Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Karena
Pon Paź 21, 2013 18:53
XII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu
Autor Wiadomość
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 20:52   XII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Niezwykle miło mi ogłosić, że i w tym roku SHSRP zostało zaproszone do zorganizowania Wystawy Szczurów Rasowych we Wrocławiu na Targach Zoo-Botanica 2010.

Wystawa będzie trwała przez dwa dni - sobota i niedziela - 11-12.09.2010. Obecność wystawców jest obowiązkowa od soboty - najpewniej godzina 10 - do niedzieli minimalnie do godziny 14, wystawa będzie trwała do godziny 18. Istnieje możliwość wcześniejszego opuszczenia terenu wystawy ze względu na ważny powód.

Miejsce wystawy: Hala Stulecia, Wrocław, ul. Wystawowa 1

Zgłoszenia przyjmujemy od DZIŚ do 10 sierpnia 2010
Proszę je nadsyłać na maila: wystawashsrp@gmail.com z tytułem "Wrocław 2010"

Opłaty oraz wszystkie potrzebne dokumenty do pobrania tutaj: http://www.shsrp.yoyo.pl/dok.htm
(wniosek o rodowód - jeżeli szczur jeszcze nie posiada, zgłoszenie, zaświadczenie wet.)
Regulamin wystawy szczurów rasowych: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?t=271

Cytat:
5. Na wystawy organizowane przez SHSRP mogą być zgłaszane i przyjmowane szczury zarejestrowane w SHSRP lub w uznanych przez SHSRP innych zagranicznych organizacjach. Szczury nie zarejestrowane mają warunkowe prawo uczestnictwa, zostają ocenione przez sędziego, jednak nie biorą udziału w konkursach, nie mogą też otrzymać nominacji do championatu.
5a. Przez szczury niezarejestrowane mające prawo uczestnictwa rozumie się szczury mające nieznanych przodków, pochodzące z działających prawnie źródeł (np. sklepy zoologiczne), a także przypadkowych, niezaplanowanych miotów . Nie mają możliwości brania udziału w wystawach SHSRP szczury zakupione lub uzyskane z hodowli karmowych, nie działających legalnie hodowli szczurów, a także z celowych miotów domowych. Zapisu tego nie stosuje się do szczurów, które zostały wpisane do WKR

[...]

7. W wystawach i pokazach uczestniczyć mogą tylko szczury zdrowe, posiadające zaświadczenia od lekarza weterynarii z datą nie starszą niż dwa dni przed wystawą. Szczury chore, kalekie, szczurzyce będące w widocznej ciąży nie mogą uczestniczyć w wystawach. W przypadku, gdy właściciel nie zastosuje się do tego przepisu, sędzia powinien wyprosić z wystawy lub pokazu wystawcę wraz ze wszystkimi jego zwierzętami.




Serdecznie zapraszamy nie tylko wystawców, ale także jako zwiedzających wszystkich Szczurmaniaków


Cytat:
Szczury na wystawę mają:
- być wykąpane
- mieć przycięte pazurki [kiedy szczur będzie drapał ciachnięte mu zostaną punkty za zachowanie - dbajmy o cudowne łapki naszych Sędziów ;) ]
- być odrobaczone i posiadać ważne zaświadczenie weterynaryjne [wystawione nie wcześniej jak 3 dni przed wystawą].

Wystawca przy sobie musi mieć:
- zgłoszenie na wystawę
- dowód wpłaty [oczywiście z opłaty za udział w wystawie] - radzę nie zapomnieć, bo nie wpuszczę na wystawę
- rodowody - bądź wydrukowane wnioski o rodowód [a wnioski składacie do mnie DO 20. sierpnia]
- niepełnoletni - zgodę rodzica


Wystawa odbywa się dzięki uprzejmości firmy „Agencja Reklamowa Wigor” z siedzibą we Wrocławiu - organizatora Targów Zoo-Botanica.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 20:57   
   Zwierzątka: kot


ale sie zmówiliście :D
ja chyba bede :D
_________________
mam kota.
 
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 21:02   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Jak przez jakiś czas wystaw nie było, tak teraz są trzy po sobie :P

Ale na tej to ja muszę być obowiązkowo :mrgreen:
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 21:08   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Nakota napisał/a:
Jak przez jakiś czas wystaw nie było, tak teraz są trzy po sobie
oj marudzicie - przynajmniej dwa różne krańce Polski (przynajmniej Olsztyn i Wrocław), coby różnych szczuromaniaków zadowolić ;)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 21:16   

Są po sobie, bo się letni okres zaczął, w zeszłym roku było tak samo. nie wiem co w tym niezwykłego, ja np. w jesieni (takiej późnej) czy zimie nie jechałabym na wystawę np. do Wrocławia, nawet nad Krakowem bym się zastanawiała.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 21:21   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Ja nie marudzę. Wbrew pozorom bardzo mnie to cieszy :)

Azi, będziesz potrzebować jakiejś pomocy z wystawą?
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 21:25   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Nakota, każda pomoc się przyda :)

Poszukiwałabym osoby uzdolnionej plastycznie tudzież manualnie, która zrobiłaby plakat na tę wystawę :)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 02, 2010 21:40   

Suuuper, bo strasznie za wami tęsknię. :mrgreen:
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 21:47   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Azi napisał/a:
szukiwałabym osoby uzdolnionej plastycznie tudzież manualnie, która zrobiłaby plakat na tę wystawę :)

Ja mogę spróbować jakiś zrobić, choć nie obiecuję, że będzie dziełem sztuki :P
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 21:47   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


no to i tu będziemy ;)
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 00:55   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


No to tu to będę na 100% z całą trójką, choćbym miała mieć jakiś egzamin w poniedziałek :twisted:
 
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 01:12   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


No to powiedzmy, że się piszę, jeśli zdrowie Drei dopisze :D

Cytat:
Poszukiwałabym osoby uzdolnionej plastycznie tudzież manualnie, która zrobiłaby plakat na tę wystawę

mogłabym pogadać na ten temat i pokombinować coś ;) Nie wiem tylko, czy lepiej tradycyjnie, czy na komputerze (druga opcja znając życie wyjdzie nieco słitaśnie).
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
pixel 


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 231
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 02:00   

Idziemy do spiża? :D
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 09:06   

i ja się pojawię :)
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
gratis 
kafelkarz piekieł



Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 2365
Skąd: Jaworzno/Warszawa
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 13:24   
   Zwierzątka: Voldemort, Ion


Mój Wrocław, mój ukochany Wrocław! :mrgreen: :serducho:
_________________
Voldemort VR, Avada Kedavra HF [u AD&A] Ion Inari IL; Ą-Wu-Trumpek (Sunny) WWW
w Szeregach za TM: Hemingway 12.2007-12.10.2009; Matrix RT 7.01.2008-12.11.2009; Bizou11.2007-8.12.2009; Rafiki 30.01.2008-01.04.2010 ; Faun HF 19/20.08.2008-10.04.2010; Gryf HF 19/20.2008-07.02.2011; Captain SR 28.02.2010-08.08.2011; Figo 21.10.2009-25.09.2011; Avi; Saurac BM 11.09.2009-13.10.2011; Efuselm BM 23.06.2009-14.01.2012; Manolito BM 13.09.2009-07.03.2012; Fiona Be 23.04.2010-03.07.2012; Leto TZ 03.07.2009-04.07.2012; Qashmere Qimi EM 16.02.2010-11.09.2012; Cinteotl SR 28.02.2010-05.12.2012
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 13