)~ (*)


papier foto-hymn... na pewno to wykorzystam :)
ja tam uważam, że te ulotki i plakaty są świetnym pomysłem, jak tylko będę u weta to postaram się o to, żeby je tam zostawić :)
zastanawiam się, czy nie wywiesić plakatu np na uczelni, co wy na to? zwłaszcza, że czasem ludzie wywieszają tam np. ogłoszenia dot. adopcji szczurków, kotków itp.
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 11:57   
   Zwierzątka: Romek


sachma napisał/a:
trochę podrukować plakatów na papierze fotograficznym
ja tak zrobiłam i wygląda to świetnie :mrgreen:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 15:04   

Tak, tak plakaty już dawno poprawione :wink:
Zrobiłam dla Azi również inną oprawę graficzną ulotki w tym loga sponsorów w lepszej jakości - pewnie jak będzie miała wolą chwilę to poprawi ulotkę.
_________________

 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 20:24   

Nowa, poprawiona wersja ulotki w pierwszym poście :) . Na razie mamy tylko dwie lecznice, prosimy o pomoc :wink:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 14