Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Śro Maj 02, 2012 10:13
Sklepy zoologiczne godne polecenia
Autor Wiadomość
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 13, 2009 08:12   

Wroclaw

KAKADU- Krzywoustego kolo CH Korona

Zwierzeta: tak
Zalety: sklep jest ogromny (najwiekszy jaki widzialam), samoobslugowy i ma najwiekszy wybor karm i smakolykow dla gryzoni (cale dwa wielkie regaly), maja takze duzo wymyslnych klatek, co do zwierzat to nie jestem pewna czy sa rozdzielone plciami, ale obsluga bardzo mila i rzeczowa.

FILEMON- pl. Grunwaldzki, Pasaz Grunwaldzki ostatnie pietro.
Zwierzeta: tak
Zalety: podoba mi sie u nich glownie, ze gady maja wielgachne akwaria z calym osprzetem i, ze zwierzaki (glownie szczurki) oddzielone sa plciami i wszystko klarownie jest napisane- maja domek, dostep ciagle do wody i nie sa bardzo plochliwe. Swinki morskie i kroliki maja swoj wybieg z domkiem :) , w tym sklepie caly regal poswiecony jest ziolom oraz innym dziwnym smakolykom dla gryzoni (niestety sa b drogie)...
 
     
Szczurski 



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 21:47   
   Zwierzątka: szczur,kot,pies,


A zna ktos jakis dobry zoolog w Gdansku i na obrzezach ? (oby... :kciuki: )
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 21:48   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Szczurski, szczurów nie kupujemy w sklepach a dobry wybór żarełka jest w CH Osowa i w Madisonie.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 23:22   

Layla napisał/a:
CH Osowa

Jak dla mnie to tam są dwie karmy które są lepsze niz vitapol .. a reszta.. no cóż.. jak dla mnie wybór kiepski.. chyba już lepszy jest w Okazie w Gdansku Wrzeszczu.. i w Galerii Bałtyckiej..
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 06:50   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


To musiałam trafić na dobry dzień ;) Ja zazwyczaj zakupy robię w Bałtyckiej, ale nie poraża aż tak wyborem. W Madisonie lepiej.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Czw Sty 15, 2009 16:48   

To ja jeszcze dodam, że KAKADU w warszawskiej Arkadii też robi bardzo dobre wrażenie szczury oddzielone płciami, jest informacja że zwierzaki karmione są karmą Versele-Laga, są ulotki o szczurach, chomikach itd., plus wisi informacja, że nie sprzedają zwierząt osobom<18 lat bez osoby dorosłej. Plus miła obsługa (udzielają dużo informacji) i boskie klatki.

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 19:11 ]
Ostatnio w Kakadu byłam świadkiem sytuacji, jak kobieta pytała się, co ma zrobić, bo jej szynszyla wybiera tylko kilka rzeczy z vitapolu, a resztę zostawia. Pani ze sklepu najpierw delikatnie tłumaczyła, że to może dlatego, że zwierzak bierze to, co słodkie a ziarno zostawia, a potem już otwarcie powiedziała, że vitapol to fatalna karma, przeczytała kobiecie skład ("produkty piekarnicze", kilkadziesiąt procent to ziarno) i powiedziała, że naprawde nie dawałaby tego zwierzakowi. Zamiast tego poleciła VL.
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
misperelka 


Dołączyła: 21 Maj 2009
Posty: 0
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 14:18   Olsztyn sklep zoologiczny w CH real
   Zwierzątka: świnka, chomiki, szczurek


Fachowa obsługa, sprzedawcy przejmują się losem zwierząt i przygarniają porzucone zwierzaki. sama byłam świadkiem jak sprzedawczyni przygarneła okaleczone przez małe dziecko króliczki "bo Pani nie mogła sobie z nimi poradzić". :cry: to smutne.
Pełne miski i woda z witaminkami, zawsze czysto i swieżo. duży wybór karm i przystępne ceny.Polecam ten sklepik.
 
     
karola 



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 1236
Skąd: zza zachodniej granicy
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 14:46   
   Zwierzątka: szesnaście szczurzych łapek i cztery psie


OPOLE

"Skalar"
ul. Ozimska 46 (róg ul. Dubois)

zwierząt nie ma :usmiech:

- Duży wybór karm (Vitakraft, Versele Laga, Tropifit, Herbal Farm) + ogromny asortyment JR Farm
- Dobre ceny (w karmach różnice ok. 1zł na paczce, ale np. transporter trixie, taki duży: 35zł podczas gdy w innym sklepie 49zł :shock: )
- Możliwość sprowadzenia karmy/ściółki/transportera/domku itp na zamówienie (wiem, bo dla mnie sprowadzali trociny chipsi, a potem dodali na stałe do asortymentu :jezor: )
 
 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 13:38   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Off-Topic:
to ten sklep KAKADU to istny raj,oby więcej takich było :roll:
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 14:14   

Off-Topic:
Martek, bo ja nie zrozumiałam, czy to miała być ironia w stosunku do mojej wypowiedzi? Bo w kakadu trzymają zwierzęta, więc chyba nikt, nie uzna że to "raj",ale fakt, że sprzedawcy choć trochę znają się na zwierzakach, dają im dobrej jakości karmę i ściółkę i wyjmują, żeby miały kontakt z człowiekiem podnosi na duchu, że to przynajmniej nie kolejna mordownia. Myślę, że można tam kupować np. karmę, bez troski o to że wspiera się sklep maltretujący zwierzęta.
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 14:46   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Off-Topic:
Niamey,nie nie była to ironia, sam fakt,że choćby zwierzaki są rozdzielone płciami to już powiedzmy "raj",bo to należy niestety do rzadkości,no i warunki choćby jakie opisujecie.Dlatego napisałam oby więcej takich sklepów było,gdzie zwierzaki są bynajmniej godnie trzymane.No i ten zakaz ,że poniżej 18 nie sprzedają też jest super,bo wiele razy szukałam domków taki zwierzakom,gdzie kupiło dziecko zwierzaka w zoologu z myślą może aa się zgodzi...a gorzej było kiedy mama kategorycznie zgodzić się nie chciała(w ten sposób za małolata moja koleżanka wypuściła 2 chomiki na wolność,bo tak jej mama podpowiedziała :shock:
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 17:06   

Off-Topic:
chyba nie w każdym kakadu tak jest, ale akurat jak w tym konkretnym byłam, to widziałam takie pozytywne sygnały i też mnie to bardzo cieszy :D I nie potrafię zrozumieć głupoty rodziców, którzy żeby udowodnić swoją rodzicielską władzę, każą zwierzaka wypuścić.. :?
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
adrian 



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 34
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 20:50   
   Zwierzątka: Rhinoceros


karola napisał/a:
OPOLE

"Skalar"
ul. Ozimska 46 (róg ul. Dubois)

zwierząt nie ma :usmiech:

- Duży wybór karm (Vitakraft, Versele Laga, Tropifit, Herbal Farm) + ogromny asortyment JR Farm
- Dobre ceny (w karmach różnice ok. 1zł na paczce, ale np. transporter trixie, taki duży: 35zł podczas gdy w innym sklepie 49zł :shock: )
- Możliwość sprowadzenia karmy/ściółki/transportera/domku itp na zamówienie (wiem, bo dla mnie sprowadzali trociny chipsi, a potem dodali na stałe do asortymentu :jezor: )


zgadzam się z wyżej zacytowanym tekstem.
plus miła i ufna obsługa. =P
 
     
zalbi 



Dołączyła: 18 Kwi 2008
Posty: 133
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 22:22   
   Zwierzątka: pies x 1, kot x 1, aksolotl x 5


Jaworzno, ogólnie Śląsk i okolice

KĄCIK PUPILA
Plac Św. Jana 12

zwierząt nie ma


przede wszystkim: tanio
tanie karmy w porównaniu z innymi sklepami
tanie akcesoria przed wszystkim dla gryzoni (poidła, miseczki, rzeczy ferplastowe, klatki)
duży wybór róznych produktów Irs (chipsi, trociny i inne)
duży wybór przysmaków dla psów - nasza Beta na tym korzysta

dowóz do miast partnerskich kosztuje 4 pln - to nie dużo

robiłam tam już kilka razy zamówienia i szczerze mogę polecic
_________________
w nowych domach: Dante, Equus Iletis
za TM: Tymon, Nesti, Tago, Joy, Vivian, Eta, Mysza, Hektor, Harry, Blues, Szejk, Teo, Satu, Tusia, Filip, X, Eman, Burton, Osika Neverland
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 11:13   

Miasto: Kraków
Nazwa: Zoo Natura
Adres:ul. Zakopiańska 62
Zwierzęta: Tak. Z tym, że mają dużo miejsca dla nich, ostatnio widziałam jedną szylkę w dużej wolierze z ferplastowymi półkami...Innym razem fretki w furet xl.
Uwagi/uzasadnienie: Sklep jest naprawdę ogromny, o powierzchni ponad 1100m2. Karm tam jest tyle, ile dusza zapragnie. Pełno Versele Lagi, dużo przysmaków tejże firmy, a ile zabawek i mebelków... Dużo ich jest z ferplastu, living world... Raj dla moich oczu :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12