Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: H.
Nie Cze 26, 2011 10:22
Giełdy w Szczecinie
Autor Wiadomość
zuuzuushii 



Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 1418
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 16:07   
   Zwierzątka: (*) za TM. 14 <:3)~ (*)


sachma napisał/a:
bo kolejna wasza nagonka na tym forum nam nie potrzebna.

jaka nagonka? Same pozytywne propozycje, które nie mam pojęcia czemu nie miały by być rozważane na tym forum.
To tutaj przecież jest najwięcej osób czyli też i najwięcej pomysłów które dopiero potem można by przesiać i te lepsze rozważyć na oddzielnym forum między sobą
Ale nie można gasić dobrych chęci w zarodku...
My się tu udzielamy jako powiedzmy szary tłum, niezrzeszony to chyba lepszym miejscem na dyskusje jest to miejsce.
 
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 16:12   

ja proponuję chcącym pomóc wejść na stronę SHRSu i napisać w odpowiednim dziale :)
Tam dowiecie się wszystkiego a jak się dogadacie to wtedy zakładacie temat tu i czekacie na odzew osób chętnych by wziąć udział realizowaniu Waszego pomysłu :)
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 16:24   

Okej, to może tak.

Chętnie przyjmiemy pomoc każdego, jednak fajnie by było wiedzieć, że ktoś planuje gdzieś się pokazać w naszym imieniu. Tak, to forum również jest od dyskusji, ale właśnie ta "góra" nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć na różnych forach. Np. ja w tym momencie mam ograniczony czas, który mogę poświęcić na fora i wchodząc na allo zaglądam tylko do tematów, które są w danym momencie dla mnie istotne (czytaj -> np. temat mojego miotu).
Związku z tym jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł i chęci, jako przedstawiciel tej właśnie "góry" proszę o przedstawienie ich na forum SHSRP, gdzie szybciej i konkretniej zadziałamy.

Wampiwor, pomysł wart zastanowienia. Ale nam są potrzebne dokładne informacje to znaczy: miejsce, data, godziny. Niestety w Szczecinie nie mamy żadnych członków Stowarzyszenia. I nie wiem czy byłby ktoś w stanie się od nas pojawić, trzeba to zbadać.
Ale jeśli masz jakąś osobę z którą chciałabyś tam pójść (bo we dwójkę raźniej i odważniej) chociażby na godzinę, dwie. To zapewne SHSRP z chęcią da swoje ulotki, plakat.
Ale najpierw szczegóły.
_________________

 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 16:26   

Ale jesteście milutkie jak Layla napisze... :roll:
Ja nie przyłożę do tego ręki, podrzuciłam linka, zróbcie z nim co chcecie, jeśli się przyda to super, jak nie to trudno ;)
Jak dla mnie temat do zamknięcia, skoro wszystko ma się rozgrywać na forum SHSR to niech rozgrywa :)
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 16:39   

Wampiwor, uważam, że ten komentarz był tutaj zbędny.
Nie jestem miła , bo Layla dodała do tej kwestii kilka swoich słów. Bo Layla może sobie mówić swoje, a ja będę twierdzić swoje jeżeli uznam to za słuszne. Szczerze mówiąc to nawet jej postu do końca nie przeczytałam.
Ja z natury jestem miła, chyba, że ktoś mnie zmusi swoją postawą, abym taka nie była.

Związku z tym, że należę do tej góry - wyraziłam jej zdanie.

Nie chcesz, to nie. Nikt nie zmusza.
Ja w poście wyżej napisałam jak kwestia wszelkich pomysłów z Waszej strony wygląda.
_________________

 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 16:45   

Wampiwor, ale też bez przesady, forum shsr jest właśnie od tego, żeby sprawy shsr tam załatwiać i ja rozumiem, że ludzie mają inne zajęcia niż ślęczenie na każdym forum, więc skutecznym sposobem komunikacji ze stowarzyszeniem jest pisanie na jego forum :)
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12