Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Warszawa] Przychodnia Weterynaryjna OGONEK
Autor Wiadomość
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 23, 2009 10:14   

Trochę się w Ogonku pozmieniało - teraz na popołudniowe dyżury dr Wojtyś są zapisy, a jednocześnie na tych dyżurach drugi lekarz przyjmuje ludzi z kolejki w poczekalni.

Wraca też powoli do pracy dr Glińska, która jest specjalistką od USG w Ogonku.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 23, 2009 10:17   
   Zwierzątka: Romek


Mogę tylko dodać, że ja ze swoimi dziewczynami jeżdżę do Ogonka - jestem bardzo zadowolona. Niebawem ma rowniez być RTG na miejscu :mrgreen:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 17:26   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


raz w życiu miałam kontakt z dr Wojtyś.
w lipcu dotarłam do Niej do lecznicy przerażona z duszącą się szczurzynką.
dr Wojtyś zbadała małą, szczerze powiedziała mi że nie daje zbyt dużej nadziei na poprawę bo sytuacja jest tragiczna, zadzwoniła na Powstańców zawiadomić, że jedzie zrobić na cito RTG i zawiozła mnie własnym samochodem do kliniki. nie dość, że cudownie obchodziła się z Tori to była ogromnie miła i wspierająca dla mnie. poczekała ze mną na wynik, omówiła RTG, wskazała jakie leki mają podać, zaniosła szczurcię do szpitala w klinice i powiedziała, że trzyma kciuki.
nigdy Jej tego nie zapomnę, bo było mi wtedy wyjątkowo ciężko. umierała moja najukochańsza szczurcia.
chciałam zadzwonić i podziękować, ale przez jakiś czas nie byłam w stanie mówić o Tori, a potem bałam się, że nie będzie już nas pamiętała.

niemniej jednak.. to piękne, że w tych czasach: pośpiechu i pieniędzy, czasem można liczyć na obcego człowieka jak na przyjaciela.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 18:21   

susu, ja Was pamiętam, bo wtedy pierwszy raz w życiu zostałam sama w lecznicy na dyżurze... :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 11:16   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


W Ogonku można już zrobić zdjęcie RTG :mrgreen:

Dr Wojtyś mówiła też, że podczas robienia zdjeć będą korzystać z narkozy wziewnej. Będzie to na pewno mniejszy stres dla zwierzaka :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Borsuk 


Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 2
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 08:04   

Na Klemensiewicza dobrym weterynarzem i znawcą szczurów jest dr. Kuba Kliszcz. Bardzo go polecam!!!
_________________
Borsuk
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 14:13   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Borsuk, wiemy ;)
Tylko te niemiłosierne kolejki :(
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 01, 2011 10:53   

Musze pochwalić Ogonek, byłam w piątek i za 6 zdjęć rtg na dwóch kliszach, zestaw leków dla 5 szczurów i konsultacje zapłaciłam 120 zł. Spodziewałam się o wiele więcej. Poza tym miałam szczęście i byli dr Wojtyś i dr Kliszcz i razem debatowali nad moimi śmierdzielami. Byłam zachwycona, także ich podejściem do pacjentów i klienta. :)
Chłopaki zostały osłuchane i obejrzane w transporterze, przy robieniu rtg dr Kliszcz chyba osiągną jakieś mistrzostwo, bo przy Antosiu obyło się bez wziewki. :shock:

A ponieważ dr Jałonicka-Rzepka przeniosła się do Medicavetu, będę stałą klientką Ogonka.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 01, 2011 12:04   

Viss, Ogonek też planuje zmianę cennika (jest o tym info w aktualnościach), nie piszę tego jako negatywu (bo według mnie weci muszą też coś zarabiać), ale piszę żeby potem nie było narzekania ;)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 01, 2011 12:06   

Narzekanie zawsze będzie. :D O zmianie wiem, dziękuję. Nie liczę na bóg wie co, byle było rozsądnie.
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 09:52   

W Ogonku prowadzona jest akcja badań USG za 5 zł.
http://www.ogonek.waw.pl/...adania-usg.html

A przy okazji chcę bardzo polecić dr Agatę Godlewską jak i dr Agnieszkę Wdowiarską. Obie są przemiłe, mają cudowne podejście do zwierzaczków ale przede wszystkim doskonale wiedzą co robią, z moich obserwacji wynika, że nie ustępują wiedzą i umiejętnościami dr Wojtyś czy Kliszczowi. Szczególnie dr Agata, ze względu na większe doświadczenie od dr Agnieszki.
Ostatnio zmieniony przez Viss Pon Paź 10, 2011 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 11:33   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


o super :DD może sama sobie zrobię :rotfl:
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 13:26   

Off-Topic:
Bel, taką malutką głowicą to chyba tylko ucho ci zultrasonografują. :lol:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 18:36   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Od 1 lipca (a niektóre już od teraz) w Ogonkowym grafiku wprowadzone zostaną zmiany.
Powinna się usprawnić obsługa Klientów i małych pacjentów w weekendy, ponieważ zmienione zostaną godziny otwarcia lecznicy z 10.30 - 12.30 na 10.00 - 15.00 i w tym czasie będzie przyjmowało dwóch lekarzy i technik :mrgreen:
http://www.ogonek.waw.pl/...cia-ogonka.html
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 18:41   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Wreszcie:) Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, i wiele innych też;)
Chociaż mam nadzieję, że nie będę musiala korzystać:D
_________________
think big, start small
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12