Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Śro Maj 02, 2012 10:13
Sklepy zoologiczne godne polecenia
Autor Wiadomość
S89 



Dołączyła: 23 Lip 2011
Posty: 0
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Sie 13, 2011 20:06   
   Zwierzątka: szczur, kot


Wiewiora napisał/a:
ja w Bydgoszczy kupuję przy ul. 3 maja (taki dwupiętrowy).

ZOO MARKET. Ja mam kontakt z Inter zoo, więc jakby ktoś oczekiwał jakiejś karmy/ściółki to piszcie na PW.
_________________
Ogonek do ogonka no i mamy już dwa słonka.
 
     
Karmell 
For Paradise.



Dołączyła: 11 Wrz 2011
Posty: 117
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Wrz 14, 2011 21:06   
   Zwierzątka: Szczury, pies


Jeśli chodzi o Poznań to ja polecam sklep zoo na Dąbrowskiego niedaleko Kościelnej. Są tam zwierzaki, ale porozdzielane płciami, zawsze mają czysto w akwarium (no troszkę za małe, ale miały tam jakieś 'zabawki') i zawsze mają jedzenie w miskach itd. ;p
_________________

"Jeśli żałując własnego życia, bojąc się odnieść rany zaprzestajesz poszukiwań to fakt, że w ogóle żyjesz, traci wszelki sens."
Moje maleństwa <3 )~~
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Wrz 14, 2011 21:08   
   Zwierzątka: szczurze damy


Karmell, mieszkam 7min pieszo od tego sklepu a nigdy tam nie trafiłam, jutro się przejdę :D dzięki za cynk
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Karmell 
For Paradise.



Dołączyła: 11 Wrz 2011
Posty: 117
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Wrz 14, 2011 21:21   
   Zwierzątka: Szczury, pies


Prosz :D
Stamtąd miałam królika, świnkę morską itd i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakieś zwierze okazało się chore czy coś :)
_________________

"Jeśli żałując własnego życia, bojąc się odnieść rany zaprzestajesz poszukiwań to fakt, że w ogóle żyjesz, traci wszelki sens."
Moje maleństwa <3 )~~
Ostatnio zmieniony przez EpKee Śro Wrz 14, 2011 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Wrz 14, 2011 21:22   
   Zwierzątka: szczurze damy


Off-Topic:
Karmell, jestem przeciwniczką kupowania zwierząt z zoologa ale na asortyment zerknę chętnie
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Asmena 
alv



Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 594
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Wrz 14, 2011 21:25   

Ja jeszcze rok temu wchodziłam do zoologów, ale teraz omijam je szerokim łukiem ;) Nie chcę patrzeć na zwierzęta, które w takowych sklepach sprzedają, a ceny karm i akcesoriów mają taką przebitkę, że bardziej opłaca się płacić za przesyłkę w sklepach internetowych...
_________________
Ze mną: Chiki, Ama, Yoru, Bambi, Latte
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya, Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Hagu, Sukui, Arai
 
 
     
Iskrunia 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 331
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 07:47   
   Zwierzątka: 3 ogoniastych panów


ZOOMARKET owszem ma duży wybór karm itd,ale mam potężne ALE do nich za utrzymywanie zwierząt,kiedyś zwróciłąm uwagę gostkowi który tam króluje że szczury nie mają wody ani żarła,że około 3 miesięczne samice są zapładniane przez samce i w ogóle nie oddzielane.Żyją w akwa po kilkanaście sztuk,ostatnio w takim akwa naliczyłam chyba z 20 ciurów w tym 3 matki karmiące oseski po których reszta łaziła.Więc jednym słowem NIE POLECAM ze względu na warunki.
INTER ZOO jest spoko,pracował tam kiedyś mój kumpel ,żarło mają spoko,ściółka też,gostek od gryzoni ma wiedzę ale nie powalającą.
Barsdzo polecam sklep na Dworcowej 60, to sklep kumpla który na gryzoniach zna się trochę lepiej od ludzi w innych sklepach.Mankamentem jest to u niego że jeszcze nie rozkręcił na tyle biznesu by mieć karmy które ludzie kupują dla ciurów.Mówił że będą ale jeszcze nie tereaz.Ciekawostką jest u niego to że kilka dni w tyg. robi pogadanki w sklepie dla dzieci ze szkół podstawowych nt. zwierząt.Poza tym ma otwarty sklep pół h wcześniej od innych i pół h dłużej.Asortyment ma gadzi,psi, koci,gryzoniowy.Gryzonie mają porządek,porozdzielane płciami,nie jest ich za wiele.Na gadach się nie znam ale chyba mają pełen wypas , no i te pająki brrr .POLECAM
 
     
S89 



Dołączyła: 23 Lip 2011
Posty: 0
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 12:20   
   Zwierzątka: szczur, kot


Iskrunia napisał/a:
INTER ZOO jest spoko,pracował tam kiedyś mój kumpel ,żarło mają spoko,ściółka też,gostek od gryzoni ma wiedzę ale nie powalającą.


Znam osobiście faceta, który teraz pracuje na stanowisku gryzoni. Może i nie ma 100% wiedzy, ale stara się bardziej niż ktokolwiek w tamtym sklepie ;) To trzeba przyznać.

Dobrze wiedzieć, że jest nowy sklep ;P Dzięki za cynk Iskruniu.
_________________
Ogonek do ogonka no i mamy już dwa słonka.
 
     
dusia 



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 115
Skąd: Żory/Opole
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 12:38   
   Zwierzątka: Szczur


chyba nie ma tu nikogo z mojej mieściny, ale napiszę:

Miasto - żory k. rybnika
Nazwa - ZooPersik
Adres - ul. Garncarska (śródmieście, naprzeciw kościoła)
Zwierzęta (tak/nie) - przez pierwsze tygodnie nie, potem widziałam myszoskoczki 2-3 w klatce i w drugiej chomiki, ackzolwiek sklep skupia się głównie na karmach/odżywkach (głównie dla psow i kotów, bo hodowlą kotów rasowych się włascicielka zajmuje), wyposażeniu.
Uwagi/uzasadnienie - duży wybór karm/żwirku/odzywek, bardzo miła obsługa i przede wszystkim - znająca się na zwierzętach, potrafiaca doradzić najlepszych rozwiązań, jak na razie sklep raczkuje, wiec wszystkiego nie ma, ale pani zbiera listę o co ludzie pytają i szuka najtańszych rozwiązań (miała zamówić mi VL ale w jednej hurtowi ceny były "niesatysfakcjonujące dla klienta" więc szuka innej), wielki plus - mają ściółkę chipsi czego nie znalażlam w żadnym innym w cenie zaledwie 2zł droższej niż na zooplusie (raz zapytałam i teraz ją zamawia) do wyboru do koloru rózne opcje zapachowe, pełna gama produktow Herbal Pets, z karm na razie patrzałam na Vitacraft i cenowo taniej niz w innych zoologicznych. No i chyba na tyle, może ktoś kiedyś do Żor zabłądzi ;)


edit @down - no to się cieszę że pomogłam :)
Ostatnio zmieniony przez dusia Czw Wrz 15, 2011 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Tygrys 



Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 1133
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 12:58   
   Zwierzątka: Maniek - kocie diablę ;-)


dusia, szukałam w mojej okolicy dobrego sklepu, bo w Jastrzębiu nic mnie nie satysfakcjonuje. Wybiorę się przy okazji do Żor, dzięki :)
A ja skupiam sie teraz na rzeczach dla kociaka więc trafiony :P
_________________
Za TM: ogoniaste - Andrzej ['], Norris['], Speedy ['], Chuck['], Reynevan ['], Effendi Rat's Troop ['], Samson['], Hodari ['], Remi ['], Smirnoff Rat's Troop[']
Tofik - pierwszy mój osobisty pies [']
 
 
     
Iskrunia 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 331
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 13:10   
   Zwierzątka: 3 ogoniastych panów


S89 tak masz rację ten koleś z inter jest całkiem spoko,można z nim pogadać tylko drażni mnie w nij jedno że jeżeli ja przychodzę i chyba trochę więcej wiem nt ciurów to on tak dziwnie ze mną rozmawia,czuje się tak jakbym go obrażała moją wiedzą :) :) ale to może tylko moje odczucie,ogólnie owszem INTER jest spoko i ceny karm mają świetne,tańsze niż np w ZOO MARKECIE :)
 
     
Wiewiora 



Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 323
Skąd: Bydgoszcz/Cieszyn
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 13:26   
   Zwierzątka: dwa psy,dwie szynszyle, dziesięć <:3 )~ i świniol


Iskrunia, też mi się nie podobają warunki w Zoo Markecie, raz im zwróciłam uwagę jak w klatce siedziała szczurza matka z młodymi i parę młodych wyglądało jakby nie żyło. jeszcze tam były jakby dwa mioty-starszy i młodszy. ale tam mają duży wybór karm, ja w Bydgoszczy nie jestem za długo i nie mam obczajonych tak dobrze sklepów, a tu mają tą karmę co kupuje...co do sklepu na dworcowej widziałam że się otworzył, ale był wtedy zamknięty.jakoś pójdę się tam z ciekawości popatrzeć :)
_________________
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

George Bernard Shaw

Elmo, Syriusz, Acair Abraxas, Ksawery Abraxas, Hipolit SunRat's
za TM: Tofik, Dyzio Marzyciel, Gratis, Wirek, Diabeł, Coś [']
 
 
     
martusia 



Dołączyła: 07 Wrz 2011
Posty: 84
Skąd: dolny śląsk
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 13:48   
   Zwierzątka: koty psy szczury i królik


U mnie w mieście jest taki zoologiczny, gdzie nie sprzedaje się zwierząt .
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10460
 
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 21:27   

Chciałam polecić sklep http://www.4lapy.home.pl/ znajdujący się na osiedlu Botanik w Lublinie. To mały sklepik nie sprzedający zwierząt, pracują w nim ludzie, z których część kiedyś pracowała w schronisku na Metalurgicznej. Tzw rodzinny interes ze świetnym, racjonalnym podejściem do zwierząt, sprowadzą wszystko na zamówienie, plus od 30zł w górę dowóz zakupów do domu jest gratis.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
wojsza 



Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 312
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 14:09   

martusia napisał/a:
U mnie w mieście jest taki zoologiczny, gdzie nie sprzedaje się zwierząt .


To byłaby ciekawa koncepcja zoologa który zamiast zwierząt w sklepie ma kontakty na przykład z hodowlami zrzeszonymi i organizują zwierzątka jak ktoś chciałby kupić hmm...
_________________
Mea Culpa.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 13