Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:33
Miot F SunRat's - rezerwacje str. 11
Autor Wiadomość
marlena85 



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 602
Skąd: Mińsk Maz./Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 09:29   

cudowne paróweczki :mrgreen: takie wiercidupki

:kciuki: cały czas trzymane, chociaż trudno pisać na klawiaturze i jednocześnie trzymać kciuki :wink:
_________________
[*] Gabi, Zorka, Azumi, Quanti Novell z Emerald Moon, Maruna Jukka z SunRat's, Miss Tili, Nafta Linea of Anahata [*]
 
 
     
mrófka 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 1837
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 10:14   
   Zwierzątka: Kiki pan kot i 10 x <:3)~


jak na taką ilość to naprawdę są tłuściutkie :) śliczności :serducho: ja też jeszcze kciuki potrzymam co by dalej tak zdrowo rosły i miały pełne brzuszki :kciuki:
_________________
Ze mną: Magnolia, Fantazja, Grimma, Jadzia, Opal i Oksydroma, Adela SunRat's, Bethy of Caramelka i Iczka Kunia Iryczka <3
Za tęczą: Rudi, Tynia, Fiśka, Kropka ( ? 08.09-23.01.10) [*], Lola (? - 15.10.10) [*], Fela (? - 04.11.10) [*], Primera of Anahata (28.01.10 - 25.03.11) [*],
Ifryt (? - 18.02.12) [*], Quentipha EM (16.02.10 - 30.04.12)[*], Sotera of Anahata (07.04.10 - 16.05.12) [*], Lavenda ( 19.02.10 - 23.07.12 ) [*], Lucynka ( 05.10 - 19.08.12 ) [*], Euforia ( 19.04.10 - 02.10.12
[*]




"Czasem bywa, że jeszcze przed śniadaniem wierzę w sześć absolutnie niemożliwych rzeczy"
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 10:34   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


No to po jednym do każdego cycusia - teraz już muszą tak zostać :kciuki: :kciuki: :kciuki:
A za Rozi specjalne kciuki :kciuki:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
Ostatnio zmieniony przez quagmire Śro Maj 26, 2010 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vedzion 



Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 578
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 10:35   
   Zwierzątka: Vinio Wilk, Kocia Lusia, Kitka , Mikuś oraz 9 ogonków.


Kolejny maluszek odszedł do wujka Kiwania. ;( ['] Dla małego aniołka na drogę.

:kciuki: Kciuki za resztę. Aby wszystko było dobrze, żeby rosły zdrowo i miały pełne brzuszki. :serducho:
Kciuki też za Rozi, żeby była zdrowa i szczęśliwa z taką gromadką. :kciuki: :serducho:
_________________
Vinio, Lusia, Kitka, Kocia Mama i Mikuś, Aza, Cezar, Mycha, Blinio, Blanio, Cookie oraz synkowie Elmika : Frodo, Frotek, Fryderyk, Filuś i Feluś a także Gucio, Iktorn i Ildefix - najsłodsze Szczuraski pod słońcem.
Elsik (przesłodki Kiwanio), Elfik, El Diablo (Mój Dziabunio) i Elmik Szelmik oraz Franio - Kiwaczek w rozmiarze 5XL- za Tęczowym Mostem na zielonej łące i na zawsze w moim sercu.
 
     
Sysa 



Dołączyła: 31 Gru 2009
Posty: 1940
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 12:12   
   Zwierzątka: 3 nimfy


Trzymamy kciuki za Rozi i resztę klusek :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
Ze mną Idzia (07.07.09r.-23.11.10r.), Laura (07.07.09r.-02.11.12r.), Beza (07.07.09r.-13.04.11r.), Bąbel (14.02.10r.-23.04.12r.), Essie (19.04.10r.-07.05.12), Fibi (24.05.10r.-12.06.12), Ofca (30.05.10r.-04.06.13)
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 13:34   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


emileczka, dajecie jej trochę parafiny? jak nie to wg mnie możecie dodać kilka kropelek do danio. ona się nie wchłania, a daje poślizg w układzie pokarmowym.

[*] dla kluseczki.
śliczne te małe foczki.. kurcze, strasznie za tym tęsknię. odchowywanie miotu to było wspaniałe uczucie..
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 14:48   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


I nasze wsparcie w kciukamiu jest.

Dla kluseczki (*)
A reszta już zostaje :kciuki:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 15:37   

No pewnie, że reszta zostaje obowiązkowo.. :kciuki: :kciuki:

A ja zapytam przez ciekawość bo nie wiem jak to jest w takich sprawach. Po jakim czasie będzie można określić płeć kluseczek??
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 15:42   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


LalaAla, można określić od razu. Zależy od tego, czy samica pozwala wyjmować młode.
Rozi raczej pozwala :wink:
Ale ze względu na to, że takie małe klusiątka nie wszystkie przeżywają, to pewnie informacja odnośnie płci pojawi się dopiero po pewnym czasie.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
emileczka 
miłość



Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 2058
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 16:14   
   Zwierzątka: 3 panienki


LalaAla, dzisiaj podejrzeliśmy płeć maluszków prawdopodobnie jest pół na pół, czekaj cierpliwie do rezerwacji, bo nie wiadomo czy każdemu będzie odpowiadała odmiana kolorystyczna, albo czy ktoś się nie wycofa :wink:
_________________
Z nami: Tortilka B, Pepita SR, Tortilla SR

W Zielonym Ogrodzie: Salma ['], Tosia SR ['], Solanna SR ['], Ulęgałka B ['], Szarlotka B ['], Dynia SR ['], Biedronka SR ['], Wicia SR ['], Hiacynta of NL ['], Bucca SR ['], Beren SR ['], Gera SR ['], Kundzia SR ['], Elizabeth SR ['], Nuka HF ['], Bilimbi SR, Truskawka SR ['], Fifa SR ['], Igiełka SR ['], Ironia SR ['], Goplana SR ['], Keiko Beris ['], Gerthruda A ['], Trufla EM ['], Elipsa SR ['], Rozi EM ['], Balbinka SR ['], Nostalgia EM ['], Rajka EM ['], Lusi EM ['], Jadźka ['], Opal RT ['], FraniaZ ['], Idril z TM ['], FraniaC ['], Dolly HF ['], Adela ['], Łacia ['], Ozzy RT ['], Bombel [']
 
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 16:48   

Rany ale stres!!!! Z tego co mówiłas, żebyśmy dostali nasze kluski to musi być 8 dziewczyn.. Ale się będę stresować !!!! :kciuki: :kciuki:
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 16:50   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


LalaAla, spokojnie.. ziółka sobie zrób bo jeszcze kupa czasu została :P ;) będzie dobrze :kciuki: :kciuki: :kciuki:
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 16:54   

believe_86 napisał/a:
LalaAla, spokojnie.. ziółka sobie zrób bo jeszcze kupa czasu została :P ;) będzie dobrze :kciuki: :kciuki: :kciuki:


Wiem, wiem ale wiesz sama jak to jest ;) Klatka juz gotowa cała, wypucowana na wysoki połysk, wszelkie gadżety zakupione i już się nie możemy doczekać ;)
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 16:58   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


LalaAla, nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale jeśli nie starczy maluchów, będziesz miała pierwszeństwo przy miocie G.
emileczka napisał/a:
Rezerwacje dopiero gdy urodzą Rozi (miot F SR) i Rediviva (miot I SR).
Pierwszeństwo w wyborze malucha będą miały osoby dla których nie wystarczy maluchów z powyższych miotów.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 17:46   

No właśnie nie za bardzo bo mi zależy na dumboskach :( Nie ma sie co stresować, poczekam ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 13