Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: EpKee
Pią Mar 02, 2012 15:05
Psiaki vol.VII
Autor Wiadomość
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 15:17   Psiaki vol.VII

O psiakach po raz siódmy.
Poprzedni wątek: HAU


Na początek części VII kilka fotek Negruchy z dzisiejszego spaceru:

_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
marla
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 15:21   

baby, wymieniłaś szczeniaka na dorosłego psa? ;) strasznie szybko ci negra rośnie. a jak tam maya, dalej nieznośna?
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 15:27   

agu, chciałabym wymienić :) Niestety nie da się.
Maya jest po pierwszej cieczce. Babcia mówiła, że była wtedy baaardzo humorzasta i gwałciła nogi na potęgę. Dawno jej nie widziałam, ale na święta nadrobię i będę mogła powiedzieć, czy coś się zmieniło. Mam tylko nadzieję, że tym razem lepiej się dogadają z Negrą (tj. Negra nie będzie taka nachalna, a Maya taka nietykalska), bo nie chciałabym Negry zamykać w pokoju na czas wigilii.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 16:00   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Ponieważ Baaj trupuje już naprawdę ładnie, dziś biegał z plasterkiem na pysku i uczymy się wstydzić.

O Świętach nawet nie myślę, ech.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
marla
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 16:19   

przy żarciu na pysku się poddałam z bakusiem. wszystko inne, ale to za chiny ludowe.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 16:23   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


agu, oj sztuczki na cierpliwość to nie dla nas, choć trupa robi ładnie, ale nie wiem - może go nauczę trzymać misia na czole, bo z piłką wątpię, żeby się udało. Celarowi doklikam obroty, a potem nauczę go ładnie chodzić na tylnych łapach, bo sam umie, więc szybko pójdzie. A cokolwiek więcej będzie znów, jak mi się zachce. :]
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 17:07   

Negra tez zdycha, ale kołami do góry i tylko na chwilę - nie będzie z tego pożytku u weta, ale o taki zdech mi chodziło.
Jeśli chodzi o wstydzenie się, to udało się za drugim zdjęciem plastra. Teraz tylko muszę to dopracować, żeby trochę dłużej tą łapę na pysku trzymała no i wypadałoby się zdecydować na pozycje - w siadzie czy warowaniu. Ona woli się kłaść, ja chyba wolę, żeby siedziała.
Obroty też umie, ale z lekkim gestem. I cwaniaczy, bo jak chce przyspieszyć dostanie smaka, to obraca się bez komendy.
Chodzenia na tylnych łapach nie będę jej chyba uczyła, bo to cielak. Myślałam nad ukłonami, próbowałam ją też "pakować do pudła", ale się bała.

Co ciekawe, głupol nie może przyswoić podstawowych zasad, a niepotrzebne sztuczki opanowuje w kilka minut. :?
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 17:13   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


babyduck, bo może sztuczki uczysz ją na luzie, a te ważne rzeczy już nie? :)

Jak policzyłam Baajowe umiejętności, to wyszło ich trzydzieści różnych poleceń. Niektóre tylko na słowo, inne na gest, jeszcze inne na oba - Baaj trupuje na boku i zamiera, ale i leżakowanie zrobimy, bo cały czas przymierzamy się do obracania na glebie. I jednak wolę pracować z Baajem, który trybikuje, niż Celarem, który tak się nakręca, że głupieje, ale jednak target lepiej wyszedł panu C. I tylko nad aportem nie chce mi się pracować. :roll:
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Anka. 



Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 377
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 17:36   
   Zwierzątka: 5 szczurząt, 2 królice, chomik, 2 sucze, ptaszniczka


terier kontra mysz :)
panna Frytka kombinatorka :)
http://www.youtube.com/watch?v=IUWjBTJjX8I
_________________

[*]Avonka(01.03-8.01.05), Parszywek ,Czwóreczka Szczurosław (06-27.06.08) Fąfel (VII 06-13.10.08) Sekret (I 07-15.10.08 ) Czesio (07-07.05.09)
Meritum (23.08.07 - 14.06.09) Białas (01.07-25.07.09) Fatum (23.08.07-22.08.09) Aspekt (I 08-2 XI 09) [*] Korunia (31 I 2005 - 7 XII 2009) Baggins, Kessar ,
Absurd SzpicelekPożogar, Występek Pohybelek Konsensus ,Wigorek, Hammerth, Moddelek, Temek, Myś Pyś, Karolek Dawidek['] Huragan i Hiś AR, Skoczek, Hektor, Napi,Luzak, Bębenek, Bartuś, Halik AR
 
     
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 00:30   

totalne lenistwo :D


_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
Gość

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 00:37   

haha, swietny jest ;]
 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 00:42   

jokada, on jest przecudowny, obiecuję Ci, że kiedyś ukradnę. Jak nie lubię małych psów, to Tobiak jest genialny!
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
 
     
Fauka 
Don't worry, be happy.



Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 655
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 09:40   
   Zwierzątka: Szczur x4, pies x2, mysz, kot


Nie mam siły, ja potrzebuję pomocy bo nie wiem co mam robić. Ajsowi się pogorszyło, chyba już na dobre. Terroryzuje domowników, warczy i rzuca się na wszystkich cały dzień, nie pozwala obok siebie rpzejść, podchodzi sam i warczy, w niespodziewanym momencie wstaje i doskakuje by zaatakować. Nie można go dotknąć, nie można do niego mówić, psojrzeć na niego, można jedynie zapiąć na smycz lub dać smaka ale niej daj bóg by przy tym go dotknąć więcej niż potrzeba. Zrobił się niebezpieczny dla babci, boje się że ją pogryzie, boje się również o koty i o Larego który strasznie się tym stresuje. Nigdy nie było z Ajsem tak źle, potrafił warknąć ale nie terroryzował nas. Nie mam do niego siły, nie mogę go oddać z wiadomych względów, na myśl o uśpieniu serce mi staje. Co mam robić? niech mi ktoś powie ;( mam zamiar iść do weta po jakieś tabletki uspakajające ale tak żyć się nie da.
_________________
"Nawet nasze kocham nie jest idealne, bo trwa przez sześć liter, sześć sekund nawet mniej, nic więcej. Nawet Ty nie jesteś idealny kiedy całujesz mnie po skrawkach mojego poświęcenia, kiedy wplatasz palce między moje rzęsy. A ja pustym wzrokiem błądzę po suficie. Idealna jest miłość prawdziwa. Bo idealna trwa najkrócej. Tak krótko, że nawet nie masz czasu zachłysnąć się błędami"
 
 
     
Lama 


Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 688
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 09:53   

Tobik i Negra są przecudne. Wczoraj koło mojego bloku przechodziły dwa cavaliery, pierwszy raz od bardzo dawna spotkałam tutaj wychowane małe psy, bo jak dotąd same szczekacze nas atakowały.

A moja sucza wygojona, nie ma ani macicy, ani guza na sutku. Za 2 tygodnie dostanę wyniki jej biopsji.
 
     
marla
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 10:38   

fauka przecież ci dziewczyny mówiły. masz iść do weta, nawet ci zaproponowały konkretne badania. skoro do tej pory tego nie zrobiłaś, tylko siedzisz i biadolisz, to nie dziwię się, że z psem jest coraz gorzej. czekaniem mu na pewno nie pomożesz. rusz wreszcie dupę i coś z tym zrób!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 14