Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Co oznacza to, że szczur liże właściciela?
Autor Wiadomość
Maja 
zwierzyńcowa wariatka



Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św./Kielce
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 19:00   
   Zwierzątka: Freciszkonki, szczurusie, gady, płazy i wiele innych:)


Nie ma co narzekać tylko się cieszyć, że nasze niuniaki tak nas darzą uczuciem :lol: U mnie jest bardzo podobnie z Prezesem (choć nie zauważyłam lizania ubrań), natomiast Perła nie lubi okazywać uczuć- liże mnie tylko gdy bardzo "zasłużę" i wtedy gdy nikt nie widzi :-P
_________________
Ze mną: szczureczki- Perła, Sheepy, Jasmine, Prezes, Graffy, Snowy, Alfy/ frecie- Muszu i Karmen/ gady- legwan Fionka, agamy brodate, gekony lamparcie, gekony orzęsione, gekony toke, pytony zielone, dywanowe, krótkoogonowe, boa dusiciele, dumerili i tęczowe... i takie tam :)
 
 
     
Szczur Zdzisia 



Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 7
Skąd: Sochaczew
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 19:57   
   Zwierzątka: Szczurek i piesek


Gdy mój szczurek sie liże ( myje ) to i przy okazji mi liże palce 8:) mi się zdaje że to cecha zaakceptowania ciebie jako właściciela :wink:
_________________
wystarczy jedno nie uważne słowo,znika wszystko i nie masz już nikogo ;( ku pamięci Psotce :( małej śwince morskiej
 
 
     
katarzynka999 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 50
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 20:12   
   Zwierzątka: szczur


Witam :) mam pytanko... jezeli zle trafilam to poleccie mi inny podtemat. konkretn ie chodzi mi o to ze chcialabym wiedziec czy szczurki potrafia odczytywac ludzkie uczucia?? tzn kiedy ja mu okazuje ze go Tocham :P np jak go glaszcze, pszytulam czy daje buziaki?? czy on rozumie i wie ze to czulosc?? i w jaki sposob szczurki okazuja uczucie>?? slyszalam ze liza wtedy ale nie wiem czy to prawda.... w sumie pies jak lubi to tez lize :p ale wiem ze nie za bardzo mozna ich az tak porownywac :)
_________________

 
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 22:43   

katarzynka999, każdy szczur inaczej okazuje miłość, to poprostu widać, popatrz jak na Ciebie reaguje, czy cieszy się na Twój widok, czy zaczepia Ciebie podczas wybiegów. Szczury zazwyczaj odrazu nie zakochują się we właścicielu, myślę, że na zbudowanie takiej mocnej więzi potrzeba czasu. Szczury jak długo z nami przebywaja to wyczuwają nasze uczucia, intencje.
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
katarzynka999 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 50
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 14:57   
   Zwierzątka: szczur


dziekuje :) no z tego co mi sie wydaje to sie cieszy :) wchodzi na pieterko i czeka az go wezme, a gdy biega to wlasnie mnie zaczepia :) tzn podbiega do mnie wejdzie mi np na kolana i od razu ucieka a za sekunde znow jest :) jak np wyjde za potrzeba i zostanie sam to gdy wchodze do pokoju on od razu jest na rogu wersalki :lol: tak jakby na mnie czekal a jak sie do niego odezwe to schowa sie gdzies i po chwili znow wybiega :)
_________________

 
 
     
kiara 



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 22:24   
   Zwierzątka: pies,szczury


Moja kiara mnie też wylizuje po palcach i ustach. :)
_________________
Bukowy Michał
 
     
doksy 



Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 20:16   
   Zwierzątka: 2 ciurki (blisko), 2 koty i pies (daleko)


moje szczurki namiętnie oblizują mi całe dłonie i szczególnie sobie upodobały również mój nos.
ale cieszy mnie to, raczej nie ma na co narzekać - to przeciez oznaka, że szczur nas akceptuje i lubi.
 
 
     
katarzynka999 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 50
Wysłany: Śro Lis 03, 2010 13:53   
   Zwierzątka: szczur


DOKSY całkowicie sie z Toba zgadzam;) problem by byl gdyby szczurek nas namietnie gryzl hehe
_________________

 
 
     
paullla17 



Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 224
Wysłany: Śro Lis 03, 2010 16:24   

nie wiem czego moim szczurom brakuje w ogÓle mnie nie kochają :( . liżą tylko jak je głaszcze a muszę je na to długo namawiać.
_________________
Nasz temat ---> http://forum.szczury.biz/...p=516139#516139
Ostatnio zmieniony przez babyduck Czw Lis 04, 2010 23:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Asmena 
alv



Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 594
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Lis 03, 2010 19:08   

paullla17, może takie mają charaktery. Nie wszystkie szczury w ten sposób okazują miłość.
_________________
Ze mną: Chiki, Ama, Yoru, Bambi, Latte
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya, Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Hagu, Sukui, Arai
 
 
     
katarzynka999 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 50
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 14:55   
   Zwierzątka: szczur


PAULLLA17 moze po prostu potrzebuja troche czasu? :) moj szczur tez dlugo nie okazywal mi zadnych uczuc, ale to sie zmienilo
_________________

 
 
     
maria89 
maery z dyftongiem



Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 147
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 19:52   

Ocean mnie liże ciągle, no-stop, 24 na dobę i 7 dni w tygodniu ;) ) Dłonie, usta,noc,szyja, ręce. Reszta już nie, choć moim maluchom czasem się zdarza.
_________________

 
     
harpoonka 



Dołączyła: 17 Mar 2009
Posty: 611
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 20:03   

Billy też ciągle mnie liże ;) Gniotek ostatnio też zaczął, ale z nim nawiązałam taką więź dopiero niedawno :serducho:
Mnie tam bardzo cieszy, jak szczurek mnie liże, bo najczęściej odbieram to jako wyraz szczurzego oddania i czułości :mrgreen:
Kilka z moich chłopów w ogóle nie praktykuje lizania, ale nie przejmuję się tym za bardzo. U szczurów jest trochę jak u ludzi - każdy jest inny:)
_________________
Ze mną:Gummy Bear, Xellos, Lancelot, Yupikayey, Titek, Maynard, James & Keenan :)
Za TM: [*] Chester, Cheddar, Gapcio, Benny, Alvin, Ori, Toby, Gniotuś, Cashmere, Rocky, Quart, Parszywek, Blues, Billy, Qujo, Queequeg :( Na zawsze w moim sercu!
 
 
     
Anomalia 
Atom Heart Mother



Dołączyła: 23 Maj 2010
Posty: 797
Skąd: Piła
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 22:36   
   Zwierzątka: szczury


U mnie to Pink jest takim lizaczem. :) I po ustach, po nosie, potrafi też mi wygryźć i wylizać wszystkie skórki przy paznokciach. :mrgreen: Floyd też, ale nie lubię gdy liże mnie po ustach, ponieważ swoje łapki wraz z pazurkami bierze na usta i tak straszliwie kłuje. ^^
_________________
Floyd (Quill of Anahata Rattery) [*], myszoskoczek Speedy [*], chomik Kubuś [*]
 
 
     
katarzynka999 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 50
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 11:13   
   Zwierzątka: szczur


hehe mi tez Stinkuch jak "go najdzie" obgryza wszystkie skorki :) najbardziej lubi jednak pazurki mojej mamy poniewaz ja zakladam i moja mama ma caly czas i najbardziej interesuja go wystajace elementy :-P gdyby mu nie zabierala to pewnie by duzo nie zostalo z tych paznokci hehe. Usta tez mi lize ale nie potrzebuje do tego pazurkow :wink:
tyle ze mnie to strasznie gilgocze i ciezko mi powstrzymac smiech :-P a kiedy juz zaczynam sie smiac to on przestaje i patrzy sie na mnie tak jakby pytal "co jest?" :lol: i znow zaczyna:P
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 13