Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: babyduck
Pią Paź 01, 2010 23:04
Planowany miot U of Anahata - fotki str. 12
Autor Wiadomość
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:04   Planowany miot U of Anahata - fotki str. 12
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Planowany miot U of Anahata:

HOTARU of Anahata + ANEMON Wo de Shu



Hotaru:
ur. 26.01.2010 r.
standard Dg, standard, chocolate agouti (?), berkshire



mama: POCAHONTAS Emerald Moon - standard Dg, standard, chocolate agouti, spotted, variegated
tata: ORNULF z Niflheimu - dumbo, standard, beige, hooded

To jeszcze malutki szkrabek, ale już widać, że jest aktywna, ciekawska i dominująca. Gdy zobaczyła duże, stare szczury przy łączeniu, to zupełnie bez lęku zaczęła po nich skakać, wprawiając niektóre w szewską pasję, czym się zupełnie nie przejęła. 8) Strasznie męczy i maltretuje Ester i Juuko, dosłownie nie daje im żyć :D ona chce się bawić, biegać, skakać, no i czemu inne maluszki nie chcą z nią biegać? Jak nie chcą, to może jak ona na nie wskoczy, to zechcą, a nawet jak nie zechcą, to i tak można je podgryzać, kopać i ciągać za uszy. :lol:


Anemon
ur. 24.11.2009
standard, rex, lilac, self

fotki z lutego


fotki z marca


Zdjęcia są własnością mataforgany i Lavi, niektóre odrobinkę wykadrowane przeze mnie.

mama: OBEREA of Gremleen's - standard, rex, beige self
tata: INLINE z Myshakova - standard Dg, standard, chocolate, varieberk

Anemon jest na współwłasność Ren i mataforgany. Opis maty: "Jest kompletnie boski. Jako maluszek uwielbiał zabawę w ty kiziasz-ja uciekam-wracam-kiziasz-uciekam-strzygę uchami jak królik i skaczę takoż. I tak mu zostało ;) Pcha się wiecznie na kolana i zgrywa małego narcyza, ja ja ja, mnie miziaj, mnie tulaj, ze mną się baw, ja jestem najfajniejszy ;) "




Spodziewamy się:
uszka: standard
siersć: standard, rex
kolor: agouti, black, chocolate, chocolate agouti, lilac, lilac agouti, szanse na inne
znaczenia: self, berkshire, irish , szanse na inne


Krycie jest planowane na koniec sierpnia 2010.

Cena za jednego maluszka będzie wynosić ok 80 zł.


W miocie wystąpi inbred (obliczany dla 5 pokoleń) ze współczynnikami:
• Inbredu: 0.015625 (1.5625%)
• AVK (współczynnik utraty przodków): 93.548387096774%

więc niby nie ma się czym martwić, ale dalej inbredować tej linii na pewno nie zamierzamy.


Możemy odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu, ale staramy się ten powód jednak podawać. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany mogą w ogóle nie być rozpatrywane. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcemy znaleźć dla naszych szczurzych wnuków jak najlepsze domki. :)


Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!


Inne zasady:
Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantujemy, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy. Członkowie SHSR również mają pierwszeństwo.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce otwierają oczka i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

Inne warunki rezerwacji i zasady są opisane na naszej stronie - proszę zapoznać się z zakładką "warunki rezerwacji". W razie wątpliwości można śmiało pytać. :)



Miotem będzie się opiekować Ren - prosiłabym o kontaktowanie się w tej sprawie właśnie z nią. MIOT URODZI SIĘ W POZNANIU.

:)
Ostatnio zmieniony przez Nie Wrz 26, 2010 20:08, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
     
Sysa 



Dołączyła: 31 Gru 2009
Posty: 1940
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:09   
   Zwierzątka: 3 nimfy


Szalejecie z miotami, tyle ślicznych maluszków się szykuje, ze człowiek nie wie, gdzie oczy podziać, żeby nowe szczurki nie kusiły :) Trzymam kciuki za wszystkie mioty :)
_________________
Ze mną Idzia (07.07.09r.-23.11.10r.), Laura (07.07.09r.-02.11.12r.), Beza (07.07.09r.-13.04.11r.), Bąbel (14.02.10r.-23.04.12r.), Essie (19.04.10r.-07.05.12), Fibi (24.05.10r.-12.06.12), Ofca (30.05.10r.-04.06.13)
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:10   

Ale kolorowo będzie :) A jest możliwe, żeby w tym jednym miocie urodziły się maluszki w każdym spodziewanym kolorze? Bo ja ze szczurzej genetyki jestem noga i mnie ciekawi, czy miot może być aż tak różnorodny :oops:
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:20   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Jak dla mnie to nie będzie aż tak różnorodny kolorystycznie miot. ;) Gdy rodzice niosą wiele recesywnych genów, to mogą pojawić się różne kolory. Ale co się naprawdę urodzi, to już zupełnie inna sprawa, bo dziedziczenie nie działa matematycznie. ;)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Roth 



Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 519
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:21   

Moje małe klusiątko będzie tatkiem ;( Dumnam :mrgreen:

Anouk napisał/a:
Ale kolorowo będzie :) A jest możliwe, żeby w tym jednym miocie urodziły się maluszki w każdym spodziewanym kolorze?


Nakasha podała wszystkie możliwości, ale niekoniecznie muszą się pojawić. Jeśli Hotaru rzeczywiście jest chocolate agouti to cały miot będzie chocolate, chocolate agouti, lilac i lilac agouti. Jeśli okaże się, że jednak jest np. jaśniejszym agouti, to w miocie pojawią się również black, agouti, beige i topaz. Na minki i cynamony szanse są małe bo nie wiadomo czy Anemon w ogóle jest nosicielem minka.
_________________
Hodowla Szczurów Rodowodowych Wo de Shu
Mioty C i CH - wolne miejsca ;)
Ze mną: Roti, DeiDei, Nana, Kropelka, Brzoskwinka HF, Morelka, Nektarynka, Oberea of Gremleen's, Bebesina Chobotnicka (Choco), Ayame WS, Bikmina WS, Sexy Smoula of Smeagolie, Xing z TazManie.
Za TM: Lulu, Nikita, Perełka [*]
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:25   

aaaach, moje maleństwo będzie TATĄ!!! :D :D :D

zapisywać się migiem na boskie maluchy, jeżeli odziedziczą charakterek tatusia, to wszyscy wam będą zazdrościć, nawet wy sami sobie będziecie zazdrościć takich przeboskich szczurencji ;)

i powaga, zero ściemy, Lavi świadkiem (w razie gdyby ktoś sądził, że ja i Renka jesteśmy stronnicze i mało obiektywne :P ) - Anemon jest absolutnie CUDNY! mało, że śliczny, to z zachowania naprawdę super, mega proludzki szczur :) i jest również całkiem spory jak na swój wiek, zresztą jak cały miot A, mam nadzieję, że chłopak do czasu krycia jeszcze i tak podrośnie i maleństwa U pójdą w jego ślady :)

hyyyh, ja już sobie wymyśliłam ewentualnego wymarzonego wnuka, więc na wszelki wypadek zacznę chyba myśleć nad jakimś sensownym imieniem na U :-P
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:36   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Nom, lilac agouti też może być. To ja może zedytuję, aby nie wprowadzać zamętu. ;)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:44   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Nasz braciszek tatusiem? Dumna jestem przeokrutnie :DD

I będą czekoladki i lilaki, ło matko :serducho: Będę bacznie obserwować ten miocik i mocno trzymać za niego kciuki :)
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
babli 



Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 366
Skąd: M.Podh.
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:50   
   Zwierzątka: 8 wszędobylskich kobiet


Ojacie! Lilaki! Czekolaady! Piękny miot :serducho:
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 22:09   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Hmmm... figura braci bakłażanów i kolor mojego sky'a....
Nawet tu nie zajrzę :P pfffff jak tak można katować ludzi :P
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 22:29   

omg, U to chyba najbardziej durna literka na jaką do tej pory zdarzyło mi się wymyślać imię dla szczura :P :P :P
ale póki co się nie poddaję ;)
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 23:02   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Czemu sobie wprowadziłam ograniczenia na szczury ;( A imię na U to Ufo proponuję ;)
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 23:05   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Underground :mrgreen:
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 23:11   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


JEA! *Poleciała słać CV cała w skowronkach* Nareeeszcieeee po trzeeech lataaach :serducho: :serducho: :serducho:

[Edit]

Ojej tak się podjarałam, że nie zauważyłam wypowiedzi Maty :DD POTWIERDZAM! Anemonek jest przenajwspanialszy! :mrgreen:

Cytat:
Jeśli okaże się, że jednak jest np. jaśniejszym agouti, to w miocie pojawią się również black, agouti, beige i topaz.


Topaaazyyy :serducho: Jeszcze wspanialej :D
_________________
 
     
Roth 



Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 519
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 00:14   

Bakłażan idealny :P Coraz więcej miotów po maluchach z mojego miotu A.. Bakłażanowe geny się niosą hihihi :mrgreen:
_________________
Hodowla Szczurów Rodowodowych Wo de Shu
Mioty C i CH - wolne miejsca ;)
Ze mną: Roti, DeiDei, Nana, Kropelka, Brzoskwinka HF, Morelka, Nektarynka, Oberea of Gremleen's, Bebesina Chobotnicka (Choco), Ayame WS, Bikmina WS, Sexy Smoula of Smeagolie, Xing z TazManie.
Za TM: Lulu, Nikita, Perełka [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 13