Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mmarcioszka
Sob Lis 02, 2013 01:46
Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie - Projekt/Propozycja
Autor Wiadomość
Berbelucha 


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 13
Skąd: Wrocław / Warszawa
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 16:23   Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie - Projekt/Propozycja

Witam wszystkich zainteresowanych,

zaobserwowałem, że wystawy w Warszawie to niestety rzadkość. Dlatego wychodzę z inicjatywą i kilkoma pomysłami co do zorganizowania wystawy w stolicy.

Zacznijmy od znanych mi problemów.
Z rozmów z Azi dowiedziałem się, że problemy są głównie finansowe (wynajem miejsca, opłacenie sanepidu, ppoz, inspekcji weterynaryjnej, itp.). Drugim problemem jest to, że podobno "nie lubimy" się z kotami warszawskimi, z którymi to zazwyczaj organizowane są wystawy.

I tu moje przemyślenia.
Pierwszym krokiem ku zorganizowaniu wystawy powinno być wystawienie delegacji, która odwiedzi burmistrzów poszczególnych dzielnic Wawy, z odpowiednio motywującą przemową dotyczącą nietypowego projektu promocji dzielnicy, z prośbą o patronat i wsparcie finansowe.

Drugi krok powinien obejmować wszelkie instytucje powiązane ze zwierzakami poczynając od Ministerstwa Środowiska. Mając decyzję burmistrza o patronacie można użyć tego jako atutu w rozmowach.

Trzeci krok to wszelkie instytucje medialne: radio, telewizja, internet.

Podstawą tego wszystkiego oczywiście jest przygotowanie dobrego biznesplanu uwzględniającego przychód ze źródeł dodatkowych taki jak bilety, kwoty zapisowe, reklamy.

Wszelkie dodatkowe pomysły i sugestie mile widziane. Konstruktywna krytyka również.
Natomiast osoby chcące napisać "a kto pójdzie?", "a kto sie tym wszystkim zajmie?" niech sobie od razu odpuszczą :P możecie natomiast zmienić formę tego typu pytań na: "JA CHĘTNIE POMOGĘ!" :)

//EDIT:

Dobre zorganizowanie tego typu przedsięwzięcia pozwoliłoby nam na ustalenie corocznych, stałych wystaw pod dobrym patronatem :)
_________________
Shin Gi Tai - Duch, Technika, Ciało
Doskonalenie się, podstawą dobrego humoru :)
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 16:32   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Berbelucha, jakby coś, to niedawno Oleczka rzuciła pomysł, że możnaby zorganizować gryzoniową wystawę (myszki, szczurki, świnki) pod patronatem Gryzolandu.
Więc zapewne razem z nią coś powinno się udać zorganizować.
W sumie same szczury, to rzeczywiście mogłyby być nieopłacalne.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Sysa 



Dołączyła: 31 Gru 2009
Posty: 1940
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 18:25   
   Zwierzątka: 3 nimfy


Może by się do tego włączyły z pomoca organizacje prozwierzęce typu Viva czy Empatia? W końcu wystawie po częsci przyświecałby wspólny dla wszystkich cel - edukacja ludzi, zachęcanie do przyjaznego spojrzenia na zwierzęta, pokazywanie jak wygladają zwierzaki które żyja w dobrych warunkach itp. itd... A ludzie, którzy tam "pracują" mają już wprawę w organizacji różnych imprez typu konferencja, pokaz itp... Może nawet wnieśliby jakieś fajne nowe pomysły?
_________________
Ze mną Idzia (07.07.09r.-23.11.10r.), Laura (07.07.09r.-02.11.12r.), Beza (07.07.09r.-13.04.11r.), Bąbel (14.02.10r.-23.04.12r.), Essie (19.04.10r.-07.05.12), Fibi (24.05.10r.-12.06.12), Ofca (30.05.10r.-04.06.13)
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 19:29   

Berbelucha napisał/a:
wszelkie instytucje powiązane ze zwierzakami poczynając od Ministerstwa Środowiska.
Spalone. Raz, że MŚ nie dofinansowuje takich imprez, może co najwyżej objąć patronat, ale raczej nad większą imprezą. Dwa, że zwierzętami domowymi zajmuje się chyba Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 16:58   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


ja w razie czego mogę się jakoś włączyć do pomocy :mrgreen:
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 23:28   

quagmire napisał/a:
niedawno Oleczka rzuciła pomysł, że możnaby zorganizować gryzoniową wystawę (myszki, szczurki, świnki) pod patronatem Gryzolandu.
jak zrobiłyśmy z Oleczką szczurzy pokaz to mucha nie siadła. Co z tego, że 90% to byli moi chłopcy. :lol: teraz mam ich tylu, że możemy zrobić wystawę. :rotfl:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 23:38   

I ja również :)
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 23:43   

Oli, oprócz Twoich chłopców były jeszcze cztery szczury :lol: teraz masz ich tylu, że możesz być jedynym wystawcą, a i tak nie będzie źle
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 23:46   

Magnes, tylko z kategoriami mogłoby być kiepsko, bo tylko rex i standard, na velveta mam już za mało. :lol:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13