Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Planowany miot S of Anahata
Autor Wiadomość
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 15:45   Planowany miot S of Anahata

Planowany miot "S"

Mamusią zostanie:

GROTESKA of Anahata - dumbo, satin fuzz, beige, self


Mamą Groteski jest moja ukochana Pretoria, jej babka jest importem z Rosji. Mała jest jeszcze aktywniejsza niż była w jej wieku Precia, wszędzie jej pełno, jest odważna i proludzka.

Tatusiem zostanie:

INLINE z Myshakova - standard, chocolate, varieberk


Inline jest wręcz ogromny - waży ponad 800 g ( :oops: ). Rozbrajają mnie jego pozy podczas snu, zwykle śpi na plecach pokazując swój okazały ciapaty brzuszek ^^ . Z początku był dość dominujący, jednak teraz jest spokojną kluską.


Spodziewamy się:
Uszka: standard
Sierść: standard, rex
Kolory: beige, black
Znaczenia: self, berkshire, varieberk i ciapki :wink:

Krycie planowane pod koniec marca. Miot urodzi się w Poznaniu.

[dopisek]
Rexy mogą się w tym miocie nie pojawić, jeśli Groteska nie jest fuzz-rexem.


Uwaga! Miot dojdzie do skutku jeśli:
1) Groteska osiągnie odpowiednią do krycia wagę i zostaną spełnione inne warunki Regulaminu Hodowli
2) liczba chętnych wyniesie minimum 8
3) nie wystąpią żadne problemy zdrowotne samca, samicy lub uwarunkowane genetycznie problemy zdrowotne ich bliskich krewnych


Aby zapisać się na miot proszę o wypełnienie CV:
http://chomikuj.pl/anahata_rattery?fid=92251796

i wysłanie go na adres hodowli:
anahata_rattery@interia.eu

Zastrzegam sobie prawo do odmówienia rezerwacji maluszka bez podania powodu. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcę znaleźć dla moich szczurzych wnuków jak najlepsze domki :)

Jak się być może niektórzy domyślają, piszą do nas różne osoby, od terrarystów począwszy, a skończywszy na małych, nieodpowiedzialnych dzieciach - więc każdy potencjalny chętny jest dokładnie sprawdzany co do swojego podejścia. ;) Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!

Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantuję, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Kolejność wyboru ustalam ja, poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce kończą 12 - 14 dni i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej przeze mnie kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł na moje konto. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

W razie wątpliwości proszę pytać. :)
Ostatnio zmieniony przez Ren Nie Sty 03, 2010 21:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 17:59   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


topaz rex :serducho: :mrgreen:
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 19:18   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Aaaaaa ;(
Topazy moje ukochane...
_________________
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 19:19   

Toopaaaz? Reeex? Uff, się miocik zapowiada :P
 
 
     
Roth 



Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 519
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 20:42   

Inline ma powodzenie :D Trzymam kciuki za udany miot :)
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 21:03   

Zedytowałam pierwszy post. Niestety machnęłam się przy kopiowaniu, topazów i agutów nie będzie :oops: . Chyba, że okaże się, że Groteska jest jednak topazem to wtedy będą jeszcze te topazy i aguty :P

Liczę na to, że Groteska jest fuzz-rexem, wtedy rexy się pojawią, ale jeśli nie, to będą same standardziki.
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 22:22   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Aaa, jakoś nie mam szczęścia do tych topazów :P
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 15:42   

Jaki byczy ten przyszly tatus :shock: Jeszcze takiego wielkiego szczura hodowlanego nie widzialam. maris, on chyba nawet bije Charliego ;)
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 10:34   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


tamiska napisał/a:
maris, on chyba nawet bije Charliego


No, na pewno - 800g :shock: ;)
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 21, 2010 16:50   

Wielkoszczury rządzą :P . A tak przy okazji, to mam jeszcze wolne miejsca :wink:
 
     
zuuzuushii 



Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 1418
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 15:48   
   Zwierzątka: (*) za TM. 14 <:3)~ (*)


800 ? 0_0'
Ren napisał/a:
mam jeszcze wolne miejsca
proszę mnie nie kusić...
jestem początkująca, naprawdę nie mogę rzucić się na wszystkie planowane szczury...
zwłaszcza, że prawie wszystkie podobają mi się z Waszej hodowli !!!
;(
 
 
     
mrófka 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 1837
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 23:48   
   Zwierzątka: Kiki pan kot i 10 x <:3)~


Ren napisał/a:
Wielkoszczury rządzą :P . A tak przy okazji, to mam jeszcze wolne miejsca :wink:


śliczni rodzice :) można się rozmarzyć wyobrażając sobie ich maluszki :) .. ja się oprzeć nie potrafię, więc jak tylko wgram jutro office'a to ślę civika z moją kandydaturą na szkrabka :D
_________________
Ze mną: Magnolia, Fantazja, Grimma, Jadzia, Opal i Oksydroma, Adela SunRat's, Bethy of Caramelka i Iczka Kunia Iryczka <3
Za tęczą: Rudi, Tynia, Fiśka, Kropka ( ? 08.09-23.01.10) [*], Lola (? - 15.10.10) [*], Fela (? - 04.11.10) [*], Primera of Anahata (28.01.10 - 25.03.11) [*],
Ifryt (? - 18.02.12) [*], Quentipha EM (16.02.10 - 30.04.12)[*], Sotera of Anahata (07.04.10 - 16.05.12) [*], Lavenda ( 19.02.10 - 23.07.12 ) [*], Lucynka ( 05.10 - 19.08.12 ) [*], Euforia ( 19.04.10 - 02.10.12
[*]




"Czasem bywa, że jeszcze przed śniadaniem wierzę w sześć absolutnie niemożliwych rzeczy"
 
     
zuuzuushii 



Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 1418
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 01:06   
   Zwierzątka: (*) za TM. 14 <:3)~ (*)


Wielkoszczur mnie totalnie urzekł http://www.fotosik.pl/pok...92b7c95dfc.html jego mordka *_* sprawiła, że wysłałam cv...
Ostatni szczur... mam już szlaban!

mam nadzieję, że małe urosną taaakie :twisted:
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 11:14   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Ooo takiego: http://archive.coasttocoa...tria112707a.jpg
to i ja bym chciała :DD

No to czekamy do marca i kciukamy :DD
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
mrófka 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 1837
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 14:37   
   Zwierzątka: Kiki pan kot i 10 x <:3)~


CV wysłane a teraz kciukam za śćiuraski kluskowe i za moją kwalifikacje :)
_________________
Ze mną: Magnolia, Fantazja, Grimma, Jadzia, Opal i Oksydroma, Adela SunRat's, Bethy of Caramelka i Iczka Kunia Iryczka <3
Za tęczą: Rudi, Tynia, Fiśka, Kropka ( ? 08.09-23.01.10) [*], Lola (? - 15.10.10) [*], Fela (? - 04.11.10) [*], Primera of Anahata (28.01.10 - 25.03.11) [*],
Ifryt (? - 18.02.12) [*], Quentipha EM (16.02.10 - 30.04.12)[*], Sotera of Anahata (07.04.10 - 16.05.12) [*], Lavenda ( 19.02.10 - 23.07.12 ) [*], Lucynka ( 05.10 - 19.08.12 ) [*], Euforia ( 19.04.10 - 02.10.12
[*]




"Czasem bywa, że jeszcze przed śniadaniem wierzę w sześć absolutnie niemożliwych rzeczy"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.42 sekundy. Zapytań do SQL: 12